صعود دشوار میلان در کوپا ایتالیا
۸۱۹۱۷۵
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸
۳۱۶۶ 
میلان موفق شد در کوپا ایتالیا با دو گل سمپدوریا را مغلوب کند.

ورزش سه: میلان موفق شد در کوپا ایتالیا با دو گل سمپدوریا را مغلوب کند.

میلان در طول 90 دقیقه تحت فشار سمپدوریا بود اما پاتریک کوترونه در اوقات اضافه موفق شد دو بار دروازه این تیم را باز کند تا روسونری با پیروزی 0-2 راهی دور بعد شود.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت در دقیقه 23 برای سمپدوریا ایجاد شد اما دو دو صحنه متوالی جانکتو و کاپری با عکس العمل رینا دفع شد.

صعود دشوار میلان در کوپا ایتالیا

در ادامه باز هم جریان بازی آرام شد و اگرچه میلان در برخی مقاطع نیمه نخست چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه حریف سمپدوریا ایجاد کرد، اما نتوانست دروازه این تیم را باز کند و در نهایت نیمه اول کم افت و خیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم کوالیارلا با ضربه ای از گوشه محوطه می توانست دروازه میلان را باز کند اما حضور به موقع زاپاتا دروازه روسونری را نجات داد. در دقیقه 59 رامیرز با ضربه سر محکم خود تا آستانه باز کردن دروازه میلان نیز پیش رفت اما بدشانس بود که این اتفاق رخ نداد.

در دقیقه 78 کالی با ضربه زیبای خود می توانست سمپدوریا را به گل برساند اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ داد و بازی به اوقات اضافی کشیده شد.

صعود دشوار میلان در کوپا ایتالیا

میلان اوقات اضافی را بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله در نهایت در دقیقه 102 و روی ارسال تماشایی کونتی و ضربه تمام کننده کوترونه در مقابل دروازه به گل اول رسید.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 108 ارسال بلند چالهان اوغلو با ضربه چیپ زیبای کوترونه همراه بود و او خودش و تیمش را دو گله کرد. در ادامه جریان بازی آرام شد و در نهایت میلان با همان پیروزی 0-2 راهی دور بعدی کوپا ایتالیا شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1397/10/23
عشق جااان دوباره مثل اوایل قرن جدید بپاخیز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج