حناچی: باید هر روز برای‌ ما، روز هوای پاک باشد
۸۲۱۳۷۷
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
۷۰۴۲ 
شهردار تهران در صفحه اینستاگرامش به مناسبت روز هوای پاک نوشت: باید هر روز برای مان روز هوای پاک باشد تا حال و هوای شهرمان خوب شود و آسمان آبی برایمان آرزو نباشد.

برترین ها: شهردار تهران در صفحه اینستاگرامش به مناسبت روز هوای پاک نوشت: باید هر روز برای مان روز هوای پاک باشد تا حال و هوای شهرمان خوب شود و آسمان آبی برایمان آرزو نباشد.

 پیروز حناچی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«باید بدانیم که حال شهرمان خوب نیست. هوای شهرمان خوب نیست و تنها با برگزاری ویژه برنامه های روز یا هفته هوای پاک حالش خوب نخواهد شد. نیازی به دعوت برای حضور در این برنامه های نمادین نیست. همه شهروندان باید به سهم خود در تحقق این مهم تلاش کنند و این تلاش نباید به روز و هفته خاصی محدود شود.

باید در تمام روزهای سال به هر نحو به بهبود هوای شهرمان کمک کنیم؛ شهروندان به سهم خود و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، پیاده و یا دوچرخه و هر امکانی که برایشان میسر است، و با معاینه فنی خودروها، تردد کمتر با خودروهای شخصی و مسئولان هم با توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی و ایجاد دسترسی آسانتر به ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری و اتوبوسرانی. باید هر روز برای مان روز هوای پاک باشد تا حال و هوای شهرمان خوب شود و آسمان آبی برایمان آرزو نباشد.»

٢٩ دی ماه روز هوای پاک نامگذاری شده و به صورت نمادین برنامه هایی در این راستا برگزار می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/10/28
جناب شهردار تهران گنجایش این ساخت و ساز و جمعیت را به هزار و یک دلیل ندارد هدف اول رو توقف مهاجرت با ایجاد کار و رفاه قرار دهید . در بهترین حالت هم جمعیت به این بالای را نمیتوان خدمات و ازشان زندگی سبز خواست.
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/10/28
تو شهرداری را پاک کن تا مامورات مردم را نزنند وسایل دستفروش ها را از بین نبرند خیابانها را هم نفروشید بهتر است
Germany
23:45 - 1397/10/28
شما هم مثل اسلاف قبلیتان صرف کسب درآمد اینقدر جواز ساخت بدهید که دیگر اینجا جای ماندن نباشد یک دیوانه خانه بزرگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج