بلیت جشنواره فیلم فجر گران نخواهد شد
۸۱۹۶۶۸
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
۵۵۶۲ 
دبیر سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: هنوز برای داوری با هیچکس مذاکره نشده است. داوران بعد از برگزاری شورای سیاستگذاری مشخص خواهند شد و من مذاکره با این هنرمندان را تکذیب می‌کنم.

میزان: ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر درخصوص اعتراض کارگردان فیلم «قفس» عابدین مهدوی نسبت به دیده‌نشدن اثرش توسط هیات انتخاب گفت: جشنواره فیلم فجر جشنواره فیلم‌های سینمایی است و هر فیلمی که پروانه ساخت سینمایی داشته باشد می‌تواند در این جشنواره شرکت نماید.

بلیت جشنواره فیلم فجر گران نخواهد شد

وی در همین راستا ادامه داد: فیلم‌هایی که دارای پروانه ساخت و مجوز هستند می‌توانند فرم جشنواره را پر کرده و در بخش مسابقه شرکت کنند اما فیلم سینمایی «قفس» پروانه ساخت سینمایی نداشته و طبیعتا ما هم فیلم را قبول نکرده‌ایم.

دبیر جشنواره فیلم فجر درباره میزبان اهالی رسانه در جشنواره سی‌و هفتم تاکید کرد: به‌زودی نتیجه نهایی کاخ رسانه‌های جشنواره فیلم فجر مشخص می‌شود. درباره قیمت بلیت‌های جشنواره فیلم فجر هم هیچ تفاوتی نسبت به سال گذشته نخواهیم داشت و بلیت‌ها با همان رقم قبل فروخته خواهند شد.وی در مورد تعطیلی دو روزه جشنواره فیلم فجر به مناسب شهادت حضرت فاطمه(س) افزود: دو روز تعطیلی جشنواره امسال به‌دلیل مقارن شدن با شهادت حضرت فاطمه(س) به‌طور کامل تعطیل بوده و جشنواره هیچ برنامه‌جانبی در آن دو روز نخواهد داشت.

داروغه‌زاده درباره سانس‌های اول جشنواره که به آثار مستند و یا انیمیشن و کوتاه اختصاص یافته، گفت: ما نمی‌توانیم رسانه‌ها را مجبور کنیم که کدام فیلم را ببینند و کدام را نگاه نکنند. بالاخره آثار مستند، کوتاه و انیمیشن هم در این جشنواره لحاظ شده‌اند و ما امیدواریم که رسانه‌ها مانند فیلم‌های سینمایی از این آثار استقبال نمایند.وی در مورد انتشار اسامی اصغر فرهادی، مجید مجیدی و ابراهیم حاتمی‌کیا برای داوری جشنواره اذعان کرد: هنوز برای داوری با هیچکس مذاکره نشده است.

داوران بعد از برگزاری شورای سیاستگذاری مشخص خواهند شد و من مذاکره با این هنرمندان را تکذیب می‌کنم.دبیر جشنواره فیلم فجر با اشاره غنای کیفی جشنواره فیلم فجر نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: از نظر من نسبت به سال گذشته ما شاهد حضور بهتر و بیشتر کارگردانان و آثار با کیفیت در جشنواره هستیم و مردم لذت بیشتری از آثار خواهند برد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج