واکنش سرمربی بارسلونا به غیبت ستاره لیون
۸۳۳۳۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
۳۸۸۲ 
ارنستو والورده، سرمربی اسپانیایی بارسلونا، لیون را تیمی هجومی و علاقمند به پرس رقبا توصیف کرد.

ورزش سه: بارسلونا فردا شب در لیون به مصاف این تیم خواهد رفت اما ارنستو والورده، سرمربی اسپانیایی بارسلونا رقیب را تیمی خطرناک خوانده که می تواند برای آنها مشکل ساز شود و وی همچنین در مورد غیبت نبیل فکیر به دلیل محرومیت نیز صحبت کرد.

دیدار برابر لیون: "حالا ما به مرحله یک هشتم رسیده ایم و مدت هاست منتظر این بازی هستیم. ما می دانیم که لیون تیم بزرگی است و آنها هنوز یک بار هم در لیگ قهرمانان مغلوب نشده اند. آنها در خانه خود ترسناک هستند و این یک مسابقه پیچیده خواهد بود. درست است که ما در برخی بازی ها شانس های زیادی نکرده ایم، اما معمولا تیمی هجومی بوده ایم. ما باید یک بازی فوق العاده ارائه داده و سعی کنیم در خانه لیون پیروز شویم.

واکنش سرمربی بارسلونا به غیبت ستاره لیون

منتقدان می گفتند ما خارج از نوکمپ نمی توانیم گل بزنیم اما ما این کار را برابر تاتنهام و اینتر انجام دادیم و می دانیم که تکرار آن مقابل لیون دشوار خواهد بود. لیون بازیکنان خوبی چون دیپای، ترائوره و نبیل فکیر را در اختیار دارد و آنچه که من از ویژگی های لیون علاقه دارم این است که آنها همیشه حمله کرده و می خواهند رقیب را پرس کنند."

احتمال جذب حسام عوار و مندی در آینده: "این بازیکنان بزرگ که به تیم دیگری تعلق دارند و شما باید نسبت به باشگاه ها و بازیکنان دیگر با احترام برخورد کنید."

غیبت نبیل فکیر: "او بازیکنی است که می تواند در هر بازی تعیین کننده باشد و من این حقیقت را انکار نمی کنم. غیبت فکیر یک مشکل بزرگ برای لیون است و ما سعی خواهیم کرد از نبود او استفاده کنیم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج