آیا بارسلونا از کوپا دل ری کنار گذاشته می‌شود؟
۸۲۱۱۸۸
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
۹۰۸۸ 
امروز نشریه ال موندو ادعایی جنجالی را مطرح کرد که بر اساس آن بارسا باید از کوپا دل ری کنار گذاشته شود.

ورزش سه: امروز نشریه ال موندو ادعایی جنجالی را مطرح کرد که بر اساس آن بارسا باید از کوپا دل ری کنار گذاشته شود.

بارسلونا هفته گذشته در زمین لوانته با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود به میدان رفت و 2-1 هم بازنده شد. در ترکیب بارسا چومی براندیسا و میراندا، دو بازیکن تیم دوم بارسا هم حضور داشتند.

طبق ادعای ال موندو، چومی در رقابت های دسته سوم اسپانیا 5 کارته بوده و به همین دلیل حضورش در کوپا دل ری مقابل لوانته غیر قانونی بوده است. بر این اساس بارسا باید از کوپا دل ری کنار گذاشته شود.آیا بارسلونا از کوپا دل ری کنار گذاشته می‌شود؟

در همین رابطه باشگاه بارسلونا بیانیه ای منتشر کرد و با استناد به ماده 28 اساس نامه انضباطی، عنوان داشت که حضور چومی کاملا قانونی بوده است چرا که صرف 5 کارته بودن، حضور او در کوپا دل ری منعی نداشته است.

چومی در بازی با کاستیون 5 کارته شده بود و سپس برابر لوانته به میدان رفت. بر اساس ماده 28 او محرومیت خود را باید در لیگ دسته سوم پشت سر می گذاشت و به همین دلیل غایب تیم دوم بارسا برابر آلکویانو بود.

اگر چومی برابر کاستیون کارت قرمز دریافت می کرد یا مرتکب خطایی خشن و غیرورزشی می شد، در آن صورت با محرومیت 2 تا 4 جلسه ای مواجه و در نتیجه نمی توانست مقابل لوانته در کوپا دل ری حاضر شود. علاوه بر این، مهلت 48 ساعته برای شکایت باشگاه لوانته نیز سپری شده است.

امشب در نوکمپ قرار است بازی برگشت دو تیم برگزار شود و بارسا به یک گل برای صعود نیاز دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج