خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است
۸۳۰۴۳۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
۱۰۲۷۹ 
مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: قبل از این باید می‌گفتیم کارد به استخوان رسیده ولی حالا باید بگوییم آن را بریده و از استخوان هم گذشته است. با اتفاقاتی که در حال رقم خوردن است به یک جلسه ویژه و اضطراری نیاز است.

خبر ورزشی: پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه گفت: ما غیر از خدا و هواداران خودمان دیگر هیچ کس را نداریم و واقعا نمی‌دانیم باید درباره کدام یک از مشکلاتی که برای ما به وجود آورده می‌شود و اجحاف‌هایی که در حق پرسپولیس صورت می‌گیرد، صحبت کنیم.

موارد به قدری زیاد شده‌اند که فرصت نمی‌شود نسبت به آن‌ها موضع بگیریم و اگر بخواهیم به همه موارد واکنش نشان بدهیم، دیگر نمی‌توانیم به کار اصلی خودمان برسیم و شاید بعضی کلا هدفشان این باشد که با به وجود آوردن این حاشیه‌ها بخواهند در پرسپولیس از کارمندان باشگاه گرفته تا کلیه اعضای تیم را درگیر کنند تا مانع از انجام فعالیت‌های اصلی توسط آن‌ها شوند؟!

ما از یک طرف باید مراقب باشیم وارد این بازی نشویم و از سوی دیگر مدافع حقوق پرسپولیس و هواداران هستیم. در این شرایط، گاهی کارد به استخوان می‌رسد و آن را هم می‌برد و دیگر نمی‌توان سکوت کرد. بازی اخیر ما هم این گونه بود.

وی ادامه داد: متاسفانه تا لحظه‌ای که به ورزشگاه رسیدیم، حتی وقتی در آن جا حضور پیدا کردیم نمی‌دانستیم بازی انجام می‌شود یا نه؟ این مساله شرایط بدی را برای بچه‌های ما رقم زد. به ورزشگاه که رسیدیم، تیم پرسپولیس برای ۱۰ دقیقه در اتوبوس مانده بود و گفتند پیاده نشوید. بعد که از اتوبوس خارج شدیم گفتند که برق ورزشگاه قطع و رختکن‌ها تاریک است و نمی‌توانید به رختکن بروید. بعد هم اعلام شد روی نیمکت بنشینیم. بعد از کلی معطلی در آنجا و در کمال تعجب به ما اعلام کردند که بچه‌ها روی نیمکت لباس عوض کنند؟!

خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است

واقعا جای تعجب و تاسف است که بعد از نزدیک به دو دهه برگزاری لیگ حرفه‌ای چنین حرفی زده می‌شود و از قهرمان دو دوره قبلی هم می‌خواهند که چنین کند. این حرف و خواسته یعنی تحقیر فوتبال ایران، کل ایران و پرسپولیس. چنین حرکتی آن هم در این ایام چه بازتابی در خارج از کشور پیدا می‌کرد. بعضی از همین کشور‌های عربی با آن امکاناتی که ایجاد کرده‌اند و با ما هم مشکل دارند از این اتفاقات چه دستاویز‌هایی درست می‌کنند؟ همه می‌پرسند پرسپولیس با آن وضعیتی که داشت و با وجود عدم حمایت‌ها از برنامه‌ریزی مسابقات گرفته تا تامین امکانات چگونه تا فینال آسیا رفت و به نظرم الان باید این سوال را بپرسیم چگونه ممکن است چنین لیگی با این سطح از برگزاری مسابقات و امکانات و سایر مسایل، یک تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بیرون بدهد؟!

این قطعا قدرت شگفت انگیز پرسپولیس بود که از تاریخ و هوادارانش می‌آید، وگرنه در بعد ملی شاهد فاصله موجود بودیم. اصلا چرا باید با پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری اینطور برخورد شود؟ چرا همه این موارد برای ما اتفاق می‌افتد؟ ما وقتی می‌خواهیم مسایلی که در خوزستان برای ما روی داد روشن شود، معنای آن این است که تمام ابعاد آن روشن شود.

خمارلو اضافه کرد: همانطور که گفتم ما غیر از خدا و هواداران هیچ کس را نداریم. نمی‌دانیم که چگونه ناراحتی و عصبانیت خود را کنترل و بیان کنیم. یک بار نشد از وقتی که برای بازی به خوزستان می‌آییم تا وقتی بازمی‌گردیم، با مشکلات عجیب روبرو نشویم. فقط این نیست. در هر بازی که داریم یک داستانی برای ما درست می‌کنند. صدای بعضی موارد در می‌آید و صدای بعضی موارد، نه.

حالا دیگر معلوم است مسایل فوتبال و لیگ در جایی خارج از زمین فوتبال در حال رقم خوردن است. با این شرایط نمی‌شود ادامه داد. هر طور حساب می‌کنیم با این وضعیت، نمی‌توانیم ادامه بدهیم. اگر نمی‌خواهند ما در لیگ باشیم یا قهرمان بشویم، راحت‌تر است که بگویند تا این که چنین مسایلی را از برگزاری مسابقات گرفته تا داوری‌ها برای ما رقم بزنند. دو قهرمانی پی در پی در لیگ آوردیم که خودشان بهتر می‌دانند اگر مشکلات داوری نبود سه قهرمانی پیاپی بود و نایب قهرمان آسیا هم شده‌ایم.

در این شرایط شگفت‌آور است که دیگران بیانیه می‌دهند یا در کنفرانس‌های خبری خودشان در بازی‌هایی که ربطی به پرسپولیس ندارد، ادعا‌هایی را مطرح می‌کنند. می‌گویند باید به اتفاقات رسیدگی شود. بعد بلافاصله ما با چنین مسایلی روبرو می‌شویم؟! یا یک مربی که به هر دلیلی از تیمش جدا شده می‌رود و ادعا‌های واهی و مضحک را مطرح می‌کند.

خب، حالا بیایند به همین اتفاقاتی که برای ما در همین فصل رقم زده شد، رسیدگی کنند. مگر در همین دو، سه سال گذشته برای ما اتفاقات کمی رقم زده شد؟ همه چیز پشت اقتدار و قهرمانی پرسپولیس پنهان ماند. این برنامه‌هایی که برای ما پیش می‌آورند، اگر برای مدعیان دیگر پیش می‌آمد حتی از نیمه جدول هم بالا نمی‌آمدند.

وی ادامه داد: در اصفهان چند نارنجک به زمین خورد حالا یک جلسه محروم شدند، آسمان به زمین آمد؟! هواداران ما چند بار به ناحق محروم شده‌اند؟

در آسیا هم، تماشاگر بیش از ظرفیت وارد ورزشگاه می‌شود، کنترل ورزشگاه هم نه دست ما است و نه دست هوادار، ولی پرسپولیس جریمه می‌شود. در لیگ خودمان هم که این شرایط را داریم. لابد لطف‌هایی که می‌گویند، همین‌ها است. اگر خیلی دلشان می‌خواهد و تحملش را دارند، پیشکش آنها.

از این الطاف یکی این که؛ قبل از بازی نمی‌دانیم بازی ما انجام می‌شود یا نه؟ آیا باید به تهران برگردیم؟ اگر بازی انجام نشود با این فشردگی مسابقات بازی را چه زمانی برگزار می‌کنند؟ اصلا یکی به ما بگوید این همه فشردگی بازی‌ها برای چیست؟ وارد ورزشگاه هم که می‌شویم آن شرایط را داریم. بعد از کلی بلاتکلیفی و در به دری و معطلی به رختکن که می‌رویم باید با نور موبایل‌ها کار کنیم. از همه این‌ها که عبور می‌کنیم و تیم با عدم تمرکز و آرامش وارد زمین می‌شود تازه نوبت به داستان قدیمی داوری می‌رسد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: داور بازی، برای یک تنه به تنه فنی نادری با بازیکن حریف، پنالتی می‌گیرد. شما فقط ببینید علاوه بر تمام آن پنالتی‌هایی که در همین فصل برای ما پنالتی اعلام نشد و خیلی ساده‌تر از آن برای تیم‌های دیگر پنالتی گرفته شد، با چنین تصمیمی از سوی داور، ما چند پنالتی دیگر طلبکار می‌شویم؟

تازه این پنالتی را هم در زمان غیر قانونی بازی و هنگامی که وقت اضافه تمام شده بود، اعلام کردند. از آن طرف در پایان بازی در حالیکه تیم ما در حمله است و با فشاری که آورده، هر آن می‌تواند به گل برسد در حالی که ۳۰ ثانیه از بازی باقی مانده سوت پایان بازی زده می‌شود. به نظر نمی‌رسد نیازی به توضیح باشد که مسایلی در جریان است. باشگاه قطعا به این مسایل اعتراض می‌کند، ولی با شرایطی که ما می‌بینیم برای رسیدگی به این امور به اقدام، همت و اراده‌ای فراتر از روال معمول نیاز است و به نظر باید، جلسه‌ای فوری و اضطراری از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکیل شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
United States
19:37 - 1397/11/22
ای لعنت به این دروغگویی لعنت به این لنگ کثیف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
اینا چرکپولی سی هستن
موقع باخت انقدر هوار هوار میکنن
نکبتا باختید دیگه چرا زمین و زمان و دارید به هم میدوزید
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1397/11/22
از کجاتون در میاری این حرفارو ، جدیه ، شوخیه ،
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/11/22
رو نیست سنگ پای قزوین است
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1397/11/22
دیدید چقدر سخته ؟؟دوسال کل ورزش کشور در اختیارتون بوده ربع ساعت دیر از اتوبوس پیاده شدند شیخ سلمان هم در جریان گذاشتند .عادت به حق خوری ندارید .باید همه چی بر وفق مراد شما باشه .
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/11/22
مگه وزارت چکار باید می‌کرد که براتون نکرده اون امکاناتی که بهش ما داد به تیم ملی نداد هواپیمای فرست کلاس انواع واقسام امکانات وووو فکر کنم خواب تشریف داری یا پشت پرده آتو از بالادستی ها دارید که انتظار داشتید مثل بازی آخرت ن با سپید رود بازی رو براتون در بیارن البته داور آخر بازی خیلی تلاش کرد ببرید اما هر کاری کرد نتونستید
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/11/22
تو غلط میکنی باخت تیمت را توجیه میکنی!!! احمق مظلوم نمایی میکنی تا رد گم کنی!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1397/11/22
لنگی ..بزرگ نمایی نکن اگه بازی می بردید همین حرفارو می زدید
Netherlands
20:15 - 1397/11/22
خخخخخخخخخخخخخخ....!!!!!!!!!!!!!!!!
Netherlands
20:16 - 1397/11/22
وای خدای مننننننننن خخخخخ!!!!
Netherlands
20:16 - 1397/11/22
مظلومنمایی در حد لالیگا! بابا به قول قدیمیا یه چیزی بگو که بگنجه!
Netherlands
20:17 - 1397/11/22
رو که رو نیست، سنگ پای قزوینه!
Netherlands
20:18 - 1397/11/22
تیم حکومتی آخی!!! تنهاسسسسسسس!!!
Netherlands
20:18 - 1397/11/22
آقا توهم هم حدی داره، بسه دیگه!
Netherlands
20:20 - 1397/11/22
اینا حتما باید ببرن! اگه مساوی کردن یا باختن هوچیگری رو از همون زمان بازی شروع میکنن! کمیته انضباطی هم که کاری باهاشون نداره! بابا دیگه همه فهمیدن چیکاره اید! بسه دیگه سنگ پاها!!!
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1397/11/22
همه اظهارات خمارلو عین واقعیت هست + داور وتلویزیون اینقدر شفاف و هماهنگ بودن که باهم قطع کردن ! زیبنده ترهست تا بگیم سوت پایان !!!! هر تیمی ارومتر هست انگاری زودتر باید قربانی شود!!!! تاج بی کفایت هست
Germany
20:58 - 1397/11/22
چرا اینهمه شلوغش میکنین؟؟؟؟

تمام فوتبالدوستان ایران و حتی بعضی از طرفداران باشگاه پرسپولیس میدانند که این تیم...تیم حکومتیه...
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1397/11/22
آقا جامو بدید به اینا ولمون کنن

بابا چقدر هوار هوار میکنید
جنبه منبه ندارید جم کنید برید محلتون گل کوچیک بزنید سر مردم رو نجورید

دو روزه هر چی چرکپولیسیه هوار هوار میکنه
الکی هم تهدید نکنید بابا هر غلطی میخواید بکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
گل گفتی
عادت کردن همیشه از غیب براشون بسازن
France
22:57 - 1397/11/22
هه وقتی تیم حکومتی اونم فقط بخاطر یه پنالتی و 48ثانیه سوت زدن داور جوش بالا میااره حق بدید ب بقیه تیما پس
نیم فصل اول خیلی از داوری شانس اوردن الان طلبکارن ک چرا مطابق میلشون نبوده این بازی.یکم منطقی باشید اصلا برانکو شایستگی مربیگری برای تیم ملی رو نداره اون سالی ک مسلمان و طارمی بودن خوب بود ولی یکی دوساله با بکش زیرش و ضربات سر شجاع امتیاز میاره
United Arab Emirates
23:01 - 1397/11/22
ان باخت سیاسی بود تا زبانتان دراز باشد که هست تا بگوید داوریها برعلیه ما بوده، عوام فریبی بس است، ابر،باد،مه،خورشید فلک درکارندکه شماها برنده باشید و جام بگیرید حتی اگر شده جام را در اتاق دربسته و بدون بازی هم شده به شماها بدهند که دادندو بازهم خواهند داد. لطفا ، خواهشا عوام فریبی نکنید وقتی تیم حکومتی باشد وظیفه دارندکمک کنند که میکنند.
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1397/11/23
اولا من خودم پرسپولیسیم دوما حالایه بازی باختین زمین و زمان مقصرند غیر از خودتون.واقعاواسه تیمی مثل پرسپولیس خیلی زشته که واسه باخت اینقدر دنبال بهانه باشه.تمومش کنید دیگه حالم از فوتبال ایران بهم میخوره فوتبالی از این کثیف تر تو دنیا وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1397/11/23
مرتیکه پس چرا نمیگی گل سالم اونها را قبول نکرد به نفعتون نگرفتن بهتون فشار امده بدون لابی گری هیچی نیستی اینو بدونید بجز پدیده چون مربیش لنگیه به یه استان خیانت میکنه هیچ تیم دیگه ای قبولتون نداره ولی چکار کنند که از وزیر وفدراسیونو داوریها همه در کنارتونن
Iran, Islamic Republic of
02:55 - 1397/11/23
زارت!با هوچی گری به هیچ جا نمبرسید!
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/11/23
بی نام ما نمیخوام تو خودتو پرسپولیسی بدونی کور که نبودی چطور سر پرسپولیس و بریدن پنالتی و هواشی بازی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
چرکپولیس مگه سر هم داره ؟
هر چی داره فقط پررویی و گستاخیه
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1397/11/23
بهترین که باشی همینه پرسپولیس جان جانانی تو در دلها میمانی
حسود هرگز نیاسود بتاز وبناز به این شیر مردانت پرسپولیس
پاینده باشی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج