روش‌های جذب مردان از طریق پیامک
۸۱۹۹۲۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۳
۸۲۷۵ 
پیام دادن به کسی که دوستش داریم، کار ساده‌ای نیست.  اگر تازه وارد رابطه عاطفی شده اید یا این که در تلاش برای به دست آوردن دل مرد مورد علاقه تان هستید، باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید او را جذب خودتان کنید. در ادامه برخی از مهمترین نکات را برایتان آورده ایم.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: پیام دادن به کسی که دوستش داریم، کار ساده ای نیست. اگر تازه وارد رابطه عاطفی شده اید یا این که در تلاش برای به دست آوردن دل مرد مورد علاقه تان هستید، باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید او را جذب خودتان کنید. در ادامه برخی از مهمترین نکات را برایتان آورده ایم.

روش‌های جذب مردان از طریق پیامک

به او نشان دهید که زندگی مستقل خود را دارید

اگر به مرد مورد علاقه تان نشان دهید که او همه زندگی شماست و خوبی و بدی حالتان کاملا به او وابسته است، نه تنها او را جذب نکرده اید بلکه از خود رانده اید. آقایان دوست دارند که دنبال زن مورد علاقه شان بدوند، اگر شما دلیلی برای این کار به او ندهید، او را از دست داده اید. این بدین معنی نیست که نسبت به او بی تفاوت باشید، تنها کافی ست که به او این تصور را بدهید که زندگی مستقل خود را دارید و از آن راضی و خشنود هستید. زمان بیشتری را با دوستان تان بگذرانید، با خانواده خود به سفر بروید و فعالیت های مورد علاقه تان را دنبال کنید. سعی کنید که همیشه در دسترس نباشید. به عنوان مثال اگر به شما پیشنهاد بیرون داد برایش بنویسید: «اگر چه دوست دارم با تو باشم اما باید امشب را در کنار خانواده ام بگذرانم. بهتر نیست آن را برای روز دیگری بیاندازیم؟

مثبت اندیش باشید

این که به همه چیز نگاهی منفی داشته باشیم و مدام غر بزنیم کار سختی نیست. اگر شما هر بار که به طرف مقابل تان پیغام می دهید، از شرایط تان شکایت کنید و غر بزنید،  او را یک قدم از خود دور کرده اید. در این شرایط، او فکر می کند که شما هیچ کنترلی روی زندگی تان ندارید. بنابراین مثبت اندیش باشید و سعی کنید پیغام هایی بفرستید که این انرژی مثبت به او نیز منتقل شود.

از مخفف کردن جملات خودداری کنید

شاید شما حوصله تایپ کردن نداشته باشید اما آیا تایپ کامل حروف خیلی از شما زمان می گیرد؟ سعی کنید که از مخفف کردن حروف خودداری کنید. مثلا به جای «چه خبر؟» برای او بنویسید «سلام! امروزت چطور بود؟ تونستی به کارهات برسی؟» از لغاتی استفاده کنید که به او نشان دهد برایتان ارزشمند است. سوال و جواب های یک کلمه ای نشانه ای از بی حوصلگی شماست، پس اگر می خواهید توجه طرف مقابل تان را به خود جلب کنید، برای نوشته هایتان وقت بگذارید.

از او سوال کنید

زمانی که فردی از زندگی شخصی شما سوال می پرسد، این حس به شما دست می دهد که برایش اهمیت دارید. غیر از این است؟ بنابراین شما هم با سوال کردن این حس را به او منتقل کنید. نه تنها با این شیوه خودتان را در دل او جای می کنید بلکه با شنیدن پاسخ ها می توانید به شخصیت او نیز بیشتر پی ببرید. جدا از سوال پرسیدن، حواستان باشد که باید شنونده خوبی نیز باشید.

روش‌های جذب مردان از طریق پیامک

نه خیلی زود و نه خیلی دیر جواب دهید

شما نباید جواب پیغام های او را خیلی زود یا خیلی دیر بدهید. اگر همیشه به پیغام های او در آن واحد جواب دهید، او فکر می کند که شما همیشه در دسترس هستید. از طرف دیگر اگر بگذارید یک یا دو روز بعد به او پاسخ دهید، او اشتیاق خود را برای برقرار ارتباط با شما از دست خواهد داد، از این رو سعی کنید که در زمانی مناسب به او پاسخ دهید. شاید 1 تا 2 ساعت زمان خوبی برای درا نتظار گذاشتن او باشد.

بگذارید که او دنبال تان بیاید

همیشه شما آغاز کننده مکالمه نباشید. گاهی منتظر بمانید تا او خودش به شما پیغام دهد. با این روش متوجه می شوید که او به رابطه با شما علاقه دارد یا خیر. نگران نشوید، آقایان از این که دنبال زن مورد علاقه شان باشند، ترسی ندارند. بنابراین این فرصت را به او بدهید که دلش برای شما تنگ و برای پیغام دادن پیش قدم شود.

از زیاد پیغام دادن خودداری کنید

اگر به طرف مقابل تان پیغامی دادید، تا زمانی که از او جوابی دریافت نکرده اید، پیغام دیگری ندهید. این قانون به خصوص در روزهای ابتدایی رابطه اهمیت زیادی دارد. اگر در پیغام دادن به او زیاده روی کنید، او را از خود می رانید. اگر چه انتظار سخت است اما سعی کنید که تا دریافت پاسخ از او، پیغام دیگری ندهید.

او را بخندانید

چه کسی ست که از خندیدن بدش آید؟ حتی اگر شما فردی شوخ طبع نیستید، سعی کنید که خوش اخلاق باشید و با حرف هایتان طرف مقابل را بخندانید. اگر خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید، از جوک هایی که می خوانید یا ویدیوهای خنده داری که می بینید استفاده کنید. با خنداندن او جو صمیمیانه ای میان تان شکل می گیرد و شما را نزد او جذاب تر خواهد کرد.

منبع: lovelearnings

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1397/11/07
آموزش غیر اخلاقی میده برترین ها هرچند که دخترها و پسرها دیگه خودشون اوستا اینکار شدن خخخ
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1397/11/07
مردجماعتو ،حتی دستتوتوعسل کنی دهنشون بذاری بازم بی چشم و رو هستن
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
زن ها هم همگی بلااستثنا روانی تشریف دارن
هر چند از ازل تا ابد مردا هر کاری خواستن کردن و زنا هم جز تحمل چاره ای ندارن
گفتم یاد آوری بشه فقط :)
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1397/11/07
مطمین باشید این کارا رو بکنید زودتر پرش دادید
چرت گفته بابا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
باهاتون مخالفم
شخصا تجربه خودم میگه این موارد همشون درستن
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/11/07
مگه توفه اید که جذبتون کنیم مجله زر
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
فعلا که همگی ترشیدید و غصه میخورید
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1397/11/07
اولش همه خوبن ولی بد مدتی متوجه میشی همه حرفها دروغ بود
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1397/11/10
حالا اگه نخوایم جذبشون کنیم چه کار باید بکنیم؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مجبورید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
خودت مجبوری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج