مادورو: تا سال ۲۰۲۵ در قدرت هستم
۸۳۱۵۳۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
۵۹۸۳ 
مادورو با تاکید بر اینکه دوره خود را تا سال ۲۰۲۵ تکمیل خواهد کرد، حضور هرگونه گروه حزب الله در ونزوئلا را تکذیب کرد در ادامه گفت: ما روابطی با حزب الله نداریم.

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری ونزوئلا به ایالات متحده نسبت به پیامد جسارت دست درازی به یک وجب از خاک ونزوئلا هشدار داد.

نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا در مصاحبه‌ای با شبکه المیادین خطاب به ملت‌های عربی و اسلامی عنوان داشت: می‌دانم که شما برای حمایت از ما بلند می‌شوید. امپریالیسم ویتنام‌های متعددی در مکان‌های دیگری در اقصی نقاط جهان برجای می‌گذارد. باید جلوی جنون امپریالیسم را بگیریم و تجاوز ترامپ به ونزوئلا را متوقف کنیم، باید همگی آماده شویم و ما بر همه شما ای برادران عرب تکیه داریم، اگر روزی ما در معرض تجاوز مستقیمی قرار بگیریم، از شما می‌خواهم که برای دفاع از ونزوئلا بشتابید.

مادورو: تا سال ۲۰۲۵ در قدرت هستم

وی حضور هرگونه گروه حزب الله در ونزوئلا را تکذیب کرد و به سخن مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا این گونه پاسخ داد: در منابع اطلاعاتی خود بازنگری کن، چراکه آنها تلاش می‌کنند به تو دروغ بگویند. حزب الله یک قدرت سیاسی است که در نهادهای قانونی در لبنان فعالیت می‌کند، اعضایی در پارلمان و مسؤولان منتخب و وزیر دارد و حزب الله یک قدرت سیاسی است. ما روابطی با حزب الله نداریم اما به حزب الله به عنوان یک قدرت سیاسی در لبنان احترام می‌گذاریم، هر چیز دیگری جز این خرافه و دروغی است که هدف از آن، توجیه تجاوز به ونزوئلا از سوی پامپئو است.

رئیس جمهوری ونزوئلا با بیان اینکه از همبستگی ملت‌های عربی با ونزوئلا به ویژه ملت فلسطین متأثر شده است، خطاب به اسیران و بازداشت شدگان فلسطینی گفت: ما شما را بسیار دوست می‌داریم، از خداوند می‌خواهم که به شما برکت دهد. پایبندی ما نسبت به شما امری ثابت است. احساس می‌کنم که من فلسطینی هستم، احساس می‌کنم که عرب هستم، بخشی از این آرمان تاریخی هستم، این احساس من صادقانه و عمیق است. ونزوئلا هیچ گاه مساله فلسطین را رها نکرده است و ما همبستگی واقعی با فلسطین و با استقلال آن و با حق مردم فلسطین در تعیین سرنوشتشان و زندگی به همراه صلح نشان می‌دهیم.

مادورو تصریح کرد، گوآیدو که خود را رئیس جمهوری ونزوئلا خوانده و افرادی که با او هستند، از سال‌ها قبل به عنوان جاسوسانی برای آژانس اطلاعاتی آمریکا آماده شده‌اند و زمانی که اسناد محرمانه برملا شود، از چهره‌های افرادی که برای خدمت به منافع آمریکا و صهیونیسم آماده شده‌اند، پرده برداشته می‌شود. یک لحظه نیز نباید به این امر شک کرد. دستگاه قضائی ونزوئلا برای تحت تعقیب قرار دادن گوآیدو به اتهام نقض قانون اساسی و قوانین وارد عمل شده است و وی دیر یا زود باید در مقابل عدالت و قانون حاضر شود.

در همین حال، مادورو بر آزادی عمل مخالفان و احترام به آنها و برخورداری‌شان از ضمانت‌هایی برای فعالیت سیاسی در کشور تاکید کرد و گفت که مشکل اساسی این است که رهبران مخالف به عروسک‌هایی در دست ترامپ تبدیل شده‌اند و علیه کشورشان فعالیت و به اقتصاد کشور لطمه وارد کرده‌اند و بسیار به جامعه خود بد کرده‌اند. واقعیت از آنچه رسانه‌های بین‌المللی منتشر می‌کنند، متفاوت است.

وی با بیان اینکه کشورش بر محاصره غلبه خواهد کرد، گفت که این دشواری‌ها فرصتی برای توسعه چشم انداز اقتصادی جدیدی در کشور است.

مادورو با تاکید بر اینکه دوره خود را تا سال ۲۰۲۵ تکمیل خواهد کرد، از سرمایه گذاران به ویژه عرب‌ها و مسلمانان خواست تا در ونزوئلا سرمایه گذاری کنند.

وی گفت، هر آنچه صورت می‌گیرد، بحرانی ساختگی است که با تبانی طرف‌های داخلی در دو سطح اقتصادی و سیاسی صورت می‌گیرد که هدف از آن تحت تسلیم درآوردن ونزوئلا و کنترل بر ثروت‌های طبیعی‌اش است. آنها این کار را با داستان ساختی مداخله انسانی می‌خواهند انجام دهند، چراکه نمی‌توانند ادعا کنند که مادورو سلاح کشتار جمعی دارد، همانند کاری که در عراق کردند، یا دست به کشتارهای دسته جمعی بزنند همانند کاری که در لیبی کردند به همین دلیل باید یک بحرانی "با هدف شایسته و خوب" راه بیندازند تا دست به مداخله انسانی بزنند اما هدف یک چیز است: سیطره بر ونزوئلا.

وی در اشاره به پیشنهادهایی که به او داده می‌شود، تصریح کرد که هرگونه رشوه یا تهدیدی از این نوع را رد می‌کند.

مادورو با تاکید بر اینکه مبارزه او و مبارزه مردم ونزوئلا برای یک آرمان انقلابی است، تصریح کرد: ما زندگی خود را فدای مردممان و قانون اساسی خود و برای تاریخ بزرگی که نگه داشته‌ایم و با افتخار در وجدانمان آن را پاس می‌داریم، می‌کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/11/25
بشاراسدالگوي مادوو ،،کم کم داعش هم اونجا ظهورميکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1397/11/25
درود بر مادرو
پاسخ ها
آریو
United States
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
مرگ بر دیکتاتور..
amb
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
مرگ بر مادورو دیکتاتور و طرفدارن دیکتاتورش
رییس جمهور بی عرضه کشوری با یک میلیون درصد تورم را باید قطعه قطعه کرد و در اسید حل کرد و در کاسه توالت ریختش
دانیال
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
خاک بر سرت نفهم. واقعا داری از یه دیکتاتور حمایت میکنی ...
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1397/11/25
قشنگ معلومه ترسیده کارت تمومه پسر
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1397/11/25
مثل اسد که سوریه را به گند کشید شما هم ونزوئلا رانابود خواهی کرد مادروبرو بیرون بگذار مردم کشورت خوش بخت شوند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/11/25
مرگ بر دیکتاتور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
اقای مادرو مردنیستی اگه بترسی شانه خالی کنی دربرابرزورگو نترس ترامپ هیچ غلطی نمیکنه اگه چیزی بهت گفت بسپارش به دست شیر ایران اسلامی قاسم سلیمانی وسردارهاشمی بشرطی که ملت شما مثل ملت ما ایران باشند مبارزه کن پیروزی ازان شماست بندرعباس سردارهاشمی
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1397/11/25
شتر در خواب بیند پنبه دانه تا چن روز دیگه بساطتو میچینن دیکتاتور
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1397/11/25
اینهم قشنگ حرف میزنه اما ............
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
اره والا اینم عینه شیخ حسن فقط حرف مفت زدن بلده
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1397/11/25
مرگ بر مادورو دیکتاتور،که با نابودی مردمش دنبال قدرت است
Netherlands
20:48 - 1397/11/25
معلومه که یک خبری هست؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
بی نام اگه سرباز میخوای بیا بندر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج