ژاپن: فشار‌های جهانی کیم را پای مذاکره نشاند
۸۳۲۵۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
۲۴۱۸ 
وزیر امور خارجه ژاپن می‌گوید اتحاد و فشار کشور‌ها در برخورد با مساله کره شمالی، مذاکره سران آمریکا و این کشور را امکان‌پذیر کرد و کیم را پای مذاکره با ترامپ نشاند.

خبرگزاری ایرنا: وزیر امور خارجه ژاپن می‌گوید اتحاد و فشار کشور‌ها در برخورد با مساله کره شمالی، مذاکره سران آمریکا و این کشور را امکان‌پذیر کرد و کیم را پای مذاکره با ترامپ نشاند.

تلویزیون ژاپن روز یکشنبه گزارش کرد 'تارو کونو' در نشست امنیتی مونیخ در آلمان خواستار ادامه همکاری‌های بین المللی درباره موضوعات امنیتی از جمله مساله کره شمالی شد.

ژاپن: فشار‌های جهانی کیم را پای مذاکره نشاند

او گفت: دونالد ترامپ نخستین رئیس جمهوری آمریکا است که به طور جدی فشار‌های اقتصادی و نظامی بر کره شمالی وارد می‌کند و حمایت جامعه جهانی را هم جلب کرده است.

وزیر خارجه ژاپن تصریح کرد: به دلیل همین فشار‌ها است که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، اکنون به هانوی می‌آید و دومین نشست خود را با رییس جمهوری آمریکا برگزار می‌کند.

کونو بر اهمیت ادامه همکاری کشور‌ها از جمله تلاش‌ها برای متوقف کردن کره شمالی در دور زدن تحریم‌ها از طریق انتقال کشتی به کشتی محصولات نفتی، تاکید کرد.

وزیر خارجه ژاپن درباره شراکت در هزینه‌های نظامی دنیا هم گفت: اگر آمریکا دیگر نمی‌تواند تنها پلیس جهان باشد، به نظر او ژاپن، کانادا، کشور‌های اروپایی و سایر کشور‌های دارای دیدگاه‌های مشابه، باید کمک‌های خود را افزایش دهند.

پنجاه و پنجمین دوره کنفرانس امنیتی مونیخ با شرکت بیش از ۶۰۰ تن از تصمیم سازان بین المللی از عرصه‌های مختلف سیاسی، تجاری و جامعه مدنی ۲۶ تا ۲۸ بهمن برای بحث درباره بحران‌های کنونی و چالش‌های امنیتی آینده در حال برگزاری است.

کنفرانس دفاعی و امنیتی مونیخ از سال ۱۹۶۳ تاکنون هر سال در شهر مونیخ آلمان برگزار شده است و هدف کنفرانس گفت: وگوی مسئولان و روسای سیاسی، اقتصادی، علمی و نظامی سراسر جهان درباره حفظ صلح و برقراری امنیت است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1397/11/28
تاآمریکابه برجام برنگردد وبه تعهدات خوددرقبال ایران عمل نکند!کره شمالی بدون برجام به خلع سلاح نخواهد رسید!وایران نمونه پیش رو کره شمالی در زمینه بدعهدی آمریکاست!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج