امیرآبادی: مردم در راهپیمایی سنگ تمام گذاشتند
۸۳۰۵۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۸
۳۳۸۲ 
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سراسر کشور سنگ تمام گذاشتند و مسئولیت مسئولین را سنگین تر کردند، اظهار داشت: حالا زمان خدمت به مردم است.

خبرگزاری فارس: احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در برنامه «دست به دست»‌ شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که بسیار باشکوه و گسترده بود مسئولیت همه ما را سنگین‌تر کرده است.

وی افزود: ۴۰سالگی انقلاب که در پس آن پختگی وجود دارد منجر به آن شده که جمهوری اسلامی ایران به قله‌ها رسیده و از سختی‌های متفاوت بگذرد و به فرایند ثبات رسیده و باید به سراشیبی پیشرفت برسیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید به آرمان‌های اوایل انقلاب بازگردیم چرا که این انقلاب براساس مکتب عدالت‌طلبی، رسیدگی به محرومین و مستضعفین و مقابله با اشرافی‌گری شکل گرفته بود. ضمن اینکه مسئولین هم باید به میان مردم آماده و بدانند که همگان از آنها حمایت می‌کنند.

وی تأکید کرد: عمده مشکلات مردم اقتصادی، معیشتی و بیکاری جوانان است ولی مردم از تبعیض‌ها ناراحت بوده و گلایه دارند. ضمن اینکه قرار نیست که پسر من نماینده بتواند به راحتی استخدام شود و اطرافیان مسئولین شرایط خوبی داشته باشند اما مردم به دنبال کار و شغل بگردند.

امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: در ۴۰ سال گذشته هرجا به جوانان اعتماد کردیم جواب خوبی را از این اعتماد گرفته‌ایم که البته اوج آن به دوران دفاع مقدس برمی‌گردد. به طوری که شهید زین‌الدین با ۱۹ سال سن فرمانده لشکر بود و البته در فناوری هسته‌ای، نانو و بیو و ... جوانان در کشور غوغا کرده‌اند.

وی افزود: اگر مجلسی‌ها و دولتی‌ها حرف‌های جوانان را گوش دهند قطعاً‌ بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: انتقاد و بیان اعتراض جا و شرایط خود را دارد که می‌توان در کرسی‌های آزاداندیشی و در مناظره‌ها به یکدیگر انتقاد کرد اما باید بدانیم که راهپیمایی ۲۲ بهمن در تراز انقلاب اسلامی است و نباید انتقادات را به آنجا ببریم و کاری کنیم که مسئولین به این راهپیمایی نیایند.

امیرآبادی فراهانی خاطرنشان کرد: تیم ما در مجلس جزو منتقدین دولت است ولی هرجایی که دیدیم دولت برنامه‌ای برای رفع مشکلات کشور به خانه ملت ارائه کرده ما از آن حمایت کرده‌ایم. البته خدا هم از اینکه کسی چوب لای چرخ دیگران کند نمی‌گذارد و او را نمی‌بخشد.

وی گفت: ملت ایران در منطقه در حال آقایی کردن است هرچند که در کشور مشکلات اقتصادی داریم ضمن اینکه در قبل از انقلاب ژاندارم منطقه بودیم اما در حال حاضر اراده ملت بر کشور حاکم است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: مردم، انقلاب اسلامی را به عنوان ودیعه و اراده خداوند پاس داشته و از آن حمایت می‌کنند.

وی گفت: امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سراسر کشور سنگ تمام گذاشتند و مسئولیت مسئولین را سنگین تر کردند و حالا زمان خدمت است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1397/11/23
چه فایده قدرمر دمو نمیدونید ازفردا اش همان کاسه همان بریم تو صف گوشت منجمد
پاسخ ها
AAAAAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
هردم از این باغ بدی میرسدتازه تر از تازه تری میرسد

فقط همین را کم داشتیم بابا بروید فکر نان باشید خربزه آبه خخخخخ
United States
01:39 - 1397/11/23
خنده داره. نمیدونم چه فکری میکنند اینا...
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1397/11/23
اظهار داشت: حالا زمان خدمت به مردم است
شك ندارم موقع گفتن اين حرف داشته در دل به ريش هممون ميخنديده
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1397/11/23
مردم با انجام این کار خواستن سیلی محکمی به صورت مسعولان بی مسعولیت بزنند که اینقدر گند نزنند.
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1397/11/23
من فکر کردم قبلا بازیکن استقلال بودی؟!
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1397/11/23
سنگ حموم هم گذاشتن! برو حالشو ببر! آخرش چی!! فقط خودمونو گول می زنیم!!
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/11/23
حالا که گذشت ولی چه دردی از مشکلات اقتصادی جامعه حل می کنه؟!
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/11/23
آقا بالاخره شما مدرکت تحصیلیتان دانشگاه آزاد نراق است دیگه؟پس چرا خودت را فارغ التحصیل دانشگاه تهران در مجلس معرفی کرده ای؟
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1397/11/23
مشکل ایران بارفتن روحانی فقط حل میش
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
مموتی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1397/11/23
حالا که سنگ تمام گذاشتن قیمتا رو بیارین پایین
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/11/23
کاش مسولان قدرشناس بودند تبعیض ها ازبین می بردند توجه به حقوق معلولین شدید میشدکه باماهیانه 100 وهشت تومن بجای حداقل رفاهی بشدت زجرودردفقر اقتصادی روحی می کشند
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/11/23
شما هم خوب کار بکنید نه وطن فروشی کنید
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1397/11/23
این مردم برای حفظ انقلاب ونظام همیشه سنگ تمام گذاشته وخواهند گذاشت ولی افسوس که دولت مردان خوبی نداریم چند سال است که آقایان فقط فکر خوشی وزندگی لوکس وکاخ نشین شده بالاخره مردم صبری دارند خدایا مسئولین را از خواب خرگوشی بیدار کند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج