خبر خوب برای کرانچار؛ طا‌ها شریعتی پا به توپ شد
۸۲۷۷۷۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
۶۷۶۷ 
طاها شریعتی مدافع جوان و بلندبالای سایپا، یکی از پدیده های فوتبال ایران در سال گذشته بود.

برترین ها: طاها شریعتی مدافع جوان و بلندبالای سایپا، یکی از پدیده های فوتبال ایران در سال گذشته بود. بازیکنی که همراه با تیم ملی نوجوانان درخشش خیره کننده ای داشت و تنها ایرانی حاضر در تیم منتخب بازی ها بود و پس از آن بازی ها بلافاصله توسط پورغلامی به تیم ملی جوانان اضافه شد و بدون تردید بهترین بازیکن ایران در آن تورنمنت بود که البته ایران حضوری موفقیت آمیز در آن بازی ها نداشت.

طا‌ها شریعتی پا به توپ شد

ادامه این درخشش در سایپا و حضور در تمرینات آیندهوون، کرانچار را مجاب کرد که طاهای 18 ساله را در کنار مدافعان باتجربه تری نظیر مجید حسینی به تیم ملی امید دعوت کند، اما این روند رویایی با یک بدشانسی همراه بود و طاها در خرداد ماه امسال دچار مصدومیت شدید از ناحیه تاندون آشیل پای چپ گردید و پس از چند عمل جراحی و طی کردن دوران نقاهت 8 ماهه، حالا در اخبار آمده که در تمرینات سایپا حضور پیدا کرده و آماده حضور در مستطیل سبز است و نیم فصل دوم به سایپا و خط دفاع آشفته این تیم که بازی های آسیایی را هم پیش رو دارد، اضافه خواهد شد.

شاید بازگشت طاها در حال حاضر که تیم امید خط دفاع مطمئنی ندارد، خبر خوبی برای کرانچار و کادر فنی تیم امید باشد. تیمی که باید با نهایت قوا برای حضور در بازی های مقدماتی المپیک، آماده شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج