کنایه رییس کل بانک مرکزی به مسئولان
۸۲۱۴۸۷
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
۸۵۱۳ 
رییس کل بانک مرکزی در یک پُست کنایه آمیز اینستاگرامی نوشت: در شرایط تحریم و فشار اقتصادی، طرح مشکلات و اظهارات از سوی مسئولین باید در چارچوب استراتژی باشد.

برترین ها:‌ رییس کل بانک مرکزی در یک پُست کنایه آمیز اینستاگرامی نوشت: در شرایط تحریم و فشار اقتصادی، طرح مشکلات و اظهارات از سوی مسئولین باید در چارچوب استراتژی باشد.

در پست اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی آمده است: " ۱- جنگ اقتصادی علیه مردم ایران کمتر از یک جنگ نظامی نیست. دولت آمریکا برای جبران شکست هایش در صحنه تحریم ها همواره به ابزار جنگ روانی و تبلیغاتی متوسل می شود.

مردم عزیز ایران به خوبی به این موضوع پی برده اند، لذا مجموعه تصمیم گران و رسانه ها نیز باید همسو با مردم برنامه و استراتژی داشته باشند. در شرایط تحریم و فشار اقتصادی، طرح مشکلات و اظهارات و تحلیل خصوصا از سوی مسئولین باید در چارچوب استراتژی باشد.

۲- رانت و فساد در شرایط تحریم تشدید می شود؛ مبارزه با رانت و مراقبت از فضاهای نفوذ رانت جویان از مسیر وضع و اصلاح مقررات، واردات، صادرات، نرخ، سهمیه، توزیع و ... بسیار مهم و ضروری است. مردم بزرگوار کشورمان که در برابر برخی سختی ها و مشکلات معیشتی مقاومت می کنند جولان رانت جویان و رانت سازان را نمی پذیرند. رسانه ها می توانند نقش برجسته ای ایفا کنند. بانک مرکزی در این مسیر مصمم است. "

کنایه رییس کل بانک مرکزی به مسئولان

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1397/10/28
منظورش به صحبتهای اخیر نوبخت بود
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/10/28
اقای رییس بانک مر کزی اگر کسانی کار بدستند در حق جمهوری اسلامی ایران ومردم نامردی نکنند مردم بجز توکل بر خدا وصبر
هیچ جفایی در حق کشور خود نمیکنند
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1397/10/28
مثلا که چه یعنی هر بلایی که سرمان اوردین هیچی نگویم
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/10/28
یعنی فقط به مردم دروغ بگویند
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/10/29
بوق کردن مشکلات اقتصادی و دامن زدن به سیاه نمایی در تریبون نماز جمعه ها و رسانه ملی در این موقعیت حساس تحریم نه تنها مشکلی را رفع نمی کند بلکه آب به آسیاب دشمن ریختن است ،خوبست مسئولین محترم این مشکل جدی اقتصادی را بصورت اساسی و عملی بین خودشان مرتفع سازند و اینقدر داغ مردم را بیهوده تازه نکنند.
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1397/10/29
لطفا حقوقت رو با مردم نصف کن تا حرفاتو باور کنیم...مگه نمیگی جنگه...تو هم انسانی...
United States
10:47 - 1397/10/29
جناب همتی قسمت اعظم سوریه با خاک یکسان شد ارزش پولش هنوز از رئال و تومان ما بالاتر است؟!! این همه بدبختی در ظل عنایات بانک مرکزی و دولت های تدبیر و امید و رایحه خدمت بوده و هست.دولت و بانک مرکزیهایش با اعلان نرخهای دستوری از قبیل دلار ۴۲۰۰ تومان سر منشا تمام فساد موجود هستند.بانک مرکزی با احتکار دلار نقش دلال را برای جبران کسری بودجه دولت تدبیر و امید بازی میکند والا کیست که نداند بزرگترین دارنده ارز بانک مرکزیست و تنها عامل تاثیر گذار در بازار فقط بانک مرکزی میباشد و لا غیر.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج