زنده شدن جوان فوت شده یاسوجی صحت ندارد
۸۲۳۷۸۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
۱۴۴۱۳ 
مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شایعاتی در استان مبنی بر زنده شدن یک از افراد فوت شده، تصریح کرد: زنده بودن یکی از آنها به شدت تکذیب می‌شود.

ایسنا: کامروز امینی، مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فوت ناگهانی سه جوان در یاسوج افزود: پزشکی قانونی در محل حادثه حضور یافته و وضعیت سه پیکر را بررسی کرده است. شواهد و علایم نشان دهنده این بود که چندین ساعت از فوت سه جوان گذشته بوده است.

امینی با اشاره به شایعاتی در استان مبنی بر زنده شدن یکی از سه نفر فوت شده، تصریح کرد: زنده بودن یکی از آنها به شدت تکذیب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پزشکی که در صحنه حضور یافت با تجربه بوده و قطعا فوت آنان را در همان مرحله اولیه تشخیص داده و فوت آنها منتفی است. وقتی علایم جمود نعشی در جسد دیده می‌شود نشان از گذشت حداقل چند ساعت از فوت آنها بوده است.

مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد دباره علت فوت این سه جوان گفت: علت فوت پس از کالبد شکافی در اسرع وقت اعلام می‌شود.

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد نیز پیش از این از مرگ ۳ مرد جوان در یاسوج خبر داد.

جلال پورانفرد افزود: به محض اطلاع نیروهای اورژانس ۱۱۵ در کمترین زمان ممکن به محل اعزام شدند اما هنگام رسیدن تکنسین اورژانس، مدت زیادی از مرگ آنان گذشته بود.

وی افزود: به دلیل اینکه مدت زیادی از مرگ این افراد گذشته بود نمی‌توان به صراحت در زمینه علت مرگ اعلام نظر کرد اما علت مرگ از سوی پزشکی قانونی در دست بررسی است و اعلام می‌شود.

 متاسفانه ۳ جوان به نام سیروس عسگری، رضا براتی و احسان آراسته( ۲۶ و ۲۷ و ۲۷) ساله که هر سه نفر از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شاغل در آزمایشگاه شهید بهشتی یاسوج و درمانگاه پاتاوه بودند، قبل از رسیدن تکنسین، جان خود را از دست داده بودند.

هر سه نفر فوت شده در منزل اجاره‌ای بین خیابانهای گلستان دو و سه در بلوار امام(بلوار شصت متری) یاسوج اقامت داشتند.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1397/11/04
سه نفر روز قبل سرکار بودن و فوت کردن همزمان به هردلیل گاز گرفتگی یا مشکوک ؛ زمان زیر بیست وچهار ساعت حساب میشه و اینقدر بااطمینان جمود نعشی ......!!!
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1397/11/04
آقای دکتر تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
مثل اینکه ما ناراحت میشیم اگر کسی زنده بشه
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1397/11/05
میگن قبلش تصادف کردند.
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/11/05
چطورشده ؟۳نفرهمکار وجداازهم زندگی بکنن ؟مگرمیشه هر۳باهم بمیرند؟
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1397/11/05
جمود نعشی چیه دو تا کلمه رو به فارسی فصیح گفتن اینقدر سخته؟
پاسخ ها
بدون نام
Bulgaria
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
تحلیل رفتن ماهیچه ها و سفت شدن و خشک شدن بدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج