قتل همسر 17 ساله به خاطر سوختن ناهار
۸۳۳۷۴
۰۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
۱۷۴۲۶ 
مرد معتاد در تهران، همسر 17 ساله اش را به خاطر سوختن ناهارش مورد ضرب و شتم مرگبار قرار داد.
خبرگزاری مهر: 11 آذر امسال از طريق بيمارستان بعثت وقوع يك فقره فوت مشكوك به كلانتري157 مسعوديه اعلام شد. با حضور مأموران كلانتري و بررسي هاي اوليه مشخص شد زن جوان به نام زهرا 17 ساله نهم آذر به علت شدت جراحت های وارد شده به ناحیه سر دچار مرگ مغزی شده بود.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت   .

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی و با اعلام رضایت  پدر و مادر زهرا عمل اهدای اعضای بدن به افراد نیازمند نیز انجام شد.

والدین زهرا پس از حضور در اداره دهم و طرح شکایت از دامادشان به کارآگاهان عنوان کردند : "همسر دخترمان به نام "غفار . س" 33 ساله اعتیاد به مصرف موادمخدر دارد و بارها اقدام به آزار و اذیت همسرش کرده و حتی چندین بار نیز بدنش را داغ کرده بود. زمانی که ما از شهرستان با زهرا تماس می گرفتیم ، اجازه نمی داد با دخترمان صحبت کنیم. حتی وقتی به تهران می آمدیم نیز نمی گذاشت تا دخترمان را ببینیم تا اینکه از طریق بستگان متوجه شدیم که غفار نهم آذر و پس از مصرف مواد ، دوباره با زهرا مشاجره کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده که این بار باعث مرگ دخترمان شد.

در ادامه رسیدگی به این پرونده و در شرایطی که غفار پس از انتقال همسرش به بیمارستان مدتی ناپدید شده و دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفته بود به کارآگاهان اعلام شد که وی با مراجعه به کلانتری 157 هاشم آباد خود را معرفی کرده است.

با انتقال غفار به اداره دهم، وی در اظهارات اولیه مدعی شد که هیچگونه مشکلی با همسرش نداشته و تمامی بستگان و آشنایانشان حسرت زندگی او و همسرش را داشته اند اما در ادامه تحقیقات به عمل آمده از سوی کارآگاهان مشخص شد که غفار با همسرش دچار اختلاف بسیار شدیدی بود و حتی در یک مورد نیز وی را از ناحیه دست با چاقو مجروح کرده بود.

"غفار" در خصوص روز حادثه به کارآگاهان گفت : ساعت 11 صبح روز نهم آذر امسال در حال استراحت بودم . همسرم نیز در حال درست کردن غذا بود که با استشمام بوی سوختن غذا از خواب بیدار شدم و همین موضوع بهانه درگیری من با زهرا شد و چند ضربه با سیلی و کمربند به او زدم . پس از پایان درگیری و مصرف مقداری مواد مخدر به آشپزخانه رفتم تا برای خود غذا درست کنم . در همین زمان ، زهرا به آشپزخانه آمد و گفت "غذا درست نکن ؛ خودم غذا درست کردم" اما چون هنوز عصبانی بودم قاشق داغی را که با آن غذا درست می کردم ، روی دستش گذاشتم . زمانیکه خواستم از آشپزخانه خارج شوم ، زهرا جلوی در آشپزخانه ایستاده بود . او را هل دادم که بر روی زمین افتاد . حدود 5 دقیقه بعد حالش بد شد که بلافاصله با یکی از بستگان خود تماس گرفته و با کمک او ، همسرم را به بیمارستان منتقل کردیم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به گزارش پزشکی قانونی در خصوص وجود آثار متعدد کبودی بر روی قسمت های مختلف بدن مقتول گفت: با توجه به اعلام نظریه پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ مقتول ، تحقیقات به عمل آمده از سوی کارآگاهان اداره دهم و اعترافات متهم در خصوص ضرب و شتم منجر به مرگ قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .
برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:37 - 1392/10/02
iraniha zanjir paareh karddan!
پاسخ ها
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
تو ایرانی نیستی؟مثل اینکه خودتم زنجیرت همچین سالمم نیستا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:57 - 1392/10/02
مقصر اصلی پدر و مادر دختره هستن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:50 - 1392/10/02
تو این قتل تنها اون مرد بی شرف مقصر نیست . یعنی اون پدر و مادر نمیدونستن دارن دختر 16 یا17 سالشون رو به یه مرد 33 ساله میدن. کجای این ازدواج عقلانیه؟ چرا تو شهرستانها دختراشونو تباه میکنن؟ حالا یک عمر بسوزن
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۳
مثلا توي تهران هيچ کس دختر کم سن و سالشو شوهر نمي دهد که شما مي فرمائيد چرا تو شهرستانها دختراشونو تباه مي کنن . اگه نمي دوني بدون توي همين تهرون هم خيلي کوچکتر از اين مورد رو هم شوهر نمي دهند بلکه در ازاي پول مي دهند . علتش هم واضحه بدبختي ،بي پولي ، فقر فرهنگي
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
چه ربطی داشت... توی کل دنیا دخترا از 16 سالگی آزادند و هر کاری میکنند حالا زمان گیر دادن های کلیشه ای شما گذشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1392/10/02
پدر مادر این دختر جوان را هم باید به جرم انتخاب این داماد محاکمه کنند !! نه اینکه بهشون دیه هم بدهند ! بعضی از والدین برای اینکه یه نونخور ازشون کم بشه دست به هر جنایتی میزنن ! این یکی از ده ها مضرات بچه زیاد داشتنه !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:42 - 1392/10/02
خدا لعنت كنه ايجور پدر ومادرايي كه دخترشونو ميدم دم تيغ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:35 - 1392/10/02
عاقبت زنان در جهان سوم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:17 - 1392/10/02
خدا لعنت كنه ايجور پدر ومادرايي كه دخترشونو ميدم دم تيغ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:07 - 1392/10/03
اگر اينجا هم مثل كشورهاى بقول ما كافر اگر مردي همسرش رو ميزد پليس مي امد او را بازداشت ميكرد و زن را جزو مايملك مرد نمى دانستند اينجور مسايل پيش نمي امد اگر اوون زن بيچاره ميدونست حق و حقوقى داره اين مشگل بوجود نمى امد يعني حتى همسايه ها هم نمي ديدند كه لا اقل به پليس اطلاع بدن شايدم پليس ميگفت دعوا خانوادگيه به ما مربوط نيست!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
نکته ی اصلی اینه که باید برای قصاص مرد خانواده ی اون زن بدبخت کلی هم دیه بدن!!
حکیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
فکر نکنم مسخره تر از قانون ما ایرانیا قانونی تو دنیا باشه. جالبه که خیلیم ادعای سروری دنیا رو داریم!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:04 - 1392/10/03
مسئولین ونمایندگان محترم بجای گیر دادن به یکدیگر قوانینی وضع کنند که جولگیری از خشونت و ارتکاب به اینگونه جرائم اشد مجازات را داشته باشد
پاسخ ها
حکیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
مسئولین و نمایندگان محترم برا این چیزا فرصت ندارن چون در حال بستن خودشون برای روز مبادا هستن.
UNITED STATES
12:24 - 1392/10/03
فرزند بیشتر زندگی شادتر شعر شهرداری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:57 - 1392/10/04
چرا نظر منو نصفه نیمه کردین،مگه دروغ گفتم که والدین این دختر هم مقصرن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:28 - 1392/10/04
مقصراصلی پدرومادرش هستن،چرابا اونهمه اذیت طلاق دخترشونونگرفتن وگذاشتن توخونه یه جانی معتادبمونه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:50 - 1392/10/04
فقط اعدام بدون بخشش
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
حیف از طناب و مرگ راحت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:40 - 1392/10/05
خانم ماریه خانم اگه دقت کنین این دختر و شوهرش تو تهران بودن و بیمارستان بعثت تو تهرانه. پس شهرستانی ها دخترشونو زود شوهر نمیدن فقط که فقط هم ازدواج زود باعث بدبختی باشه. دوما از کجا میدونین پدر مادرش هم مقصرن؟ شاید خود دختره هم میخواسته نه از رو اجبار ازدواج کنه. سوما تو نزدیکای ما خیلی ها هستن زودتر از 20 سال ازدواج کردن و حتی خود من. و خداروشکر خیلی هم زندگی خوبی داریم. درسته اون شوهر معتاد بوده و سنش زیاده ولی این عادتو همه کنار بذارین که فقط دنبال مقصر هستین تا فقط فحش و بد و بی راه بگین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:18 - 1392/11/23
الان ما هم باید مثل یه عده زنها بگیم شاید براش کمبودی گذاشته که کشتش؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج