روزنامه قانون: خوئینی‌ها می‌خواهد حواس پرت کند
۸۲۰۹۹۹
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
۹۴۶۶ 
روزنامه قانون در یادداشتی با اشاره به انتقادات جنجالی موسوی خوئینی‌ها از مرحوم آیت الله هاشمی نوشت: نکته‌ای که بیش از اظهارات موسوی‌خوئینی‌ها افکار عمومی را با تامل روبه رو کرده‌است، سکوت شخصیت‌های اصلی خانواده هاشمی در برابر این ادعاهاست.

روزنامه قانون در یادداشتی با اشاره به انتقادات موسوی خوئینی ها از مرحوم آیت الله هاشمی نوشت: پرونده سر به مهر موسوي‌خوئيني‌ها نبايد بسته بماند زيرا اين‌گونه برخورد با وي سبب مي شود كه مانند مسائلي كه مطرح كرده‌است به راحتي تاريخ را بازي بگيرد و به گونه‌اي رفتار كند كه گويي فرشته نجات مردم ايران بوده است و اگر به ساير منصب‌هاي قدرت مي‌رسيد، ايران امروز مدينه فاضله‌اي بود كه وعده آن را داده بودند.

نكته‌اي كه بيش از اظهارات موسوي‌خوئيني‌ها افكار عمومي را با تامل روبه رو كرده‌است، سكوت شخصيت‌هاي اصلي خانواده هاشمي در برابر اين ادعاهاست. هرچند كه محمدهاشمي واكنشي نشان داده است ولي محسن‌هاشمی که اگر بقالی سرکوچه حسنی‌کیا (محل زندگی آیت‌ا...) سخن بی‌ارتباطی درباره هاشمی به زبان می‌آورد، واکنش نشان می‌داد(همان‌گونه که پاسخ ادعاهای زاکانی را داد) امروز در سکوتی فرو رفته که باید در آن شک کرد.

یا این اقدامات نوعی عملیات فریب بوده برای درگیر کردن افکارعمومی و به حاشیه راندن اعتراضات به شیوه عملکرد است كه همه جريان جماران نشين در آن دخيل هستند یا اینکه رییس‌دولت‌اصلاحات توصیه‌‌ای برای سکوت در برابر این فرد به خانواده هاشمی داشته‌اند، در غیر این صورت تحمل اتهامات وارده چندان به سعه‌صدر خاندان هاشمي همخواني ندارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1397/10/27
جواب ابلهان خاموشی خخخخ. ..درود برخاندان هاشمی ...
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/10/27
پشت سر مرده حرف زدن هنرت به.اصطلاح ايت الاه
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1397/10/27
مرحوم هاشمی با واگذاری بنگاه‌های دولتی به آقازاده ها خدمت زیادی ...کردند و مخالفان ایشان باید ساکت شوند
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1397/10/27
آدم باید خودش عاقل باشه
فعلا" همه مسئولین فکر پرت کردن حواس ملت هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
سکوتشون معنی دارببین چه نقشه ای دارن شاگردش روحانی که دیگه به هاشمی وقت نمیدادوفایزمیگفت روحانی هرکس مسله داربودپرونده داربودبهش پست میداد روجانی شاگردش ایران ونابودکرد
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/10/27
جواب هرکسی را داد بزرگ میشود برید سر اصل مطلب . قبل از همه اینها و همان زمان که منتظر ی جانشین بود گفت کشور از بداخلاقی و فساد داخلی ضربه میخورد تا امریکا ..
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/10/27
بهر حال موسوی خویینی یک اصلاحطلب است و از هاشمی انتقاد کرده است ، اصولگرا نبوده که بگوییم حرفش از روی کینه و غرض بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟.......؟؟؟؟؟؟ تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ..........
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/10/27
سلام، درود بر روح هاشمی بزرگ، آقای خویینی ها دیگه دیره که با این حرفا بخوای به پست و مقامی برسی، به فکر آخرت باش اگه قبولش داری، چه جور میخوای با هاشمی روبرو بشی در روزی که همه پرده ها فرو می‌ریزد...
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/10/28
مگرشما کی هستی؟ فردا که مردی پشت سرتو هم یکی مث خودت غیبت میکنه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج