پدیده جنوا جانشین ایگواین می‌شود؟
۸۲۱۴۲۱
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
۲۶۲۶ 
کریشتوف پیاتک با میلان به توافق شخصی رسیده است.

 وبسایت نود: باشگاه جنوا دو پیشنهاد وستهم برای جذب کریشتوف پیاتک را رد کرده تا احتمال انتقال مهاجم لهستانی به میلان قوت گیرد.

در حالی که گونزالو ایگواین در آستانه انتقال قرضی به چلسی است، میلان کریشتوف پیاتک 23 ساله را به عنوان جانشین مهاجم آرژانتینی در بلندمدت انتخاب کرده است. پیاتک در این فصل از رقابت های سری آ با 13 گل دومین گلزن برتر مسابقات بوده و توجه بسیاری از باشگاه های اروپایی از جمه وستهم یونایتد را به خود معطوف کرده است.

به نقل از دیلی میل، وستهم که در خطر از دست دادن مارکو آرناتوویچ مهاجم اتریشی خود و انتقال قریب الوقوع او به سوپرلیگ چین است، به دنبال جانشینی برای او می‌گردد. رسانه انگلیسی خبر داده که چکش ها نخستین باشگاهی بوده اند که پیشنهاد رسمی خود برای جذب پیاتک را به جنوا ارائه داده اند.

پدیده جنوا جانشین ایگواین می‌شود؟

با این حال هر دو پیشنهاد وستهم توسط جنوا رد شده چرا که باشگاه ایتالیایی آماده پیشنهاد آث میلان برای مهاجمی است که ارزش او در حدود 45 میلیون پوند برآورد شده است. در چنین شرایطی وستهم با عبور از پیاتک، به سراغ کالوم ویلسون (بورنموث) و یا مکسی گومز (سلتاویگو) خواهد رفت.

به نقل از جان‌لوکا دی‌مارتزیو، میلان با نمایندگان پیاتک بر سر قراردادی 5 ساله به توافق رسیده و اکنون باید به دنبال راه حلی برای توافق با جنوا باشد. سران دو تیم قرار است اولین ملاقات را در روز جمعه ترتیب دهند و جنوا امیدوار است پیشنهادی حداقل 40 میلیون یورویی برای مهاجم 23 ساله خود دریافت کند.

در صورت عدم توافق دو باشگاه، میلان به سراغ میچی باتشوایی، مهاجم بلژیکی باشگاه چلسی خواهد رفت که به تازگی و با فسخ قرارداد قرضی با والنسیا، به باشگاه لندنی بازگشته است. صحبت هایی از انتقال باتشوایی به موناکو مطرح شده و میلان در صورت تمایل به جذب او باید در سریع ترین زمان ممکن اقدام کند.

گونزالو ایگواین در روز جمعه به لندن سفر خواهد کرد تا در تست های پزشکی باشگاه چلسی شرکت کرده و سپس قراردادی 6 ماهه به صورت قرضی با آبی های لندن به امضا برساند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج