تشدید نظارت بر فروش تور‌های نوروزی از اول اسفند
۸۳۳۵۷۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
۲۱۷۱ 
معاون گردشگری استان تهران گفت : طرح تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروز98 از اول اسفند با مشارکت بازرسان انجمن صنفی کارفرمایان دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران و استان تهران آغاز می شود.

خبرگزاری فارس: شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران از شهروندان خواست در خرید تورهای نوروزی مراقب افراد که به صورت غیر قانونی و با وسوسه خرید تورهای ارزان اقدام به سود جویی می کنند باشند.

علیمحمدی ادامه داد: در استان تهران بیش از 2 هزار دفتر خدمات مسافرتی دارای مجوز بند ب در حال ارائه خدمات سفر به گردشگران هستند، با توجه به حجم زیاد دفاتر خدمات مسافرتی قطعا بازار فروش تورهای نوروزی در استان تهران بسیار داغ و رقابتی است اما دفاتر خدمات مسافرتی در هر شرایطی باید نسبت به تعهدات خود به مسافران پایبند باشند.

وی گفت: طرح تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروز98 از اول اسفندماه با مشارکت بازرسان انجمن صنفی کارفرمایان دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران و استان تهران آغاز می شود.

معاون گردشگری استان تهران گفت : حضور مدیرعامل و یا مدیر فنی در دفاتر خدمات مسافرتی الزامی است که در صورت گزارش تخلف از سوی بازرسان ، برخورد قانونی با دفاتر مسافرتی خاطی صورت می گیرد.

علیمحمدی هشدار داد : هموطنان خرید بسته سفر را با انجام قرارداد مکتوب با مدیر دفاتر خدمات مسافرتی انجام دهند و یک نسخه از این قرارداد را تا پایان سفر نگه دارند.

وی خاطر نشان کرد : حجم شکایات سال 97 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 25 درصد کاهش داشته است که این موضوع به دلیل هوشیاری هموطنان در خرید از دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز و همچنین افزایش نظارت در پلمپ مراکز غیر مجاز صورت گرفته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج