کلوپ: شاید مجبور شویم بازیکن بخریم
۸۲۲۵۵۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
۳۳۹۱ 
یورگن کلوپ تایید کرد که ممکن است مجبور شود در نقل و انتقالات زمستانی یک مدافع به تیمش اضافه کند.

ورزش سه: لیورپول در زمستان هنوز بازیکنی را به خدمت نگرفته و خریدی انجام نداده است. این در حالیست که ناتانیل کلاین به صورت قرضی راهی بورنموث شده و کلوپ از دیگر گزینه هایش در پست دفاع راست راضی است.

با این حال، مصدومیت‌ها و محرومیت‌هایی در بازیکنان این پست به وجود آمد و جیمز میلنر نیز با اخراج مقابل کریستال پالاس، این جریان را تکمیل کرد. رافا کاماچو که اولین بازی اش در لیگ برتر را مقابل عقاب‌ها انجام داد، حالا تنها دفاع راست اماده لیورپول است ولی او 18 ساله است و تجربه ای ندارد. حال کلوپ مدعی شد که می‌خواهد برای این پست بازیکن جذب کند.

او گفت:" مشکل خیلی دشواری است. می‌توانم تصور کنم که مردم چه فکر می‌کنند ولی وقتی چنین شرایطی حاکم است باید تصمیم درستی گرفت. کلاین دیگر در کنار ما نیست و در آن موقع که او جدا می‌شد، گزینه هایی برای دفاع راست داشتیم ولی حالا نداریم. برای بازی بعدی مان از این حیث دچار مشکل هستیم.

ترنت الکساندر آرنولد مصدوم شده و مصدومیتش نسبتا جدی است ولی نه خیلی. او به زودی به میادین بازخواهد گشت ولی نمی‌دانم که به بازی بعدی می‌رسد یا نه. شاید پس از بازی با وستهام آماده باشد. همه این حس را به من می‌دهند، ترنت هم همینطور ولی باید صبر کنیم و ریسکی انجام ندهیم. باید از این شرایط عبور کنیم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج