برانکو: من چه کاری به کی‌روش دارم؟
۸۲۸۵۶۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
۱۱۹۴۰ 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تعریف و تمجید از تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پرداخت.

ایسنا: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر سه‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم پدیده شهر خودرو اظهار کرد: بخش دوم لیگ شروع می‌شود و بعد از آن بلافاصله داربی. تیمی که امتیازاتش مساوی با پرسپولیس و سپاهان و در صدر جدول است.

این بیانگر این است که چه کار سختی در پیش داریم. در طی نیم فصل اول فقط دو بازی را باختند و تیمی هستند که با لیاقت در این جایگاه قرار دارد. خیلی خوب و قاطعانه بازی کردند و بازی‌هایی هم که باختند نباید می‌باختند.

او ادامه داد: آخرین بازی آن‌ها مقابل استقلال را دیدید که چه قدر خوب عمل کردند. یک رویارویی خیلی سخت خواهیم داشت مخصوصاً این‌که اولین بازی ما مقابل هواداران‌مان است. این بازی‌های اول معمولاً خیلی سخت و با نتیجه نامعلوم است. در مورد تیم‌مان باید عرض کنم مهدی ترابی در ترکیب ما نیست. ماهینی و انصاری هم مصدوم هستند. ربیع‌خواه هم کاملاً مصدومیتش برطرف نشده است.

سیدجلال هم امروز احساس ناراحتی از ناحیه پا داشت و همینطور بودیمیر. خواهیم دید که در ۲۴ ساعت آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. خوشحال هستم که دوباره کار را شروع می‌کنیم و با هواداران‌مان روبه‌رو می‌شویم. پر از خوشبینی هستم و می‌رویم برای اجرای اهدافی که از ابتدای فصل مقابل خودمان قرار دادیم.

برانکو در مورد پیوستن منشأ به استقلال هم بیان کرد: این سوال مربوط به استقلال می‌شود چون آن‌ها او را به خدمت گرفته‌اند و صحبت خاصی در این مورد ندارم. ما از او بابت تلاشی که برای ما کرد تشکر کردیم و برای او آرزوی موفقیت در باشگاهی که خواهد بود، داریم.

او در مورد اشتباهات داوری در لیگ نیز اظهار کرد: همه ما امکان اشتباه داریم و هیچ‌وقت هیچ کدام از ما اگر محترمانه داوری شده باشد، از داوری ناراحت نشده‌ایم. ما فقط یک داوری محترمانه و صادقانه می‌خواهیم. البته داوران اشتباه می کنند و اشتباه باید شامل هر دو طرف باشد چون داورها هم حق دارند روز بد داشته باشند.

من هرگز از داورها عذرخواهی نخواستم. واقعیت این است که ما بیشتر از بقیه تیم‌ها لطمه خوردیم و فقط می‌خواهیم داوران صادقانه داوری کنند و ما هم می‌فهمیم که اشتباه باز هم خواهد بود. همان‌طور که بازیکنان من و خود من اشتباه می‌کنیم. اینجا هستیم که مشکلات را برطرف کنیم.

برانکو درباره این‌که کی‌روش گفته است می‌خواسته از طریق واسطه‌گری پروین با برانکو صحبت کند هم گفت: شما تا به حال شنیده‌اید من علیه کی‌روش حرف بزنم؟ یا مخالف تیم ملی ایران حرف زده‌ام؟ آیا کی‌روش علیه من حرف زده است یا نه؟ همین برای من کافی است.

دیگر در مورد چه چیزی می‌خواهیم حرف بزنیم. من چه کاری به کی‌روش دارم؟ سرمربی تیم ملی بوده است و همیشه هم به تیم ملی بازیکن داده‌ایم و از تیم ملی حمایت کردیم. آیا تا به حال با یک برنامه تیم ملی مخالفتی داشته‌ایم؟ شما از نتایج تیم ملی راضی هستید؟ هرگز هیچ صحبتی نشده است. من فقط این مطالبی که شما می‌نویسید را خوانده‌ام. من این‌جا نیامده‌ام که با کسی بجنگم که بخواهم با او صلح بکنم. آمده‌ام کار کنم و تجاربم را در اختیار پرسپولیس و فوتبال ایران بگذارم. نه این که مردم را به جان همدیگر بندازم.

او در مورد پیشنهادی که از الاهلی دارد هم توضیح داد: همان‌طور که دنبال بازیکنان من هستند، من هم پیشنهاد دارم. من مربی بودم که در ۳ کشور قهرمانی داشته‌ام. با تیم ملی کرواسی سوم جهان شدم. با ایران سوم آسیا شدم. در بوسان قهرمان شدم. فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شدم. طبیعی است که برای من پیشنهادات می‌آید و چیز عجیبی نیست.

برانکو در مورد حریف روز چهارشتنبه تیمش هم گفت: تیم گل‌محمدی در نیم فصل اول عالی بازی کرد و مقابل سپاهان و استقلال و پرسپولیس هم خوب بودند. طبیعی است که الان هم همین کار را بکنند. درست است که خلعتبری رفته اما جای او رضایی آمده است. طبیعی است که ما به دنبال جواب برای روش بازی آن‌ها خواهیم بود.

ما در دفاع وسط محمد نادری را جذب کردیم و برای هر کدام از دفاع وسط‌های‌مان تعویض خوبی داریم. نادری می‌تواند در دفاع چپ هم بازی کند. خیلی از او راضی هستم. کارمان را به شکلی که تا الان بوده ادامه خواهیم داد. ماهینی باید بعد از نوروز آماده شود. انصاری هم آخر فصل آماده می‌شود. ربیع‌خواه هم همین چند روز آینده آماده می‌شود.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: خیلی مهم است که ما نیمکت بزرگ و با کیفیتی داریم. بازی‌های زیادی پیش رو داریم و همه فرصت بازی خواهند داشت. تیم از یازده نفر تشکیل نشده است. بلکه ۱۸ تا ۲۲ نفر تیم را تشکل می‌دهند. این را نگرانی شیرین می‌گوییم.

او در مورد سیستم VAR هم بیان کرد: من خودم خیلی معمولاً طرفدار سیستم VAR نبوده‌ام چون زیبایی فوتبال را می‌گیرد اما تکنولوژی کار خودش را انجام می‌دهد و این سیستم در اکثر کشورهای فوتبالی دنیا پذیرفته شده است. قطعاً می‌تواند کمک زیادی در لحظه‌های کلیدی برای باشگاه‌ها و داوران باشد. آموزش داوران هم در این مورد نیاز است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 69
در انتظار بررسی:0
France
14:31 - 1397/11/16
دماغت دراز شد دلال کروات
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
دمت گرم تو چیکار کردی با این جماعت کیسه کش ...
بدون نام
France
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
اون که که چیز دیگه اییه که الان تو خیلی ازش راضی هستی جابجا نشو فقط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
ببند درتو کیسه کش سوپر پینوکیو
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
آقای برانکو ای کاش در لیگ ایران و لیگ آسیا آزمایش دوپینگ از خون میگرفتند نه آزمایش ادرار ، تا برای همه آشکار میشد که تبحر شما فقط در دوپینگ است
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
خفه چکمه کیسه کش استخوان بخور و گاز بگیر برای اعصابم خوبه
ش.ص
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
زر نزن کیسه کش دهاتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
کی روش رفته باید این ملعون عوضی هم برود.
‌‌‌‌ ( شب دراز است قلندر بیدار )
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
کی روش از لونگ خوشش نمایید ضمنا او یک‌کارشناس بود با‌یک مربی آماتور کاری نباید داشته باشد تو خودت را‌ناراحت نکن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
نظر سنجی نود اکثریت از کی روش راضی بودن ترسیده حالا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
طرفدارای برانکو چقدر بی تربیت و بی فرهنگ هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
تاح گفت کیر وش نوزده میلیون دلار درامد زایی کرده هشت میلیون دادن برای هشت سالش یعنی پولی از جیب مردم نرفته یعنی وزارت ورزش فدراسیون یازده میلیون دلار رو خوردن همون که کی روش میگفت . قطر هم به اعتبار مربی مون کمپ و امکانات داده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
برانکو نگو من چکار کردم با وسوسه مربی تیم ملی ایران شدن همه چیز بر علیه تیم ملی وسرمربی بادانش وعلیه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران کردی منتظر عذاب الهی باشید پروین بدان در تاریخ ایران آدم مثل تو بدبخت نیست علیه تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی فهیم زحمت کشیده و بازیکنان شدی ب چه قیمتی
ناشناس
United Arab Emirates
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
جناب شما در مورد سرمربی تیم خودتان صحبت کنید و نظر بدهید و این خاله زنک بازی ها کار درستی نیست ضمنا دلالی که نتیجه می گیرد شرف دارد به دلالی که میلیاردی هزینه می تراشد و میلیاردی دلالی کرد و آخرش بدون نتیجه گذاشت و رفت
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/11/16
خدا لعنتت کنه نبایدم کار داشته باشی چون کیروش را با نامردی کنار گذاشتند اونم فقط به خاطر توی اشغال
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
گم شو لجن
بدون نام
France
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
تف به ذات کیروش و دستمال کشان کیروش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
حرف دهنت رو بفهم پست فطرت کیسه کش
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
نامردی کار مکتب کیسه است نمونه اش کنعانی رو یادت رفته آقا خان رو نابود کردید سوم اینکه از کیروش نخور تو گلوت گیر میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
واقع کرمشو ریخت اما ضایع شد کی روش محبوبیتش بیشتر شد
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1397/11/16
بابا کی روش یه حرفی زدو رفت ! ولی شما نباید هم طرفدار سیستم VARباشی ! چون خیلی از گندهای داوری مثل همین بازی با سپیدرود یا دیدار رفت تراکتور و خیلی از بازی های دیگه درمیاد !!!
پاسخ ها
سید بلال دوپینگی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
چرا ماشین سازی رو نمیگی که بازی رو رو به تفعشون در آوردن
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
اره بازی سالهای قبل با تراکتور رو یادت رفته که هرچی زمین خوردن پنالتی گرفت
تو دربی پنالتی روز علیپور رو یادت رفته
تو فینال حذفی پارسال سر صنعت نفت رو یادت رفته
شما تو آسیا فهمید ید که داوران رو نمیشه خرید و از العین 6تا
از السد 5تا اونم تو ازادی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/11/16
عامل اصلی ناکامی تیم ملی خود این آقا هستش..
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
هیییییییییس
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
این برانکو چه کارتون کرده که مثل بابا ت باهاش حرف میزنی
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1397/11/16
بدانکوی عزیزمن پرسپولیسیم و از کی روش هم خوشم میامد که مرد و مدونه پای تیم ایستد امسال مواظب باش پرسپولیس و به حاشیه نبرن سپاهان معلوم نیست پول از کجا اورده داره اینقدر بازیکن خرید تراکتور هم چراغ خاموش میاد بیخیال کی روش و مصاحبه ایمن و اون باش به امید خدا حال کنیم بابازیهای زیبا با سپید رود بازی اول بود ولی بازیهای لیگ نیم فصل دوم همیشه ما تو رکود بودیم امیدوارم قهرمانی مجدد ولی مواظب حاشیه باش
پاسخ ها
خورشید ملی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
آقای برانکو باید امثال شما مخالف varباشی، چون فعل نگاه میکنی شما وارد بازی. مافیایی پروین و مایلی ودرخشان و قلعه‌نویی برعلیه سرمربی تیم ملی ایران شدی آقای برانکو با یک چلو برعلیه تیم ملی وسرمربی وهوادارن تیم ملی به دروغ جبهه گیری کردی تا تیم ملی فوتبال ایران موفق نشه،، آیا با وجدان راحت شب میخوابی آیا فکر نمیکنی همین دنیا دارمکافات هست؟هواداران تیم پرسپولیس و مجموعه درمقابل سرمربی وبازیکنان تیم ملی ایران قرار دادید فکر میکنی جواب خدا میده. منتظر عذاب الهی باشید مخالفان تیم ملی،
United Arab Emirates
14:52 - 1397/11/16
پرسپولیس و برانکو
پاسخ ها
سید بلال دوپینگی
United Arab Emirates
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
نخور
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/11/16
خوب باید هم مخالف تکنولوژی تو ایران باشین چون به ضررتون هست آگه وار بود که تو بازی سپیدرود صد درصد بازنده بودی یه پنالتی واسه سپیدرود نگرفت داور اون گلی هم زدین شما خطا کردین هر موقع داور به نفع این آقا میگیره چقدر خوشحال واز داوران تعریف میکنه ولی آگه یه اوت به ضررش بگیرن لیگ ایران رو سیرک خطاب میکنه وهمه جور حمله به داور میکنه واقعا از این نوع برخورد آدم شاخ در میاره!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
خخخخ این کیسه ها همشون تو کار دوپینگ هستند راستی ساقیتون کیه داداچ بک نگاهی تو همین فصل بنداز میفهمی که کی بیشتر ین ضربه رو خورده تو دربی ها همش داوران غش میکنن طرف شما
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/11/16
سلام بر برانکو شما کار نداری ولی مجموعه عریض و طویل نفاق چه در فدراسیون وچه در رسانه برای لاپوشانی و مشغول کردن اذهان برا فرار از پاسخگویی خودشان و حسادت و رسم قدیمی که درحال رفتن تو دره هرکس جلو دستشان باشد را میکشن پایین !!! مردم هم گول اصفهانی ها و جانبازی را خوردن.. وفکر میکنن اگر سر قبر حاضر بشه طرف ادم خوبیه!! درحالی که توی قبر خالی و اشک تمساح حال وروز این فدراسیون برای عوام فریبی هست
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
درود بر پرسپولیس قهرمان. سلام بر برانکوی جنتلمن. کیسه های پاچه خوار دلال موزامبیکی!! شرمتان باد. بازم زیر سرورتون دست و پا خواهید زد.خخخخخخ۶۶۶۶۶۶
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/11/16
همیشه کیروش جنگ رو شروع کرده برانکو بدبخت ک فقط جوابشو داده
دمش گرم خیلی هم مشتیه .
تو این ۳ سال دوتا سوپرجام رو گرفتیم دو تا قهرمانی با وجود برانکو.هرچقدم ما پرسپولیسیا ازش تشکر کنیم جبران نمیشه
United Arab Emirates
14:59 - 1397/11/16
مثل سگ دروغ می گوید،تومخالف اردوی تیم ملی نشدی،تو در کرواسی برعلیه سرمربی تیم ملی حرف نزدی،تو در ایران نگفتی اگر پرسپولیس نتیجه نگیرد من مقصر نیستم بلکه سرمربی تیم ملی وفدراسیون مقصر است،اما در مورد داوری همین بازی با سپید رور رشت داور چقدر به تیم شما کمک کردتا راحت برنده شوید اقای برانگو تو مقصر نیستی مقصر دلالان هستند،مقصر وزیر ورزش است،مقصر ان خیابانی عوضی است که باعث اینگونه اتفاقات می شود خصوصا ان هدایتی با ان پولهای کثیفش همه را به جان هم انداخته.
پاسخ ها
ح
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
ایشون سرمربی یک تیم بزرگی بوده بله بااردوهای غیرقانونی ومن درآوردی مخالف بوده ایشون تعهدی به باشگاه پرسپولیس وطرفدارانش داشته بایدبه تعهدوقولش عمل میکرد قرارنیست که سرمربی تیم ملی در دوازده ماه سال برودخوشگذرانی هروقت دوست داشت بیادایران ولیگ راتعطیل کند جهت یک اردوی من درآورده مربی باشگاهی هم پول میگیرن بایدجوابگوباشن طبق قانون فیفا باسرمربی تیم ملی همراهی وهماهنگی وکمک میکنن نه اینکه هروقت سرمربی تیم ملی عشقش کشید باشگاه هاراتعطیل کنندهرچندکه چندبارغیرقانونی به خاطرتیم ملی این کار راکردن وغیرقانونی چندبار بازیکنان باشگاه هاراگرفتن وباشگاه هاراتعطیل کردن
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
مثل سگ هم برخورد میکنی نه عزیزم یادت نیست کجل خان نورافکن و قائدی رو به تبم امید نداد گفت دلش نمیخواد یادت رفته امیر مافیایی تهدید میکرد که بازیکن به تیم ملی نمیده یادت رفته ریختید سر کیروش که چرا این همه بازیکن از پرسپولیس دعوت میکنه یادت باشه پارس نکن ارام باش
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1397/11/16
است میگه بنده خدا داور به تیم لنگ رحم نید مثل سپیدرود رشت که حقشون و دادید به لنگ و تکنولوژی خوب نیست چون اگه باشه داوران دیگه نمیتونن لنگ رو برنده کنن
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
اره ای کاش تو دربی ازش استفاده میشد که الان چهار تا دیگه هم خورده بودین بدبخت دوپینگی فرناز هم کنار منشا است پیوندشان مبارک خخخخ
United Arab Emirates
15:03 - 1397/11/16
چه مظلوم نمایی می کنه مردک عوامفریب. یک ملت از تو بیزارن
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
خخخخ فقط کیسه ها چون چهار تا کرد تو کیسه تون چه بلالی سرتون اورده این جنتلمن
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1397/11/16
من استقلالیم.اما جدا ازتعصب ،شخصیت برانکو با کیروش زمین تا آسمان فرق داره.البته اگر فردوسی پور ناراحت نشه.راستی هفته بعد توبرنامه نود قراره یک شاهنامه خوان برا کیروش بخوانه.آخه ما یمن و ویتنام که رنکینگ ۱و۲ جهان رادارند،بردیم.
پاسخ ها
نصیرتاجی
Romania
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
از بوی لنگ‌ت معلومه استقلالی هستی
تو حتا جرات نداری لنگی بودنتو اقرار کنی پس بیخود نظر نده
نصیرتاجی
Romania
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
از بوی لنگ‌ت معلومه استقلالی هستی
تو حتا جرات نداری لنگی بودنتو اقرار کنی پس بیخود نظر نده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
ببند
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
آفرین به تاج مرغ حداقل همشون احمق نیستند بعضی هاتون هم شفا گرفتید خوبه
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/11/16
این خودش خره یا خودش رو زده به خریت اولا تو بازیها تو تمامشون داورا هواشونو داشتن و بازیهارو به نفعشون در آوردن باز میگه ضرر کردیم دوما دائم به کیروش و تیم ملی میپرید حالا میگه من نبودم عجب رویی داری پرفسور خجالت هم خوب چیزیه
Romania
15:37 - 1397/11/16
واقعا خجالتم خوب چیزیه چیشاشو گرد میکنه مث احمدی نژاد تو چشم ادم دروغ میگه،
میگه تاحالا شنیدید من علیه کی روش حرف بزنم ؟؟
نخیر مگه میشه شنیده باشبم خخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/11/16
کیسه ها رو بدجور سوزوندی پروفسور جان
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1397/11/16
فقط دعا کن بودیمیر به درد بخور باشه و منشا ندرخشه . وگرنه روزگارا سیاهه.
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/11/16
برانکو پینوکیو پرسپولیس را به خاک سیاه نشانده است..
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/11/16
اما به تیم ملی زیاد کار داشتی ... مهم آینه که یک مربی خارجی حق نداره راجب تیم ملی موضع بگیره و اظهار نظر کنه .مربی داخلی بهرحال ایرانی به عنوان یک ایرانی حق محفوظ داره نه ایشان که ...
United Arab Emirates
16:06 - 1397/11/16
نمیدونم والا...یه چیزایی رو که حتما نباید گفت از چشایِ آدم معلومه
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/11/16
اکثرا طرفدارای کیسه نظر دادن جالبه صبر کنید مربی بعدی تیم ملی اومد دستمالکشی کنید کیروس تموم شد رفت .....
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/11/16
برانکو.کیروش رفت فکرت را خراب نکن فقط به پرسپولیس فکر کن
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1397/11/16
خفه شو كثفت دلال. كىؤوش رفت تو هم برو
پاسخ ها
ش.ص
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
برو بابا بنگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
برانکو کیسه سوز
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1397/11/16
تو ادم پست موزی چه کاری به کیروش داری؟پس عمه من تو موقع جام جهانی و بعدش و تو کرواسی و قبل جام ملتهای اسیا و موقع برگزاری خود مسابقات مصاحبه میکرده ؟ای ادم روباه صفت دلال
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1397/11/16
درود به تو . خیلی باشخصیتی . شما پرستیژ خودتو حفظ کن . اون یارو نتونست با مقابله کنه و فهمید خیلی عقبه و از حسادت رفتارهایی کرد که در حد تربیت خانوادگیش بود . حالا دیگه مگسی نیست که وز وز کنه . برو برای قهرمانی . بحرف بقیه هم گوش نده . اینا اربابشون رفته و سرگردونن و دماغ سوخته . یه چندتا پشه هستن که به مرور از بین میرن .
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1397/11/16
ای اشغال دوروی عوضی لنگی
تاج" چهار فینال آسیا دوقهرمانی دوبار نایب قهرمان. لنگ حقیر
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1397/11/16
ای لجن دلال
کیسه مثل داعش دو بار شیش تایی شده
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1397/11/16
این کیسه کشا چرا از داوری بازی دربی چرا حرفی نمیزنند کیسه کشا از اون بازی بگید پنالتی چی شد
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1397/11/16
کاری نداشتی دلال کروات فقط چشت براش در میومد
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1397/11/19
استقلالی هستم اماهمیشه برای برانکواحترام قائل بودم وخواهم بود
یک جنتلمن باپرستیژ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج