نماینده شاهین شهر: برخی نمایندگان، درد‌های اقتصادی مردم را احساس نمی‌کنند
۸۲۱۳۵۱
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
۸۵۳۰ 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه بودجه جاری دولت از دولت یازدهم تا کنون سه برابر شده است گفت:‌ اکثریت افزایش هزینه‌های جاری دولت برای افزایش حقوق نجومی‌بگیران بوده است.

تسنیم نوشت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه بودجه جاری دولت از دولت یازدهم تا کنون سه برابر شده است گفت:‌ اکثریت افزایش هزینه‌های جاری دولت برای افزایش حقوق نجومی‌بگیران بوده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه برخی از جریانات سیاسی حامی دولت در مجلس با اظهارات سیاسی قصد دارند جو مطالبه به حق اقتصادی مردم را خراب کنند گفت: در پاسخ به این افراد بایستی گفت همه اظهار نظرهای سیاسی شما درست اما نماینده محترم ملت برای درد معیشت مردم چه کرده اید آیا یک میلیون از حقوقهای نجومی کم کردید آیا یارانه خانوارهای بالای ۵ میلیون را به اقشار ضعیف بازگردانده اید.

وی با اشاره به ضرورت کاهش وابستگی بودجه به نفت گفت: ۵۰ هزار میلیارد تومان معافیت‌های مالیاتی وجود دارد که مبلغ قابل توجهی است؛ مالیات بر عایدی سرمایه اعم از مالیات گرفتن از افراد واسطه و دلال در موضوعاتی مانند مسکن نیز جز مواردی است که هنوز دغدغه رسیدگی به آن، که از هر جهت به نفع مردم است جز اولویتهای دولتمردان و برخی از نمایندگان مجلس قرار نگرفته است.

نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه برخی نمایندگان به جای اینکه بلندگو ملت در برابر دولت باشند با ایجاد هیاهوهای سیاسی خواستار انحراف افکار عمومی از دغدغه های اصلی جامعه به دعواهای سیاسی هستند گفت: نقش نماینده مجلس تسکین و رساندن دردهای مردم به قوه مجریه است.

حاجی دلیگانی با ابراز اینکه آن چیزی که هر روز مردم با آن سرو کار دارند مسأله معیشت،‌ اشتغال و تورم افسار گسیخته است گفت: مثلا قیمت گوشت در این مدت دو برابر شده است و برخی از افراد جامعه توانائی خرید ماهیانه آن را هم حتی ندارند؛‌دولت بایستی بر اساس قانون اساسی و حقوق شهروندی ملت ایران نسبت به عملکرد خود در این زمینه پاسخگو باشد و برای فرار از پاسخگویی نباید به مسائل دسته چندم سیاسی روی بیاورد. دولت اگر هم توان خود را صرف حل معضلات اقتصادی کند می تواند آن را حل کند کما اینکه در مسأله کنترل بازار طلا و ارز با استفاده از تمامی ظرفیتهای مختلف موفق به کنترل آن شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از نمایندگان در طول دوره نمایندگی اش به جز اظهارات تنش زای سیاسی دغدغه دیگری ندارند گفت: برخی از نمایندگان انگار دردهای اقتصادی مردم را احساس نمی کنند یا اغراض سیاسی و حزبی نمی‌گذارد که آن را درک کنند؛ حال سؤال این است که در چنین شرایطی آیا واقعا نیاز بود یک جایی را در مجلس اشغال کنند و بهتر نبود که مجلس را به افراد دغدغه دار نسبت به درد مردم واگذار می‌کردند و خود به حزب سیاسی خود برای فعالیت سیاسی می‌رفتند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1397/10/28
برای اینه هر سال گند میزنی به حقوق کارمندان شاغل کم درامد
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1397/10/28
شما بی زحمت یه نگاه به جایی که نماینده اونجا هستی بنداز (شهرک سیمرغ) اسمش به نظر شمای نماینده آشنا نیست، شاید مردم ندونن این شهرک با تراکم جمعیتی که داره هنوز خیابانای اصلیش هم آسفالت نشده چه برسه به کوچه هاش!!!!؟ آقای حاجی به نظر شما شهرکی با این وسعت و بزرگی نباید شهرداری مجزا داشته باشه؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/10/28
سلامی گرم وبزگ به اندازه کل دنیا بر عوامل ومدیریت اخبار داغ/
از خبر نگاران محترم خواهش دارم اگر از نمایندگان مجلس ویا افراد دولت دیدید بگویید مردانه دستور جلوگیری/صادرات دام وقاچاق آن بدهند مردم توان خرید گوشت ندارند
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1397/10/28
یعنی تو خودت را تافته جدا بافته میدونی؟ تو چکار کردی برا ملت؟ تو هم داری چونه ی خودت را میزنی. همین الان هم که داری حرف میزنی فقط صحبت هاجناحی و سیاسی هست وگرنه تو هم به فکر معیشت مردم نیستی. فقط همه تون یکدیگر را تخریب میکنید وگرنه کار مثبتی برا مردم انجام نمیدید
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1397/10/28
هیچ نمتینده ای مشکل اقتصادی و معیشتی مردم را درک نمیکند
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/10/28
همه سر و ته یه کرباسین
بی غم و بیعاار نسبت به مشکلات اساسی مردم و جوانان و علی الخصوص خانواده ها
انشالله حقوقی که میگیرند و کار نمی‌کنند خرج دوا و دکتر بشه و از گلویشان پایین نرود
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1397/10/28
وقتی حقوق ودر آمد آن چنانی دارند وبعضا هم از رانت استفاده می کنند و پول روی پول می گذارند چرا بفکر مردم باشند بجای اینکه اندیشه وتدبیر کنندو مملکت را از این بحران و فلاکت نجات دهند بزرگترین دغدغه شان تغیر اسم فلان وزارتخانه است همین
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/10/28
چرا موقع انتخابات میان واحساس میکنن مردم اگه مردم باشه موقع رای که اینا حرف میزنن بریزن سرشون حسابی کتکش بزنن ...
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/10/28
هیچیک از اقایان حس نمیکنند چون همه فقط با پولدار ها معاشرت میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/10/28
جناب اقای حاجی دلیگانی بجزجنابعالی واقای موسوی لارگانی نماینده مامردم فلاورجان وانگشت شمار دیگری از نمایندگان بقیه اصلا فکر ما باز نشستگان واقشارحقوق بگیرنبوده وفقط فکرمنافع خود واطرافیانشان هستند وهیچ دفاعی ازاقشار ضعیف نمی کنند یعنی جرات وجسارت این را که از حق ما حقوق بگیران دفاع کنند ندارند
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/10/28
کل مسئولین اصلا درک نمیکنند چون دغدغه معیشتی ندارند یه سفره ای پهنه با هم مفت مفت تناول میکنند
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/10/28
اونایی که درد مردم رنج‌کشیده ایران را درک می کنند ، چه گلی به سر این مردم زده اند؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/10/28
هیچکدام از مسئولین درک نمیکنند وبا فساد ورانت خواری هم نمک رو زخم مردم می پاشند
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1397/10/28
حقوق یک میلیونی بهشون بدن مثل ضرغامی که ۹میلیون تومان مثلا به قول خوش میگیره باز به قول خودش ۳میلیون تومان کم کردن از خیلی اقساطش مونده پس ببین بدبخت اونکه با کلی سابقه یک میلیون میگیره پس اون چی ،مملکت را فقط خودشون چپاول میکنند،تازه کلی خرج سفر وامکانات دیگه تو مجلس برای نماینده میکنند.یعنی هیچ کم بودی ندارند هیچ.
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1397/10/28
وقتی خود شما تو مجلس دارین پدر مردم را در می‌آورید آنها هم مثل شما همتون مثل هم هستید فقط فکر منافع خود هستید لطفا دم از مردم نزنید که این حرفها به شما نمی اید
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/10/28
شمابایدریس جمهوربرکنارمیکردین از۵تا۴سوال وجواب ندادوردشده
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1397/10/28
برخی نمایندگان نه ، بفرمایید همه شون دردمردم را احساس نمی کنند ، این درست تره به خدا !!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1397/10/28
ای ناقلا خودتو سریغ از بقیه جدا کردی !!!خخخخخخخخ
United States
19:05 - 1397/10/28
وقتی خودشان میلیونی حقوق می گیرند درد را برای چه بفهمند ما ها که یک میلیون و دویست می گیریم چکار کنیم نمی شود زندگی کرد هر روز هم برتر میشود زندگی
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1397/10/28
امثال شما درد مردم را درک میکنید؟ اگه درک میکردید اینقدر با آمریکا و اروپا دشمنی نمی کردید که مردم به این روز بیفتن.
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/10/28
هیچ کدامتان درد مردم را احساس نمی کنید بگردن این واون نیندازید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج