نقشه راننده برای فریب دو دختر نوجوان
۸۳۲۲۸۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
۱۵۱۵۶ 
دو دختر نوجوان شهرستانی که در آرزوی دست یافتن به زندگی راحت از خانه فرار کرده بودند در تهران به دام دو پسر فریبکار افتادند.

روزنامه ایران: چندی پیش دو دختر ۱۳ و ۱۵ ساله هراسان خود را به پلیس رسانده و مدعی شدند که دو پسر شرور آن‌ها را ربوده و به باغی در کرج برده‌اند.

دختر ۱۳ ساله در تحقیقات گفت: من در یکی از شهر‌های غربی کشور زندگی می‌کنم. مدتی است که با مادرم اختلاف دارم، از اینکه مدام مرا کنترل می‌کند خسته شدم. چند روز قبل با دختر همسایه‌مان سمانه درد دل کردم و از اختلافاتم با مادرم گفتم. او هم مشکلش مثل من بود به همین خاطر تصمیم گرفتیم که از خانه فرار کنیم و به تهران بیاییم.

با خودمان گفتیم یک زندگی راحت برای خودمان تشکیل می‌دهیم و دیگر کسی نیست که مدام به ما امر و نهی کند. به همین دلیل کارت عابر بانک مادرم را که ۷۰ میلیون تومان موجودی داشت برداشتم. رمز کارت مادرم را می‌دانستم از آنجا که اگر مادرم می‌فهمید بلافاصله کارتش را می‌سوزاند تصمیم گرفتم با سمانه به طلافروشی برویم. من ۵۰ میلیون تومان طلا خریدم تا وقتی که به تهران رسیدیم آن‌ها را بفروشیم و برای خودمان خانه‌ای اجاره کنیم.

پریناز گفت: به تهران که رسیدیم سوار خودرویی شدیم تا به مسافرخانه برویم. راننده پسر جوانی به‌نام سروش بود او که از صحبت ها‌ی ما متوجه شده بود از شهرستان آمده‌ایم و در تهران کسی را نداریم به ما پیشنهاد داد که همراه او به باغشان در کرج برویم.

پسر جوان می‌گفت که خانه‌ای دارد که می‌توانیم آنجا بمانیم و نیازی به پرداخت اجاره ندارد. از طرفی هم می‌توانیم باهم بیشتر آشنا شویم.

او ادامه داد: ما هم که از نقشه او بی‌خبر بودیم قبول کردیم. در راه تلفنی با پسر جوانی به‌نام روزبه تماس گرفت و او هم ساعتی بعد به ما پیوست و بعد از آن به کرج رفتیم. از خانه باغ خبری نبود آن‌ها ما را به باغ متروکه‌ای بردند و طلاهایمان را به زور گرفته و ما را مورد آزار و اذیت قرار دادند. حتی از ما فیلم سیاه گرفته و تهدید کردند که اگر از این موضوع با کسی حرف بزنیم یا به پلیس خبر بدهیم فیلم‌های سیاه را در فضای مجازی منتشر خواهند کرد. بعد هم ما را کنار خیابان رها کردند.

دستگیری راننده و همدستش

با شکایت دو دختر نوجوان پرونده‌ای در این خصوص در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و به دستور بازپرس بخشوده تحقیقات برای دستگیری راننده و همدستش آغاز شد.

باتوجه به اطلاعاتی که پریناز و دوستش در اختیار تیم تحقیق قرار داده بودند، سروش و روزبه خیلی زود دستگیر شدند. سروش راننده خودروی اینترنتی در تحقیقات به سرقت طلا‌های پریناز اعتراف کرد، اما منکر آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه شد.

سرقت برای شهریه دانشگاه

او در تحقیقات گفت: آزار و اذیت و فیلم سیاهی در کار نبود، پریناز و دوستش با پای خودشان به خانه باغ در کرج آمدند. آن‌ها را به‌عنوان مسافر در ترمینال سوار کردم و در راه آن‌ها سفره دلشان را برایم باز کردند و گفتند که از خانه فرار کرده و به تهران آمده‌اند. من هم پیشنهاد دادم به خانه باغ بیایند که قبول کردند. در کرج متوجه شدیم که پریناز ۵۰ میلیون تومان طلا دارد. آنجا بود که وسوسه شدم و تصمیم گرفتیم طلا‌ها را سرقت کنیم.

با نقشه‌ای که با روزبه کشیده بودم به دروغ به دختر‌ها گفتیم که از آن‌ها خوشمان آمده و قصد ازدواج با آن‌ها را داریم. با این ترفند پیشنهاد دادیم که طلاهایشان را بفروشیم و مقدمات ازدواج را فراهم کنیم، اما بعد از فروش طلا‌ها من ماشین پرایدم را عوض کردم و پژو خریدم و دوستم هم مقداری از پول‌ها را برای شهریه دانشگاهش داد و باقی آن را هم نگه داشت.

با اعترافات دو پسر جوان، به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران، متهم در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار گرفتند. از سویی خانواده دو دختر نوجوان نیز شناسایی شدند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1397/11/27
من کار این دخترها تائید نمیکنم چون دختری که از خانه فرار کند معلومه خوب نیستند اما تو سروش نامرد نالوطی به این بچه های غریب هم ترحم نکردی تف به شرفت بی همه چیز !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
به هیچ وجه من الوجود من این داستان را قبول ندارم و یحتمل کلا کذب محض است،
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/11/27
سانسورچی سلامتی پس فردا نظرها رو منعکس کن
France
15:26 - 1397/11/27
مملکت نیست که .... یه مشت در بدر گشنه افتادن به جون هم خدا به دادمان برسه
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1397/11/27
بازم ازبی حجابی حمایت کنید این هم نتیجه بی حجابی درجامعه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
خخخخخخخخ طرز فکرتو بشور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
حرف مفت نزن ،چه ربطی داره ،سرت گیج هست برو یکم بخواب
eli
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
از کجا میدونی بی حجاب بودن من که فکر میکنم مثل تو با حجاب بودن
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1397/11/27
ببرن در همون دانشگاه بهش شلاق بزنن که دیگه همچین غلطی نکنه
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1397/11/27
اولا دست آن دوتا پسر هر بلایی سرشان آورده درد نکنه حقشان بوده خانواده شان باید این دو دختر دا ببرند زود شوهرشان بدهند تا زود به آن استقلالی را که فکر میکردند وآزادی برسند انقدر تو خونه شوهر کلفتی کنند تا جونشون در آد یا ببرنشان خونه تیکه تیکه شان کنند اینها هرزه هستند کثافت هستند اصلا آدم نباید بچه بیارد حیف عمر وجون وجوانی نیست که بپای بچه های این زمانه بگذاری وهمیشه طلبکار باشند این چیزی که تو جامعه مبینیم من بچه ندارم وهرگز هم نمی خواهم آدمهای بی عقل بچه می آورند
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
شانس آورده اند سربه نیستشان نکرده انداخردخترکم عقل توچه به خانه باغ میخواستی همین بلا سترتون بیاورند خاک برسرتان خوب حالتان جااورده اند کیف خودشان کردن این بی شرفها بعد ولتان کرده اند
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1397/11/27
بیخیال طلا اینارو ببرن پزشکی قانونی
Germany
17:01 - 1397/11/27
کاری به این ماجرا ندارم ولی طلا فروشی که به یک دختر ۱۳ ساله ۵۰ میلیون تومان طلا میفروشه شک نکرد ؟ درسته فروش خوب بود ولی آینده نگری هم خوبه اگر صاحب کارت شکایت کنه باید طلا فروش تاوان بده تظرم اینه برای فروشهای بالای چند میلیونی بهمراه عابر بانک کارت شناسایی را در خواست در غیر اینصورت فروشنده ضامن جبران خسارت است
پاسخ ها
زهره
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
خدایا چی بگم دختر 15 یا 16 ساله محکوم کنیم خودمان محکوم کنیم آقای بینام میاد نظر میده بخاطر بی حجابی بود، اشتباهی محاسبه نکن زمان شاه مگر حجاب میکردن؟ یک هزارم این ناهنجاری بود؟ آن دختر خانواده خود اگر پدر یا برادری داره نابود کردن عمری عذاب وجدان بردن هست،
United Arab Emirates
17:04 - 1397/11/27
اخه چه ربطی به بیحجابی داره...فرارررررر کردن ....بی حجاب نبودن خو...بعدم دختر ۱۵ ساله چه میدونه زندگی بیرون چه خطراتی داره
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1397/11/27
حق این حیوانات اعدام است
United Arab Emirates
18:23 - 1397/11/27
ربطش اینه که باعث تحریک جوانها میشند بعداین میشه که نقشه میکشند این بلا رو سر دختر مردم بیارن البته دراین قضیه دخترها هم مقصرندبی حجابی درصد فساد وتجاوز رودرجامعه بالا میبره.حالا توکله پوکت رفت
پاسخ ها
راز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
کرم ازین دو ماده گرگ فراری بود.
راز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
کرم ازین دو ماده گرگ فراری بود.
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1397/11/27
آفرین به سروش .کار خوبی کردن طلاهای دخترهارو گرفتن
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1397/11/28
خاک تو سر خانواده ی این دخترای بی بندوبار که نتونستن تسلطی روی دختراشون داشته باشن. کلاهتون بزارید بالاتر. حقشون بود
Romania
08:22 - 1397/11/28
اخه چرا خانواده ها،مدارس،صداوسیما و.......؟در مورد این مسایل با نوجوانان حرف نمی زنن؟چرا سریالها یا مستندات نظیر این حوادث را در مدارس و محافل و اماکن عمومی نمایش نمیدن؟ و بعد چرا همه مردا و پسرا به جای کمک و دلسوزی و راهنمایی تو فکر عیاشی خودشونن خدایا خودت کمک کن.!
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1397/12/04
ما تا بیست سال گی نفهمیدیم زندگی چیه اینا با ۱۳سال سن دنبال ازادی بود ن ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج