وعده جدید اروپا برای تجارت پساتحریمی با ایران
۸۲۰۹۷۶
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
۸۷۹۷ 
یک سخنگوی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد که کانال ویژه مالی اروپا موسوم به «اس.پی.وی» در آستانه راه اندازی است.

خبرگزاری ایرنا: یک سخنگوی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد که کانال ویژه مالی اروپا موسوم به «اس.پی.وی» در آستانه راه اندازی است.

وی افزود: اتحادیه اروپا به اجرای برجام برای احترام به قراردادهای بین المللی و امنیت مشترک بین المللی پایبند است. از ایران هم انتظار دارد تا نقش سازنده ای را در این زمینه ایفا کند و به اجرای تمام تعهدات هسته ای اش ادامه دهد.

این سخنگو که خواست نامش درج نشود، عنوان کرد: برجام طبق اهدافی که برای آن تعریف شده کار می کند و ایران را از دست یابی به سلاح هسته ای بازداشته است. آژانس بین المللی انرژی اتمی سیزده بار در گزارش های متوالی بر اساس یک نظام راستی آزمایی دقیق تائید کرده است که ایران به تعهدات هسته ای اش پایبند است.

جمهوری اسلامی ایران همواره تاکید کرده است که برنامه هسته ای اش صلح جویانه بوده و گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز هیچ انحرافی را در آن نشان نمی دهد.

این سخنگو با بیان این مطلب تصریح کرد که هیچ جایگزین صلح آمیز دیگری برای برجام وجود ندارد.

این مقام اروپایی ادامه داد که اتحادیه اروپا برای حفظ برجام، راهکارهای محکمی را در نظر گرفته است. او توضیح داد: ما قوانین مسدود سازی و تسهیلات مالی بانک سرمایه گذاری اروپا را به روز رسانی کردیم. همچنین اعضای اروپایی برجام، فرانسه، آلمان و انگلیس به حفظ و نگهداری مراودات مالی موثر با ایران، به ویژه برای ایجاد کانال مالی ویژه موسوم به اس.پی.وی متعهد هستند.

وی سپس خاطر نشان کرد که اس.پی.وی اینک در آخرین مراحل راه اندازی قرار دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1397/10/27
واقعا مارا دست انداختن خنده داره تا کی باید منتظر مسقره بازی اروپاییها باشیم اینها تمام وقت گذرانیه اروپا دیگه فهمیده به هردلیلی ایران ازبرجام خارج نمیشه به خاطر همین وقت گذرانی میکنند وامروز و فردا میکنند تا وقت بگذره وایران روز به روز ضعیفتر و صعیفتر بشه بعد دیگه کار تمام واقعا اروپاییها به همین منظور وقت کشی میکنند منتها مسئولین ما یا نمیدانند یا......
پاسخ ها
ZOOROO
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
مگر با هم تعهد نامه یا بهتر بکوبم قرارداد با هم نبستیم حال که اروپا کم کاری میکند طبق مفاد قرار داد شما باید چه کنید اگر نمیدانید قرار داد را منتشر کنید تا مردم کمکتان کنند.
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1397/10/27
فقط وعده توخالی میدهند ولی در عمل نه تنها کاری نمیکنند که برخی جاها هم راستا با آمریکا ورژیم اسرائیل تحریم هم میکنند به خاطر عدم قاطعیت ایران
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/10/27
ایران دست بازیچه اروپا شده دارن ایران رامعطل برجام بکنند تا وقت تمام بشه واقعا هم همینطوره چون اروپا تا کنون به هیچ یک از وعده های برجامی خود عمل نکرده هر چند وقت بهانه آورده واقعا ایران ول معطله
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/10/27
هی وعده سرخرمن میدن که از ایران باج بگیرن ...
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/10/27
باز هم سرکاریه و یه دروغ دیگه
United Arab Emirates
10:42 - 1397/10/27
اروپا دروغ میگوید انها به همراه امریکا همان کاری را انجام می دهند که قبلا پا زل نقشه ان را چیده بودند قرار نیست اروپا کاری انجام بدهد فقط هر وقت ما اعتراض می کنیم می گویند در شرف انجام است و اعتراضی هم به وضعیت حقوق بشر و ازمایش موشکی در ایران انجام میدهند و در واقع عوض این که در قبال کار نکرده خود پاسخگو باشند طلبکار می شوند و ان سناریو تا اخر ادامه دارد جز این که اقایان همتی بکنند که نمی کنند
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1397/10/27
دست آمریکا و اروپا توی یک کاسه است کول وعده های تو خالی را نخورید هیچکدام حاضر به ایرانی قدرتمند نیستند . فقط مسئولین بی غیرت و وطن فروش را شناسایی و کنار بگذارید تمام مشکلاتمان را خودمان حل می کنیم.
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1397/10/27
هر موقع عمل کردی!صحبت کن والبته ایران با جهان بایدارتباط داشته باشدواروپا یکی ازآنهاهست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
فریب این حقه بازان بین المللی را نباید خورد اینها کارشان وقت تلف کردن و بازی دادن ملت شریف ایران است باید قاطعانه با تعیین ضرب الاجل در مقابل آنان بایستیم .اینهمه صبر و تحمل و خویشتن داری آنها را جسورتر می کند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
اوناهم روحانی شناختن سلطان وعده دروغ
Germany
03:36 - 1397/10/28
اروپا مسئولین بی‌بخار ایران را شناخته میدونه کسی جرات اعتراض نداره فقط تخدید توخالیمیکنن .
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/11/05
به همین خیال باش آقای ظریف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج