کرباسچی: تعهد دادم، آزاد شدم
۸۲۲۶۸۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
۷۶۸۳ 
غلامحسین کرباسچی درباره ماجرای بازداشت خود گفت: در ارتباط با محکومیتم به یکسال حبس که از سوی دادگاه اصفهان صادر شده بود، دادسرای اصفهان به دادسرای تهران برای اجرای حکم نیابت داده بود و به همین خاطر امروز صبح دستگیرم کردند تا به اوین ببرند.

خبرگزاری ایرنا: غلامحسین کرباسچی گفت که برای اجرای حکم محکومیتش دستگیر شده بود اما به خاطر درخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور، تعهد داد و آزاد شد.

غلامحسین کرباسچی عصر دوشنبه در گفت وگویی درباره ماجرای بازداشت خود اظهار داشت: در ارتباط با محکومیتم به یکسال حبس که از سوی دادگاه اصفهان صادر شده بود، دادسرای اصفهان به دادسرای تهران برای اجرای حکم نیابت داده بود و به همین خاطر امروز صبح دستگیرم کردند تا به اوین ببرند.

وی توضیح داد: در دادسرا وقتی به معاون دادستان تهران موضوع درخواست اعاده دادرسی نسبت به حکم دادگاه اصفهان را گفتم، نامه دادند، تعهد گرفتند و فعلاً آزاد شدم.

کرباسچی گفت: قرار شده پس از نظر دیوان عالی کشور در خصوص درخواست اعاده دادرسی، درباره اجرای حکم تصمیم گیری شود.

کرباسچی با شکایت وزارت اطلاعات و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم به اتهام تبلیغ علیه نظام از سوی دادگاه انقلاب اصفهان به یکسال حبس محکوم شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/11/01
بعد از خروج ترامپ از برجام هفت نفر از اصلاح طلبان نامه ای برای ترامپ نوشتند و خواستار مذاکره مجدد شدند.یکی از اون هفت نفر آقای کرباسچی است.
پاسخ ها
سرباز ۴۰۲سومار
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
خیلی بیجا کرده اند مگر چکاره اند بدون هیچ گونه مجوزی خودشان خودسرانه به ترامپ گاوچران نامه فدایت شوم داده اند
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/11/01
زبان سرخ سر سبز دهد بر باد
United States
22:55 - 1397/11/01
تعهد دادی که دیگه دزدی نکنی؟
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1397/11/01
توبه گرگ مرگ است
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1397/11/02
من به تو یکی ایمان دارم تو باسوادترین مسئول این مملکت بودی داداش تهران رو کن فیکون کردی با طرح های مدرنت اینا قدر تو رو نمیدونن بزار برو باور کن دنیا دنبال ایده پردازهای بزرگی مثل شماست حداقل دینت رو به تهران پرداخت کردی وژدانت راحت باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج