درخواست طلاب برای تجمع علیه گرانی و FATF
۸۳۰۶۳۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
۷۸۳۲ 
۷۲۷۱ نفر از طلاب، فضلا و اساتید حوزه علمیه قم، طی نامه‌ای به رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، دبیر و اعضای شورای‌عالی حوزه های علمیه و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور، خواستار برگزاری تجمع در مدرسه فیضیه قم در دفاع از معیشت مردم و مخالفت با لوایح استعماری موسوم به FATF شدند.

خبرگزاری فارس: ۷۲۷۱ نفر از طلاب، فضلا و اساتید حوزه علمیه قم، طی نامه‌ای به رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، دبیر و اعضای شورای‌عالی حوزه های علمیه و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور، خواستار برگزاری تجمع در مدرسه فیضیه قم در دفاع از معیشت مردم و مخالفت با لوایح استعماری موسوم به FATF شدند.

متن این نامه از این قرار است:

رییس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دبیر و اعضای محترم شورای عالی حوزه های علمیه

مدیر محترم حوزه های علمیه سراسر کشور آیه الله اعرافی دامت برکاته

معاون ارتباطات حوزوی دفتر رهبر انقلاب اسلامی حجة الاسلام و المسلمین مروی زید عزه

با سلام و تحیات و تسلیت شهادت ام الائمة النجباء حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها و تبریک فرا رسیدن چهلمین سالروز ایام الله دهه فجر و آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی.

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عنایات خداوند متعال، ائمه معصومین علیهم السلام، هدایت های پیامبر گونه حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه و خلف صالح ایشان امام خامنه ای حفظه الله تعالی و مجاهدت های علمای راستین و ایثارگری های شهدای والا مقام و مردم نجیب و عزیز همیشه در صحنه ایران اسلامی با هدف تحقق آرمانها و ارزش های متعالی الهی وانسانی شکل گرفته است.

امروز انقلاب اسلامی ایران در شرایط مشابه با فتح بدر و خیبر قرار گرفته و زمینه تحقق ارزشهای اسلامی و بیداری جهانی بیش از پیش هموار گردیده است؛ اما متاسفانه عده ای وابسته، از نفس افتاده و دنیا طلب نجومی خوار با گروگان گرفتن معیشت مردم و القاء بن بست، تنها راه حل مشکلات کشور را تسلیم محض در برابر نسخه های نظام استکبار معرفی کرده و بدنبال تغییر ماهیت قدسی و وحیانی نظام اسلامی میباشند؛ لذا حامیان این رویکرد ذلت آفرین، با اقدامات و برنامه هایی دقیق، متعمدانه موجب بروز مشکلات سخت برای کشور بویژه در مسایل معیشتی مردم شده اند؛ این وضعیت حاصل خیانت نفوذی ها در تغییر دستگاه محاسباتی مسئولان و مردم، عدم اعتناء به ظرفیتها و توانمندی های داخلی و مردمی، واردات بی رویه و تضعیف تولید ملی؛ عدم اجرای پیمانهای پولی دو جانبه و چند جانبه و ... میباشد.

در ادامه این رویکرد باطل و ناکارآمد، غربگرایان لیبرال، پس از تجربه تلخ خسارت محض برجام که حاصلی جز کوچکتر کردن سفره ی مردم در کنار تخریب تاسیسات هسته ای؛ یکی از مهمترین مولفه های قدرت و امنیت ملی نداشت؛ اکنون به دنبال تحمیل خسارت محض دیگری به مراتب خطرناک تر از برجام، با عنوان کنوانسیون های بین المللی همچون پالرمو وCFT می باشند. بر اساس نامه ی چهل تن از کارشناسان حوزوی و دانشگاهی در امور اقتصادی، حقوقی، سیاسی و بین الملل خطاب به ریاست و اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، پذیرش این کنوانسیون های استعماری موجب اشراف اطلاعاتی دشمن بر نظام بانکی و مالی کشور، اعمال دقیق تر تحریم ها در آینده، بسته شدن راه های دور زدن تحریم ها، افزایش قیمت ارز و سخت تر شدن معیشت مردم، نقض حاکمیت ملی و زمینه ساز مداخله ی بیگانگان در امور کشور و مخدوش شدن استقلال سیستم قضایی کشور و . . . خواهد گردید.

لذا در راستای حمایت از فرامین حضرت امام خامنه ای حفظه الله تعالی، مواضع مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم، علماء، ریاست و اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور، اساتید انقلابی سطوح عالی و خارج و مجمع نمایندگان طلاب و فضلاء و تشکلهای حوزوی در مورد تقویت اقتصاد کشور و حل مشکلات معیشتی مردم، مخالفت با پذیرفتن لوایح استعماری چون پالرمو و CFT و حاکمیت نهاد استعماری FATF بر مقدرات اقتصادی و قضائی کشور، اینجانبان امضاء کنندگان ذیل خواهان برگزاری تجمع بزرگ حوزویان به منظور اعلام حمایت از حقوق اساسی و اعتراض به گروگان گرفتن معیشت مردم توسط جریان سازش با استکبار و مخالفت رسمی با تصویب لوایح کنوانسیون های استعماری همچون لوایح استعماری (پالرمو و CFT ) می باشیم.

بدین منظور از شما سروران ارجمند خواهان برگزاری تجمع بزرگ حوزویان در

زمان چهارشنبه 24/11/1397 ساعت 10 صبح، مدرسه مبارکه فیضیه

و سخنرانی یکی از مراجع عظام تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی و حضرات آیات محمد یزدی، سید احمد خاتمی، سیفی مازندرانی، اعرافی، محسن اراکی دامت برکاتهم می باشیم.

انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
11:15 - 1397/11/23
خدا لعنت کند باعث وبانیش رو
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/11/23
لطفا راه حل بدید اوضاع را بدتر نکنید
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1397/11/23
خداخیرتون بده بازشما بفکرمردم هستید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
خخخخ هاجون خودت
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1397/11/23
اگر این خواسته ها عملی بشه عالیه اما چشم من آب نمیخوره، این لوایح قراره تصویب (تحمیل) بشه و میشه، خواهید دید
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/11/23
هرچه بگندد ممکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک ، پس شعیب ابی طالب چی شد
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/11/23
درود بر روحانیون معزز که همیشه یاور مردم بیچاره بودند
پاسخ ها
ی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
یاور خخخخختخ
United Arab Emirates
12:27 - 1397/11/23
ممنون.کاری.کنید.لااقل.شرمنده بچه.ها.شدیم
پاسخ ها
s
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
منتظر باش به همین زودی کاری میکنن که شرمنده نشی.خخخ
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/11/23
این چندنفرانگارازبدبختی مردم خیلی لذت میبرن البته چون بفکر جیب خودشونن که دیگه نمیتونن راحت دزدی کنن.. چرااینارا بازداشت نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1397/11/23
بخدا اگه به فکر معیشت مردم باشن .همش دعوای سیاسیه
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/11/23
درود بر این تفکر انقلابی.ملت گفته ی شما را پذیرا هستن،واز شما در این تجمع پشتیبانی می کنند.مرگ بر ضد انقلاب،مرگ بر وطن فروش،مرگ بر غربگرا.
پاسخ ها
ح
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
از خودت بگو کاری به ملت نداشته باش ملت پشتیبان حق و راستی است نه افرا یکه بخاطر بخطر افتادن منافع شخصی خود دارن آشوب میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1397/11/23
بدون این لوایح به ضرر جماعته، که انقدر اصرار دارن که تصویب نشه
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/11/23
چرا فقط نظراتی که موافق نظر خودتون است را نشر میدهید ؟خب است نظرات موافق و مخالف
را باهم بیاورید تا شما بعنوان یک رسانه در بالا بردن قدرت استدلال و تفکر در جامعه سهیم باشید
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/11/23
اینها هم.مجوز لازم دارن
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/11/23
اگر همه آستین بالا زده و در امر تولید و کار مفید مشارکت جسته و از تن آسایی و ویژه خواری صرف نظر شود اقتصاد و وضعیت معیشت مردم بطرز چشمگیر ی به سامان خواهد رسید ، والا با شعار دادن و گلو پاره کردن هیچ آبی گرم نخواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1397/11/23
امیدوارم که همه ی حوزه های علمیه سراسر کشور به پا خیزند در اعتراض به این لوایح استعماری که با حمایت غربگرایان وخائنین می خواهند به تصویب برسانند و لکه ی ننگی بعد از برجام هست اعتراض خود را همگانی کنند
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1397/11/23
شما فکر گرونی نیستین بیخودی منت سر مردم نگذارین اگه راست میگین دومی رو قبول کنین ملت از تحریم در بیاد بسه
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1397/11/24
دقیقا دعوای جناحی هستش.
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1397/11/24
وقتی هم که گفته میشه مرگ بر آمریکا و مرگ وطن فروش و غربگرا باز هم از سر دلسوزی نیست همش دعوای جناحی و حزبی سیاسی هست.
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/11/24
وزیر رفاه کاش حقوق معلولین شدید بهزیستی درمنزل به اندازه طلاب میشد ،هم اکنون با ماهیانه 100 وهشت تومن فقط خدا می داند که چقدر زجر میکشند؟وتحقیر میشوند؟ ازخجالت فقرشدید مثل یخ آب میشوند نه گوش شنوا نه چشم بینا بفریادرس محرومین مظلوم کی هست؟
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1397/11/25
قضیه جالب شد تحصن بخاطر گرانی یا FATF ؟
با هم که نمیشه
باید مشخص بشه چه کس هائی برای گرانی تحصن کردن
و کیا واسه FATF
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/12/08
همه اش دعوای سیاسی است معیشت مردم بهانه است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج