قطبی: قهرمانی لیگ را می‌خواهیم
۸۲۱۱۴۸
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
۵۴۲۳ 
سرمربی تیم فولاد خوزستان در جریان جلسه ای که تیمش با مدیر شرکت فولاد داشت، از هدف گذاری فولاد برای قهرمانی لیگ سخن گفت.

ورزش سه: شاگردان افشین قطبی این روزها در جزیره کیش اردوی آماده سازی خود را پشت سر می گذارند. امروز کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و نادری، معاونت خرید شرکت فولاد در محل استقرار این تیم حضور یافتند و با اعضای کادر فنی و بازیکنان دیدار کردند.

در جریان این بازدید، کشانی در کنار افشین قطبی سرمربی فولاد، دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کردند.

افشین قطبی در این جلسه ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: «بازیکنان من عشق زیادی به فوتبال دارند. کارهایی که ما می کنیم اثرات زیادی روی شادی و زندگیشون دارد و من خیلی خوشحالم که اینجا هستم. امروز با یکی از دوستان خارجی خودم صحبت می کردم.

او از من پرسید کارت چطور است؟ خوشحال هستی؟ فقط دو سه جمله جواب دادم. گفتم که مردم خوزستان فوتبال را دوست دارند و قدر کسی را که با عشق و تلاش کار میکند، خیلی خوب می دانند. بازیکنان من خیلی خوب و با روحیه کار می کنند. همه تلاش خودشان را برای این تیم گذاشتند و مطمئن ام که آینده این باشگاه خیلی روشن است و مخصوصا اینکه شما خیلی خوب از تیم حمایت می کنید و دکتر رضایی خیلی شفاف و خوب به ما کمک می کند که همه ابزارها را به تیم برسانیم.»

قطبی: قهرمانی لیگ را می‌خواهیم

سرمربی تیم فولاد در ادامه از هدف بزرگ این تیم گفت: مطمئن باشید که ما فقط یک چیز می خواهیم؛ اینکه قهرمانی را به دست بیاریم. قهرمانی در این فصل خیلی می تواند متفاوت و بزرگ تر از قهرمانی های قبلی باشد.

چون جایگاه ما یازدهم بوده و تقریبا باید بتوانیم در ۱۶ بازی تغییراتی بدهیم که فولاد برای قهرمانی بازی کند. این کار می تواند انگیزه‌های خیلی زیادی به هواداران ما که امید بسیار کمی به آینده داشتند، بدهد.

مردم خوزستان خیلی سختی کشیده اند، من فکر می‌کنم که این کار بزرگی که ما باید به کمک هم انجام بدهیم و می توانیم قهرمانی را جشن بگیریم. ما سعی می کنیم در بازی برنده باشیم و هم اخلاق را ببریم و با جوانمردی بازی کنیم. به جوانان یاد می دهیم که چگونه بیرون و داخل زمین اخلاق را رعایت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/10/27
شتر در خواب بیند پنبه دانه
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1397/10/27
قربونت برم افشین جون ولی شرمنده اگه قهرمانی لیگ میخوای بیا پرسپولیس بعد رفتن برانکو که مربی تیم ملی شد بعد کي روش تا لیگ بتونی ببری چون امسال پرسپولیس رفته برای تحریک
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1397/10/27
قهرمانی؟!!! با کمال احترام به آقای قطبی قهرمانی شاید در لیگ آزادگان در سال آینده
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1397/10/27
قهرمانی لیگ مال پرسپولیس ان شاا...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج