ایمانی: با ذهن درگیر نمی‌توانم بازی کنم
۸۲۱۴۲۳
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
۴۶۱۰ 
هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از مسئولان باشگاه و سرمربی خواهش می‌کنم که با جدایی من موافقت کنند.

خبرگزاری تسنیم: اکبر ایمانی هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، درباره اینکه مدتی پیش درخواست جدایی از صنعت نفت را کرده بود، اظهار داشت: من چند هفته قبل هم در مصاحبه‌ای گفتم که به دلیل شرایط خانوادگی‌ام نمی توانم در آبادان بمانم.

متاسفانه تا به امروز اتفاق جدیدی نیفتاده و باشگاه هم با جدایی من مخالفت کرده است. من هیچ مشکلی در نیم‌فصل اول نداشتم و بازی در تیم پرطرفدار صنعت‌نفت برای هر بازیکنی افتخار است اما باور کنید که شرایط خانوادگی اجازه نمی‌دهد که اینجا بمانم.

ایمانی: با ذهن درگیر نمی‌توانم بازی کنم

وی ادامه داد: من اهل جنجال و حاشیه نیستم و دوست دارم بدون مشکل و دلخوری از صنعت‌نفت جدا شوم. واقعا زندگی‌ام در حال نابودی است و از مسئولان صنعت‌نفت خواهش می‌کنم رضایت‌نامه‌ام را بدهند. من دوست ندارم اینجا بمانم ولی نمی‌توانم کاری انجام دهم، واقعا با ذهن درگیر نمی‌توانم بازی کنم و اگر شرایط روحی خوبی نداشته باشم چگونه می‌توانم به تیمم کمک کنم؟

ایمانی تصریح کرد: وقتی بازیکنی در یک تیم با مشکل مواجه می‌شود و قصد جدایی دارد، مسئولان آن باشگاه هم با شرایط آن بازیکن کنار می‌آیند. قسم می‌خورم که فقط به دلیل شرایط خانوادگی نمی توانم اینجا بمانم و از باشگاه خواهش می‌کنم که با جدایی‌ام موافقت کند. این موضوع تمرکز را از من گرفته و اگر بمانم حتی نمی‌توانم 10 درصد هم خودم را نشان دهم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج