نوری همدانی: بدحجابی، حرکتی طاغوتی است
۸۲۰۶۷۴
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
۸۲۲۸ 
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت:: دحجابی حرکتی طاغوتی است و انقلاب به دنبال رفع مباحث طاغوتی بوده است و نباید شاهد گسترش آن در جامعه باشیم. این مرجع تقلید اظهار داشت: دراین راستا دشمن تلاش می‌کند که هویت دینی و مذهبی قم را متزلزل نماید و وظیفه ما منحصر در حضور درس نیست؛ بلکه باید در برابر این موضوع همت و فکر کرد.

خبرگزاری ایرنا: آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت : دشمن تلاش می کند که هویت دینی و مذهبی قم را متزلزل کند ،وظیفه ما تنها حضور در کلاس درس نیست؛ بلکه باید در برابر این موضوع همت و فکر کرد.

وی روز چهارشنبه دردرس خارج فقه در مسجد اعظم قم ،گفت: مساله بدحجابی یکی از فاجعه های بزرگی است که امروز در ایران به وجود آمده و در حال عادی شدن است؛ این مساله در قم نیز وجود داشته و در حال گسترش است.

وی افزود: بدحجابی حرکتی طاغوتی است و انقلاب به دنبال رفع مباحث طاغوتی بوده است و نباید شاهد گسترش آن در جامعه باشیم.

این مرجع تقلید اظهار داشت: دراین راستا دشمن تلاش می کند که هویت دینی و مذهبی قم را متزلزل نماید و وظیفه ما منحصر در حضور درس نیست؛ بلکه باید در برابر این موضوع همت و فکر کرد.

آیت الله نوری همدانی در ادامه گفت: مردم باید مطالبه گر بوده، اجتماع را حفظ کرده و نظام را به وجود بیاورند؛ باید با عقل و هوش خود فضای اجتماع را اسلامی نموده و معروف ها حاکم و منکرها متروک است.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر از مسائل بسیار مهم اسلامی است، ابراز داشت: در 10 جای قرآن از امر به معروف و در 10 جا از نهی از منکر سخن به میان آمده است که نشان از اهمیت این موضوع می باشد.

وی یکی از منکرات جامعه را بدحجابی دانست و تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب چند روز گذشته فرمودند، برخی به دنبال آن هستند که هویت دینی را از قم سلب نمایند؛ چرا که قم آشیانه اهل بیت(ع) بوده و مرکز تعلیم، تعلم و تبلیغات اسلامی است.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1397/10/26
آنوقت مسئولین بی کفایت که خون مردم راتوشیشه کردن نشانه چیست
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1397/10/26
باعرض سلام جناب اقای نوری اختلاس ودزدی بیت المال اسلامی هست ؟
Germany
21:14 - 1397/10/26
یک هفته شما آقایان تمامتان روسری و مانتو بپوشید ببینید خانم های ایرانی چه میکشند؟
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1397/10/26
این قران آیه راجع به اختلاس و تورم و گرانی و احتکار هم دارد ..لطفا در زمینه های فوق هم مستفیض فرمایید
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1397/10/29
بیکاری فقر گرسنگی اختلاس سوءمدیریت حقوق معوقه کارگران چی؟؟؟
..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج