خرید خارجی‌های استقلال با دلار‌های مدیر تراکتور؟!
۸۳۱۵۲۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
۱۱۶۸۶ 
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات به ایران آورده ای

خبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده؛ مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در خصوص اظهارات علی خطیر که مدعی شده «آقای نصیرزاده، برای خوش‌خدمتی راه‌های بهتری هست» گفت: آقای خطیر بارها به من متوسل شد تا به آقای زنوزی بگویم تا به آنها پول و دلار بدهد به این خاطر که به استقلال کمک شود.

نصیرزاده ادامه داد: مدیرعامل باشگاه استقلال پشت خطیر پنهان شده است برای اینکه از تعرضات مصون بماند.خطیر شخصیت تهاجمی دارد و در همان مدت کوتاه در فدراسیون فوتبال دچار مشکل شد و حالا در استقلال با بقیه دچار مشکل شده است.

خرید خارجی‌های استقلال با دلار‌های مدیر تراکتور؟!

وی تاکید کرد: او در این مدت چند بار به من زنگ زد که جوابش را ندادم، چون جایگاه او مدیرعاملی نیست و مدیرعامل باید به من زنگ بزند و البته این کم کاری مدیرعامل باشگاه استقلال است که باعث می شود خطیر در بسیاری از موارد با دیگران درگیر شود.

نصیرزاده تصریح کرد: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات ایران آورده ای! تو که حقوق بلد هستی حتما می دانی که با این کارت چندین هزار دلار به استقلال ضرر زدی و باید پول این بازیکن را بدهی. فیفا معتقد است اعتبار یک قرارداد فقط منوط به تست پزشکی و مجوز کار نیست. در هر صورت اگر من حقوق نمی دانم به باشگاهم آسیب نزدم اما شما استقلال را دچار ضرر کردی.

وی با اشاره به جلسه کمیته تعیین وضعیت گفت: در این جلسه که هادی مباشری هم حضور داشت توافق کردیم که شما پول را به ما بدهید ولی ندادید.یک بار در حضور چند دوست در سعادت آباد به بندی گفتی از آقای زنوزی بخواهیم که به استقلال پول قرض بدهد چون پول ندارید. آقای خطیر چطور در ترکیه به دنبال آدرس دفتر زنوزی بودی تا دلار قرض کنی؟ در واقع این نوعی استیصال شما در باشگاهداری است. چطور از ما که خصوصی هستیم درخواست پول می کنید اما شما که به بانک دولت وصل هستید و از تمام امکانات تبلیغاتی بهره می برید چرا نمی توانید باشگاه استقلال را اداره کنید؟ چرا از زنوزی درخواست پول می کنید؟

نصیرزاده تاکید کرد: قرارداد ما با شجاعیان و قرارداد شما با شجاعیان یک قرارداد جدید در فوتبال ایران است و من هم می دانم خارج از فصل نقل و انتقالات بازیکنی نمی تواند به باشگاه دیگر برود و قوانین را هم خوب می دانم و به اندازه سن شما از قوانین فیفا مطلع هستم و آنها را تدریس کردم اما موضوع این است که باشگاه شما به تعهدات مالی اش عمل نکرده است هم به ما و هم به باشگاه ذوب آهن و حالا مجبوری به جای پاسخ منطقی با این نوع مصاحبه به جاده خاکی بزنی!

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تاکید کرد: اگر خطیر برای این آمده که با جناح بیرون دعوا راه بیندازد و به جای مصالحه این ادبیات را به کار ببرد باید بگویم بقیه هم بلد هستند از این ادبیات استفاده کنند.آقای خطیر شما که از بندهای قانونی فیفا مطلع هستی و در مصاحبه ات از آن استفاده کردی هنوز نمی دانی وزیر ورزش هیات مدیره 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس را مشخص می کند؟ و این تابلوترین مغایرت با همان بندی است که از فیفا نام بردی. تمام مردم ایران می دانند این 2 باشگاه زیر نظر وزارت ورزش هستند. آقای خطیر کور خودت و بینای دیگران نباش.

وی تاکید کرد: 2 روز است به فوتبال آمده ای و آدرس ها را گم کردی. تمام اسناد مشخص است که این 2 باشگاه توسط وزیر ورزش اداره می شود و وزارت ورزش به عنوان شخص حقوقی کارهای این 2 باشگاه را انجام می دهد. هر کسی قرار بود این حرف را بزند تو نباید می زدی!

نصیرزاده در خصوص اینکه خطیر اعلام کرده به دلیل فشار زنوزی باشگاه ماشین سازی این نامه ها را به باشگاه استقلال می زد گفت:دلیل این صحبتم برای این بوده که شرط قرارداد ما 3 جانبه است. اگر هم در کمیته تعیین وضعیت من اعلام کردم که می دانم شجاعیان نمی تواند به ماشین سازی برگردد منظورم این بوده که در فصل غیر نقل و انتقالات نمی تواند بازگردد اما در نقل و انتقالات چون قرارداد 3 جانبه بسته ایم حکم فرستادن بازیکن قرضی را دارد.قرارداد ما با شجاعیان و باشگاه استقلال قرارداد جدیدی در فوتبال ایران است به طوری که همان زمان آقای وثوق احمدی در جلسه اعلام کرد با توجه به جدید بودن این قرارداد در مورد آن باید از فیفا استعلام بگیرد.

مدیرعامل ماشین سازی در خصوص خطیر بار دیگر تاکید کرد: آقای خطیر یک توصیه برای شما دارم، شما هم راه های بهتری برای خوش خدمتی داری.از قدیم گفته اند چراغهای گوشه نشین بهتر می سوزد!چون در معرض باد نیستند.توصیه من به شما این است که خیلی مصاحبه نکن!

وی در پایان در خصوص اینکه محمودزاده اعلام کرده کارت بازی شجاعیان برای استقلال صادر شده و او می تواند فردا بازی کند گفت: خودم این مساله را می دانم و این کمیته تعیین وضعیت است که باید تکلیف قرارداد شجاعیان را مشخص کند.

انتشار یافته: 38
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1397/11/25
لیا کاسه گدایی گرفتن دستشون خاک تو سرشون کیسه ها حیثیت ایرانی ها و باشگاه ها رو بردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
همه که تیم حکومتی نیستند دلار دولتی مفت بتونن بگیرن تیم استقلال ریال داده دلار گرفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
به تو ربطی نداره لنگی لنگاتو جمع
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
اخه ما دولت و پول های دزدی هدایتیو نداریم فقط تیم لنگ که هم خلافارو انجام میده کسی توبیخش نمیکنه
بدون نام
France
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
از دست کلاه بردارای لنگی مگه پولی مونده¿¿¿
sarvar
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
زر مفت نزن حداقلش اینه که اقای روحانی رو واسطه نکردیم که با اردوغان جلسه بذاره برا گندی که بالا اورده بودید شما سوگولیه رییس وزارت ورزش و اقازادشین
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/11/25
دمت گرم جناب استاد نصیر زاده که جواب این بی سوادها را می دهید، تمام این بندهایی که جناب خطیر میفرمایند جناب استاد خودشان در کلاس های دانشگاه تدریس میکنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
ببند بابا
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/11/25
بنده طرفدار۶آتیشه پرسپولیسم ولی انصافا استقلال هم باشگاه بزرگیست ولی حیف که آدمهای نالایق وناکارآمدی این باشگاه اداره میکنن وهرروزخطایی ازشون سرمیزنه.این ادما دارن آبروی چندین ساله باشگاه ۱شبه ازدست میدن
پاسخ ها
رضا مهرور
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
ببند بابا پرسپولیس 60 میلیونی هواداری مثل تو نمیخواد کیسه کش
مملکت ویران
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
کاربررضامهروربیشعوری مثل تو میادبدوبیراه میگه واختلاف میندازه بین دوطرف.بیشعوراسم این ورزش هست نه توهین کردن به طرف مقابل.واقعاحیفه اسمتو گذاشتی انسان
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/11/25
جمعه تو زمین بازی بهت میگیم چخبره فلن هر چی دوس داری بگو برا خودت
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/11/25
الان خطیر و باشگاه کیسه چه رنگی شدند با این جوابیه؟
پاسخ ها
بينام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
قهوه اى،مثل هميشه ،اصلا بجاى ابى قهوه اى بپوشن كمتر معلوم ميشه ماهيتشون
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/11/25
زر مفت نزنید ریال دادن عوضش دلار گرفتند این وسط به شما لنگیا این موضوع چه ربطی داره
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/11/25
لنگیا قرض میکیریم ولی دزدواختلاسگر خدا راشکر نداریم وپول هم از اسمون عین شما نمیاد تو حسابمون که بگیم نمدونیم کی پول ریخته تو حسابمون بابا فساد همین چیزهااست شما از سر تا پا همه چیز تون مشکل داره باشگاههای دیگه هم فهمیدن بابا ادمها خر که نیستند شعور دارن
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1397/11/25
این مدیران کیسه کش ازمدیریت فقط پول خرج کردن بلدند به اندازه گوسفند سرشون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/11/25
اخه یه داور شده مدیر عامل یه باشگاه خندهدارنیست اینم فکر کرده عین لنگیا با حاشیه بردن استقلال چیزی گیرش میاد ببین داور استقلال خیلی قویه با این اراجیف به حاشیه نمیره
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/11/25
پس بگو چرا دراین چند مدت طرفداران استقلال با طرفداران تراکتور هماهنگ شدن دربازی تراکتور و پرسپولیس با پرچم ژاپن وارد ورزشگاه شدن چون بدهکارتراکتورهستن آدم بدهکارباید هرچه طلبکارش میگه چشم بسته وبدون چون چرابگه چشم.پس بیچاره هاگناهی ندارن مقصرین مسئولان باشگاه استقلال هستن که باندانم کاریهایشان کاسه ی گدایی دستشان گرفتن وآبروی باشگاه استقلال رابردن وطرفدارانش رااینقدحقیروشرمنده ی باشگاه تراکتور وماشین سازی وذوب آهن کردن
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/11/25
آگه میدونی شجاعیان نمیتونه برگرده پس مرض داری هر روز مصاحبه میکنی یا کرم داری فیت فیت میکنی یا شاید هم عشق مصاحبه هستی جناب حقوق دان درسته استقلال وپرسپولیس ریس مجمع شون یکیه ولی همه عالم وادم میدونن این دوباشگاه ریس شون هم یکی باشه هیچ وقت به نفع همدیگه بازی نمیکنن بلکه هر کاری میکنن که اون یکی باشگاه ضرر کنه تو ماراتن لیگ ولی جریان ماشین سازی وتراکتور فرق میکنه ماشین سازی یقه تیم ها رو میگیره تا به نفع تراکتور باشه این مصاحبه های شما هم بخاطر بازی فرداست تو آگه وجدان داشتی ومرد بودی این قدر حاشیه درست نمیکردی آگه قانون هست خوب قانونی مشکل رو حل کن دیگه چرا هر روز عین زن های هوچی هوچی گری میکنی؟
پاسخ ها
بينام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
باشگاه تراكتور و ماشين هم بصورت صورى دست بخش خصوصيه ،در اصل مالك قبلى و اصل كارى براى رد گم كردن زنوزي رو گذاشتن سر كار ،فقط تفاوتش با قبل اينه كه بي خيال بازيكن سرباز شدن ولى از انگليس و ليگ هاى خارج ايران بازيكن ميگيرن ، كلا تو ايران تيم غير دولتى و يا وغير وابسته به شركت هاى دولتى هم داريم ؟
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/11/25
این مخصوصا گذاشته دم بازی با تیم شهرش استقلال رو به حاشیه بکشونه ولی کور خوندی
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1397/11/25
همه رو گفتی آقای نصیرزاده، ولی چرا درست قبل بازی با تراکتور نامه زدی رو نگفتی!
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1397/11/25
خاک تو سر تیمی که خطیر تازه به دوران رسیده بشه مسئولش
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1397/11/25
واسه‌اونایی‌که‌نمیدونن‌بدونن‌استقلال‌بعدازریال‌مادریدبزرگترین‌وثروتمندترین‌بود‌اماحالا‌املاک‌وسرمایه‌اش‌توخارج‌وداخل‌بلوکه‌شده‌وامورات‌اداریش‌بدست‌دولتیان‌افتاده!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1397/11/25
این استقلالیها شجاعیان را از شما گرفتند پولش را هنوز ندادند از ذوب آهن تبریزی را گرفتند مدیر عامل ذوب آهن را دق مرگ کردند چکاشون برگشت خورد تو این وضعیت اومدند منشا را ۷۰۰ هزار دلار خریدند با اینکه لازم نداشتند و جنبه دکوری داشت. اومدن این یارو خارجیه را خریدند مشکل حقوقی و قانونی داره و نمی تونه بازی کنه بنابراین باید به پول هنگفت بابت قرار دادش بهش بدهند تا بره این هدر دادن الکی پول بیت المال نیست! اونا دیگه طلبکارای شجاعیان و تبریزی نیستند و پوستتان را می کنن!
United States
16:03 - 1397/11/25
خب چرت و پرت نگو اقای نصیرزاده دیگه بده ادم زیره بلییط کسی باشه اصلا تابلو نیست ک زنوزی فشار اورده اونم قبل بازی فردا
پاسخ ها
خداروشکر طرفدارنفهم واحمق وهوچیگرنیستیم
United Arab Emirates
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ای خدامردم ازخنده ببینیدکیسه کش میگه زیربلیط کسی رفتن خوب نیس اخه احمق یابوی نفهم شما که همش زیرژاپن و تراکتورو شله زردید اونوقت دم از چی میزنی واقعا قشنگ ر.....ید بهتون گداهای مفلس خب ازژاپنی ها هم قرض بگیرید اینهمه پرچمشونومیبرید استادیوم پولدارم هستنا شما ک رفتین زیرشون زیربلیطشونم برید خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1397/11/25
اونوقت به شما چ مربوطه که استقلال چ بازیکنایی میخره؟
اول نوبته برانگو بود دخالت میکرد رف پی کارش حالا نوبته اینه
اقا شما سرت تو کاره خودت باشه
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/11/25
لنگی های جعلی شما تو کار بزرگتر از خودتون دخالت نکنید.
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1397/11/25
حالا معلوم میشه ک چه پول های کثیفی گیر تیما میاد ..دیگه فکر اینجا رو نکرده بودم
France
19:12 - 1397/11/25
شما فقط نظرات لنگیها می گذارید
جناب نصیرزاده این طوری نتیجه نمیگیری قبل بازی شانتاژ
لنگیها لطف خفه شید
خخخخ
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1397/11/25
خجالت بکش چرا یک هفته پیش این حرفارو نمیزدی ی روز قبل بازی با ترتر این حرفارو میزنی خیلی کثیفی تف تو این فوتبال که امثال تو مدیرشن نترس گند زنوزیتونم به زودی در میاد مثل هدایتی که از کجا پول اورده
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1397/11/25
یعنی واقعا یه مرد در استقلال نیست که دو زار پول این گدا رو بده تا شرّ این موجود رو از سر تیم برداره
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/11/26
عافبت هدایتی را دیدی مواظب دهن کشادت باش
آقای نصیر زاده بچه هات کجا کار میکند برای مردم بگو
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/11/26
عافبت هدایتی را دیدی مواظب دهن کشادت باش
آقای نصیر زاده بچه هات کجا کار میکند برای مردم بگو
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1397/11/26
دروبین مخفی که تاویزون نشون داد دیدم آقای نصیرزاده ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج