استعفای دسته جمعی اعضای شورای شهر شهمیرزاد
۸۳۰۹۲۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
۷۵۴۵ 
اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در اعتراض به برخی رویه‌ها و درخواست‌هایی که تا امروز جامه عمل پوشانده نشده است، به‌صورت دسته‌جمعی استعفا دادند.

خبرگزاری فارس: بنا بر برخی اخبار موثق اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در اعتراض به برخی رویه‌ها و درخواست‌هایی که تا امروز جامه عمل پوشانده نشده است، به‌صورت دسته‌جمعی استعفا دادند.

این در حالی است که ابوطالب نجابت، عضو شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان ضمن تأیید تلویحی استعفای دسته‌جمعی اعضای شورای شهر شهمیرزاد، این استعفا را «امری اعتراضی» می‌داند و می‌گوید: استعفای اعضای شورای اسلامی شهمیرزاد هنوز قطعی نیست.

این عضو شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با اشاره به اینکه به‌عنوان اعتراض این کار را انجام دادیم، تصریح کرد: اگر به خواسته‌های ما توجه نشود، به اعتراض‌های خود ادامه می‌دهیم.

نجابت با تأکید بر اینکه استعفای اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد هنوز نهایی نشده است، اضافه کرد: در قالب اعتراض این استعفا را انجام دادیم.

وی در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس که نسبت به چه مواردی اعتراض دارید، تصریح کرد: چند مورد محور اعتراض اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد قرار دارد و مشکلات یکی دو تا نیست.

عضو شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با اشاره به اینکه درباره طرح جامع، حریم شهر و سایر موارد خواسته‌هایی داریم، اظهار کرد: اگر خواسته‌های ما عملی نشود، استعفایمان را قطعی می‌کنیم و جلسه‌هایی داریم که در آن تصمیم‌گیری می‌شود و بعد می‌توانیم نتایج را بهتر رسانه‌ای کنیم.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1397/11/24
پول میخواستن برای اختلاس به هشون ندادن استعفا کردن
Iran, Islamic Republic of
04:12 - 1397/11/24
واقعا مرحبا آفرین کم کم مردم در حال یک رنگ شدن هستن استارت خوبی بود.
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1397/11/24
بهترین عیدی به شهروندان همین کار شورای شهمیرزاد بود کاش بقیه شوراها هم بفهمند وجودشان برای مردم بعضا مضر تا مثمر ببینید شورا چه کار مثبتی تا کنون برای مردم انجام دادند غیر از دک و پز و هزینه‌های زیادی و حقوق ها و حق جلسات و ماموریت‌ها و بعضا رانتها و...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج