مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد
۸۲۹۲۹۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
۵۲۵۰ 
جک دورسی مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد و نوشت: "بیت کوین مقاوم است. بیت کوین اصیل است و بیت کوین بنیادی از آرمان های اینترنتی است. "

انتخاب: جک دورسی مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد و نوشت: "بیت کوین مقاوم است. بیت کوین اصیل است و بیت کوین بنیادی از آرمان های اینترنتی است. "

مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد

 جک دورسی در توییتر خود چند حمایت همه جانبه از بیت کوین کرده است و با عشق و علاقه خود به بیت کوین طوفان به پا کرده است. جک دورسی در یک توییت دیگر نیز نوشته است:" احتمالا بیت کوین به یک پول ملی تبدیل می شود."

جک دورسی با حمایت همه جانبه از بیت کوین، معتقد است این ارز دیجیتل آینده جهان را می سازد. وی در توییتی دیگر نوشت: " من بیت کوین را یک ابزار سرمایه گذاری ساده نمی بینم بلکه بیت کوین یک ارز رسمی است.

وی در پاسخ به مخالفان سیستم ارز دیجیتال نوشت: " بیت کوین یک ارز انعطاف پذیر است و می تواند به زودی به جایگاه واقعی خود برسد.

مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد

این اولین بار نیست که دورسی در ستایش بیت کوین می نویسد. او پیش از این با شرکت fintech Square خود تقریبا پنج سال از بیت کوین پشتیبانی کرده است و در اوایل سال 2018 این پول را به Cash App اضافه کرد و کاربران را قادر ساخت برای یکدیگر بیت کوین بفرستند.

ارزهای دیجیتال با همه جذابیت های خود بارها نقد شده اند و حتی بیل گیتس نیز یک بار به طور مفصل به بیت کوین تاخته است. اکنون نظر شما چیست؟ ایا حق با جک دورسی است؟

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج