نامه مجمع نمایندگان طلاب قم درباره «پالرمو»
۸۲۱۳۸۹
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
۵۸۴۱ 
اعضای مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم در نامه‌ای خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون لایحه پالرمو،‌بر مغایرت این لایحه با شرع و سیاست‌های کلی نظام تاکید کردند.

خبرگزاری فارس: اعضای مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم در نامه‌ای خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون لایحه پالرمو،‌بر مغایرت این لایحه با شرع و سیاست‌های کلی نظام تاکید کردند.

 متن این نامه به شرح ذیل است:

احتراما ضمن تبریک انتصاب شایسته حضرتعالی بعنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام وعضو فقهای شورای نگهبان؛ به استحضار می رساند: به یاد داریم فلسفه این نهضت تحقق آرمانهای اسلام ناب و خارج شدن از زیر یوق استعمار و استکبار جهانی بوده است، اما دشمنان اسلام دست از ما برنداشته و قصد دارند تا در استعماری فرا نو با استفاده از قوانین بین المللی، کشورها را زیر سلطه خویش قرار دهند.

حضرتعالی که خود از مجتهدین هستید و اشراف به قانون اساسی و فتاوای مقام معظم رهبری حفظه الله و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم و سیاستهای کلی نظام دارید مستحضرید ریاست فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی(ره) مغایرت لایحه الحاق ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی ( پالرمو) با شرع و سیاستهای کلی نظام را در نامه شماره 9741/9900 مورخ 9/4/1397 به آیت الله جنتی حفظه الله اعلام نمودند. و از سوئی دیگر هیئت نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام که منصوبین مستقیم رهبر معظم انقلاب هستند نیز مخالفت خود را با کنوانسیون پالرمو اعلام کرده اند با این وصف مطلع شده ایم که این کنوانسیون قرار است مجددا در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح گردد؛

مگر رهبر معظم انقلاب نفرمودند که سراغ کنوانسیون‌هائی که نمی دانید ته آن چیست نروید بلکه به قوانین داخلی رجوع کنید؟! آیا مجلس قانون مبازره با پولشوئی و جرائم سازمان یافته را تصویب نکرده است؟ آیا مراجع عظام تقلید با صراحت فتاوای خود را در مورد تحریم پذیرش اف ای تی اف بیان نکرده اند؟!

لذا ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اعلام برائت از کنوانسیون ننگین پالرمو از حضرت مستطاب عالی با اقدامی انقلابی و قاطع مانع از طرح مجدد آن در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام شده و مخالفت خود را با این گونه کنوانسیونهای استعماری اعلام فرمائید.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United States
19:21 - 1397/10/28
اخرش به زبان ساده وباسراحت به مردم نگفتندموضوع چیه مخالف وموافق برای مردم رودرروبگویید چیه موضوع تحمیل نظرچندصدنفرملاک نیست حرف امام (ره)میزان رای ملت است رفاندم بگذارید وسلام
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1397/10/28
پالرمو هم مثل برجام و یا شاید بدتر از برجام باشد چون دشمن به منابع مالی کشور دسترسی پیدا کرده و در آینده می تواند تحریمهای ریشه کنی علیه کشور ایجاد کنند، دولت اصلاحطلب با کار و تلاش جهادی و توجه به ظرفیتهای داخلی می تواند اقتصاد را نجات دهد نا با توسل به دشمنان کشور ؟؟!!!؟؟!؟؟!؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1397/10/28
اگه کشور ما عضو این معاهدات بین المللی نشه که کسی تو دنیا با ما تجارت نمیکنه. اونوقت کشور از نظر اقتصادی فلج میشه
United Arab Emirates
20:58 - 1397/10/28
زودتر در مجلس شورای اسلامی را گل بزنید که صد تا قانون گذار داریم ،صد تا فرمان بده ،و ده تا مجلس فرمایشی داریم
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1397/10/28
چه نامه بدون سلام و بدون نام ! طلاب قم هر کدام از حوزه های علمیه اسم .....ومشخصات دارن ویه اسم میبردید تا مردم بدونن کی گفته و نگرانی و یا اگر عمل ننگینی هست بگید مردم هم بدونن کمک میکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج