دو ستاره در پیش‌درآمد سریال «خانواده سوپرانو»
۸۲۰۶۰۴
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
۱۹۵۸ 
پیش‌درآمد سریال "خانواده سوپرانو" به زودی با حضور جان برنثال و ورا فارمیگا کلید می‌خورد.

روزیاتو: فیلم "همه قدیسان نیوآرک" که پیش درآمدی بر سریال جذاب و پرطرفدار "خانواده سوپرانو" (The Sopranos) بازیگران اصلی خود را شناخت. جان برنثال و ورا فارمیگا در نقش هایی که هنوز اطلاعاتی در مورد آن ها در دست نیست قرار گرفته اند. این موضوع می تواند دلیلی بر این باشد که فیلم برداری این فیلم بزودی آغاز خواهد شد.

حضور دو ستاره در پیش‌درآمد سریال «خانواده سوپرانو»

تا دیروز آلساندرو نیوولا تنها بازیگری بود که بازی او در این فیلم پیش درآمد که قرار است فیلم برداری های آن از ماه آوریل آغاز شود تایید شده بود. او در این فیلم نقش ریچارد "دیکی" مولتیسانتی، پدر کریستوفر مولتیسانتی را بازی خواهد کرد که در همه فصول سریال "خانواده سوپرانو" حضور داشت. اگر چه در فصول این سریال هیچوقت تصویری از شخصیت دیکی ارائه نشد اما بارها به او اشاره شده و تاثیر زیادی در زندگی و سرنوشت شخصیت های اصلی داستان داشت.

نیوولا که نقش اصلی این فیلم پیش درآمد را بر عهده خواهد داشت، همین چند روز پیش و در مراسم ۲۰اُمین سالگرد انتشار سریال "خانواده سوپرانو" اعلام کرد که وی نقش این شخصیت رازآلود را بازی خواهد کرد.

حضور دو ستاره در پیش‌درآمد سریال «خانواده سوپرانو»

دیوید چیس، خالق این سریال زیبا نیز قبلاً تصریح کرده بود که "همه قدیسان نیوآرک" به چگونگی شکل گیری خانواده مافیایی سوپرانو در دهه ۱۹۶۰ متمرکز بوده و تا حدودی به درگیری هایی که در مدت ۵ روز در تابستان ۱۹۶۷ بین باندهای مافیایی رخ داده و شهر را به هم ریخته بود نیز خواهد پرداخت.

وی همچنین تایید کرده که شخصیت تونی سوپرانو- که نقش آن را جیمز گاندولفینی با زیبایی و مهارت تمام بازی کرد- در دوران کودکی خود در فیلم حضور خواهد داشت. طرفداران این سریال محبوب و بی نقص از شبکه HBO که بسیاری آن را بهترین سریال تاریخ تلویزیون می دانند و در ۶ فصل از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ از این شبکه پخش شد، پس از پایان مبهم و دیوانه وارش همواره امیدوار بوده اند که داستان این سریال به نحوی زنده شود اما امیدهای آنان با مرگ ناگهانی گاندولفینی در سال ۲۰۱۳ به یأس تبدیل شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج