فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷
۸۳۰۹۴۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۳
۴۱۷۱ 
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

فال روزانه چهارشنبه 24 بهمن 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مذهبی، پرشور و انرژی، دوست داشتنی، محترم، مصمم و با اراده، موقر و از لحاظ ذهنی قوی هستید. شما عادت دارید که روی پای خود بایستید و به کسی وابسته نباشید، قدرت تصمیم گیری بالایی دارید و از مهارت های مدیریتی بالایی برخوردار هستید. با این همه اگر می خواهید واقعا مدیر و رهبر خوبی باشید تکبر و لجبازی را کنار بگذارید. شما درتمام طول سال از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما برای گرفتن نتایج بهتر به شما توصیه می شود برنامه ورزشی منظمی داشته باشید و به رژیم غذایی خود نیز توجه کنید. پول های زیادی که به طور غیر منتظره به دستتان خواهند رسید شما را غافلگیر می کنند. درگیری های حقوقی که داشته اید به نفع شما حل شده و مبلغ قابل توجهی را روانه ی حساب بانکی شما خواهند نمود. سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید نیز سود بالایی را برای شما به همراه خواهند داشت. به شما توصیه می شود که در تجارت به غریبه ها به راحتی اعتماد نکنید و تا جای ممکن از پول قرض دادن به دیگران خودداری کنید. شما در زمینه ی حرفه ای اهداف بلندپروازانه ای را برای خود در نظر گرفته اید و اگر می خواهید به این اهداف دست پیدا کنید باید با برنامه ریزی دقیق پیش بروید و برای تغییر شغل عجله نکنید. شاید با گسترش مهارت ها و توانایی هایتان بتوانید در شغل فعلی خودتان موفق تر باشید. از لحاظ عاطفی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و می توانید مشکلات قبلیتان را نیز حل کنید. اسفند، مهر و آبان بهترین ماه ها هستند.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

شما وارد دوره ی بسیار حساسی شده اید و تمام چرخه های سالانه تان به نقاط حساس خود رسیده اند. شاید احساس کنید که بر قله ی پیروزی و موفقیت ایستاده اید یا احساس شکست و سرخوردگی کنید. در هر حال اکنون باید راهی که پشت سر گذاشته اید را یک بار دیگر از نظر گذرانده و خودتان را به خاطر این مسیر طولانی که طی کرده اید مورد تشویق قرار دهید. شما هر کاری را که از دستتان برمی آمده است را انجام داده اید و حالا باید به جای سرزنش کردن خودتان با ارزیابی عملکرد خود در جاهایی که لازم می بینید تغییر ایجاد کنید تا پیشرفت خود در چند ماه آینده را چند برابر کنید و نتایج مورد انتظارتان را به دست بیاورید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز دیگران ممکن است با حالتی تهاجمی و برخوردی که چندان باب میلتان نیست در برنامه هایی که برای روزتان داشته اید دخالت کنند و همین باعث خواهد شد کارها آن طوری که شما انتظار داشته اید پیش نروند. شاید اکنون برای اینکه یاد بگیرید روی پای خودتان بایستید و به دیگران اجازه ندهید شما را در مسیری که خودشان دلشان می خواهد پیش ببرند زمان خوبی باشد. به خودتان یادآوری کنید که شما هم می توانید به خوبی هرکس دیگری روی نظرات خودتان پافشاری کنید! آنها را با یک واکنش محکم غافلگیر کنید و ببینید چگونه با این رفتار شما مواجه خواهند شد. این کار حتما درس های خوبی برای شما به همراه خواهد داشت.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز با بروز مشکلاتی که به یکباره سر اهتان قرار می گیرند حفظ تعادل در رفتار و کارهایتان بسیار مشکل به نظر می رسد. با این وجود حل مشکلاتتان اصلا به آن سختی که خودتان فکر می کنید نیست و شاید حتی بتوان گفت که این اتفاق در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که ببینید بروز این مشکلات چه پیامی برای شما می تواند داشته باشد. امروز کارهای ریز و درشت بسیاری در انتظارتان هستند که باید انجام شوند و به همین دلیل هم زمان زیادی را به حرف زدن با تلفن برای پیش بردن این کارهایتان خواهید گذراند. اگر نمی خواهید کیفیت عملکردتان کاهش پیدا کند استراحت را فراموش نکنید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

عده ای که شاید از آشنایانتان هم باشند، چشم هایشان را به شما دوخته اند و در انتظار کوچکترین فرصتی هستند تا آنچه به شما تعلق دارد و شاید برایتان بسیار عزیز هم باشد را از شما بربایند. آنها سعی دارند از سادگی و صداقت شما سوء استفاده کرده و در حالی که عده ای از آنها سرتان را گرم می کنند، عده ای دیگر آنچه به شما متعلق است را بدزدند. چشم هایتان را خوب باز کنید و به دقت مواظب خودتان و داشته هایتان باشید. امروز یک نفر از نزدیکانتان نشانه هایی را در وجود خود مشاهده می کند که باعث نگرانی او و شاید هم شما شده اند. مراجعه به دکتر مسلما هیچ ضرری نخواهد داشت و باعث می شود که خیال هر دویتان راحت شود.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز برای شما روز فرصت هاست، پس تا زمانی که مطمئن نشده اید که از تمام فرصت هایی که سر راهتان قرار گرفته اند به بهترین شکل ممکن استفاده کرده اید به تخت خوابتان نروید. افکاری که در نگاه اول عجیب و غریب به نظر می رسند ایده های فوق العاده ای را برای شما به همراه خواهند داشت که با عملی کردن آنها می توانید زندگی خود را از هر جهت تغییر دهید، پس حواستان را خوب جمع کنید و از کنار افکار خود با بی تفاوتی رد نشوید. ارتباط با دیگران، هر چقدر هم که برایتان عزیز باشند زیاد خوب پیش نخواهد رفت و دیگران به نظرتان خیلی عصبی و بیقرار شده اند و نمی شود رفتارهایشان راپیش بینی کرد. با این شرایط بد نیست امروز را روز خلوت با خودتان نامگذاری کنید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز شاید در موقعیتی قرار بگیرید که شما را به انتخاب بین تفکرات و عقاید جدید و قدیمی مجبور می کند. شاید بعضی ها به دنبال ایجاد تغییر در برخی چیزها باشند و بخواهند شما را هم با خود همراه کنند. درست است که تغییر همیشه آسان نیست، اما به جای اینکه برای راحتی بیشتر به سرعت خودتان را از میدان این نبرد کنار بکشید با صداقت و بیطرفانه همه جوانب را مورد بررسی قرار داده و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید. به احتمال زیاد به این نتیجه خواهید رسید که شما هم باید در این مبارزه بین افکار جدید و قدیمی شرکت کنید. امروز انجام کارهایی که دوست دارید را حتما در برنامه ی روزانه ی خود جای دهید، در غیر این صورت فشار کاری شما را از پا در خواهد آورد!

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز شجاعت و قدرت درونی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند. شما احساس می کنید که اطرافیانتان بی آنکه خود شما هیچ تلاشی کرده باشید به سویتان جذب می شوند و دلشان می خواهد با شما وقت بگذرانند. این موج انرژی مثبت را پذیرفته و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. امروز ایده ی جدیدی به ذهن شما خواهد رسید که به احتمال زیاد ساعت ها شما را به خود مشغول خواهد کرد. شاید حتی تمام شب را بیدار بمانید و به برنامه ریزی برای عملی کردن این ایده ی بکر خود بپردازید. امروز تلاش برای برقراری ارتباط با افرادی که خارج از کشور و یا در شهرهای دوردست هستند با مشکل مواجه خواهد بود.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز عجیب ترین و بی ربط ترین لباس هایتان را بدون آنکه نگران قضاوت دیگران باشید به تن کنید. هر چقدر بیشتر با دنیای اطرافتان فرق داشته باشید بهتر است. شاید در ابتدا نگاه های سنگین بعضی ها برایتان آزار دهنده باشد، اما کمی که بگذرد زیبایی و اهمیت وفاداری به شخصیت واقعی خودتان را بیشتر درک خواهید کرد و خواهید دید که این تفاوت با بقیه حتی باعث شده است که اطرافیانتان احترام بیشتری برای شما قائل باشند. این کار تنها یک قدم و اولین قدم از راهی جدید برای شما است. امروز داشتن استراحت کافی در پیش بردن اهداف و کارهایتان نقش بسیار مهمی خواهد داشت؛ پس هر گاه که احساس خستگی کردید دست نگه داشته و نفسی تازه کنید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

اگر امروز دیدید که متوجه چیزی نمی شوید خجالت را کنار گذاشته و نکاتی را که برایتان مبهم هستند بپرسید. اگر چیزی به نظرتان عجیب و متفاوت است از اینکه دلیل این تفاوت را بپرسید هراسی نداشته باشید. شما امروز بسیار کنجکاوتر از همیشه شده اید و ایده ها و کارهای عجیب و متفاوت دیگران برایتان جای سؤال دارند. شاید با پی بردن به دلیل این تفاوت ها شما هم به این نتیجه برسید که باید تغییراتی را در افکار و عقاید خود ایجاد کنید. امروز شایعاتی در جریان هستند که نگرانی هایی را به وجود آورده اند. به احتمال زیاد این شایعات بر اساس چیزی جز غیبت و حرف های بیهوده قرار نگرفته اند، پس به سادگی آنها را نپذیرید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز یک نفر که دارای شخصیتی منحصر به فرد و جذابیتی فوق العاده است شما را شگفت زده کرده است. شما احساس می کنید که زیر سایه ی این شخصیت بی نظیر قرار گرفته اید و ایده های هوشمندانه و کوه اطلاعاتی که او در اختیار دارد باعث شده است که نگاه همه به سمت او خیره شود و هیچ کس شما را نبیند. شما احساس می کنید خیلی ضعیف و کند هستید، اما حتی اگر این فکرتان درست هم باشد لزوما به این معنا نیست که او از شما بهتر است. شاید این شخص دارد زیادی تند پیش می رود. از ابتدای روز به فکر راه هایی برای بالا بردن اعتماد به نفس خود باشید و به راحتی تحت تأثیر دیگران قرار نگیرید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

امروز انگار کامپیوتر درونتان به روز رسانی شده است و شما احساس می کنید که ذهنتان خیلی سریعتر از همیشه عمل می کند و اطلاعات جدید را به سرعت جذب کرده و به چشم به هم زدنی به تمام اطلاعات قدیمی دسترسی پیدا می کند. اعتماد به نفس شما تحت تأثیر این شرایط قرار گرفته و احساس می کنید که از پس انجام هرکاری به راحتی برخواهید آمد. قدرت شما در مکالمه با دیگران به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و می توانید خیلی راحت آنها را به انجام هر کاری که خودتان دلتان بخواهد قانع کنید. چنین فرصت هایی هر روز و به راحتی پیش نمی آیند، پس این موقعیت را به سادگی از دست ندهید.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

شاید امروز حتی اگر دور و برتان شلوغ هم باشد احساس تنهایی کنید. شما احساس می کنید که انگار افکار و دغدغه های دیگران با شما از زمین تا آسمان فرق دارد و هیچ کس شما را درک نمی کند. شما نگران این هستید که مبادا اگر افکار واقعیتان را با آنها در میان بگذارید نظر آنها در مورد شما تغییر کند، اما نباید بگذارید چنین تفکری مانع گفتن واقعیت و بیان افکار حقیقی شما شود. برخی اخبار ناراحت کننده در رابطه با مسائل اقتصادی کشور و دنیا باعث شده اند که شما و اطرافیانتان نگران آینده ی خود و آنچه در این شرایط برایتان پیش خواهد آمد بشوید. به این راحتی خودتان را نبازید! راستش را بخواهید به احتمال زیاد این اخبار یا شایعه هستند و یا در مورد آنها بزرگ نمایی شده است.

فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۷

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج