استیلی: تیم ملی به هدفش رسید
۸۲۱۰۸۹
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
۳۶۴۵ 
مدیر تیم ملى فوتبال امید معتقد است ایران در بازى برابر عراق به خواسته خودش که همان صدرنشینى در مرحله گروهى بود دست یافت.

ورزش سه: حمید استیلى که در خصوص مسابقه تیم هاى ملى ایران و عراق در پایان مرحله گروهى با سایت فدراسیون فوتبال صحبت می کرد، گفت:شاهد بازى مهم و حساسى بودیم. هم چنین تیم ما تغییرات زیادى داشت. با این وجود به هدف خودمان رسیدیم.

صدرنشینى براى تیم ما اهمیت داشت چرا که مى تواند مسیر ما را در مراحل بعدى هموار کند با این وجود کسب تساوى هم ما را به خواسته خودمان مى رساند که همین اتفاق افتاد. ایران قطعا یکى از مدعیان جدى قهرمانى است. در این دوره تیم هاى عربستان، اردن، کره جنوبى و ژاپن را قدرتمند دیدم که قطعا مدعى هستند.

امیدوارم مسیر خوبى در ادامه داشته باشیم و با ارائه نمایشى قابل قبول در ادامه راه هم موفق باشیم.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/10/27
این چه هدفیه که باابروی فوتبال ایران بازی شد؟؟این تیم باینهمه لژیونر باید عراق رو باحداقل سه گل سر جاش مینشوند...نه اینکه دنبال نتیجه تساوی باشه..شانس اوردیم که نباختیم..این چه ترکیب مزخرفی بود که کیروش تو زمین فرستاد؟؟هرمربی دیگه ای بود این ترکیب رو نمیفرستاد..این ترکیب مال زمانیه که سایر بازیکنهارو نداشته باشیم..واقعا متاسفم..
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1397/10/27
مثل شما ب ترکمنستان باخت نداده، آقای استیلی شما را مردم دوست داشتن ولی متاسفانه شما گول پروین خان خوردین که علیه تیم ملی فوتبال ایران حاشیه سازی وتخریب ایجاد کردن، کمپین برعلیه سرمربی فهیم تیم ملی فوتبال ایران و امثالهم برانک و قلعه و مایلی و افراد خود فروخته برعلیه تیم ملی کرده آقای پروین همه این تخریب و حاشیه سازی برای تیم ملی فوتبال ایران زیر سر شما شیطان کوچک هست
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/10/27
یعنی قهرمان شدیم
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/10/27
یعنی قهرمان شدیم
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1397/10/27
شماکارشناسی یاابروهاتو بردارهیتی.میگم حمید استیلی سمابزنیتش توکارارایشکری زنونه خیلی درامد درمیاری هآ ..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج