پیش بازی چلسی - هادرسفیلدتاون
۸۲۷۲۶۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
۲۲۸۰ 
دو تیم چلسی و هادرسفیلدتاون، امشب در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ورزش سه: دو تیم چلسی و هادرسفیلدتاون، امشب در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان مائوریزیو ساری در فرم خوبی قرار ندارند و دچار افت شدیدی در هفته های اخیر شده اند. دو بازی پیاپی است که چلسی موفق به کسب پیروزی نشده و از همین رو، رده چهارم جدول را به آرسنال باخته و خود راهی رده پنجم شده است.

آبی های لندنی در 6 بازی اخیر خود، 3 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست کسب کرده و شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند. ساری امیدوار است بتواند شرایط را برای این بازی تغییر دهد و انتظار نمی‌رود که کار دشواری پیش روی تیم او باشد.

در آن سو، هادرسفیلدتاون با 11 امتیاز در قعر جدول لیگ انگلیس قرار گرفته است. آنها از 24 بازی که تا به اینجا انجام داده اند، 17 شکست، 5 تساوی و 2 برد در کارنامه دارند که نشان از روند پرفراز و نشیب آنهاست. هادرسفیلد در 6 بازی اخیر خود، 5 شکست و 1 تساوی به ثبت رسانده و در فرم خوبی قرار ندارد.

در 5 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای چلسی و 1 تساوی به دست آمده است. گونسالو ایگواین به علت مصدومیت، احتمالا در دیدار امروز غایب خواهد بود. در آن سو نیز عبدالحمید سبیری و دنی ویلیامز احتمالا به این بازی نخواهند رسید.

ترکیب احتمالی

پیش بازی چلسی - هادرسفیلدتاون

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج