پرونده سریال «دوستانی از کالج» بسته شد
۸۳۳۷۸۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۶
۲۷۸۳ 
کمپانی نتفلیکس به تولید سریال «دوستانی از کالج» Friends from College پایان داد.

بانی فیلم: کمپانی نتفلیکس به تولید سریال «دوستانی از کالج» Friends from College پایان داد.

پرونده سریال «دوستانی از کالج» بسته شد

به نقل از وارپ، کمپانی نتفلیکس بعد از دو فصل، پرونده سریال کمدی درام «دوستانی از کالج» را بست. خبری که نیکلاس استولر یکی از نویسندگان سریال آنرا در توئیتر خود تأیید کرد و نوشت فصل سوم این سریال ساخته نخواهد شد. او همچنین از تک تک تماشاگران این سریال تشکر کرد و در نهایت روز رییس جمهور را نیز که در برخی از ایالتهای آمریکا تعطیل محسوب می شود، تبریک گفت.

نتفلیکس نیز در بیانیه ای از او و فرانچسکا دلبانکو بابت نگارش و ساخت سریالی که آنرا هوشمندانه و با درجه کیفی بالا خوانده و نیز از بازیگران مجموعه قدردانی کرد.

استولر پیش از این نویسندگی و در بعضی موارد کارگردانی فیلم‌ها و سریالهایی چون «مرد بله گو» «تفریح با دیک و جین»، «سفرهای گالیور»، «فراموش کردن سارا مارشال»، «او را به گریک ببر»، «نامزدی پنج ساله»، «همسایه‌ها»، «همسایه‌ها: ظهور انجمن خواهران» و … را به عهده داشته است.

قصه این سریال درباره چند کاراکتر به نامهای ایتن (کیگان مایکل کی)، مکس (فرد ساویج)، نیک (نت فکسون)، سَم (آنی پریس)، لیزا (کوبی اسمولدرز) و ماریان (سو پارک) است که از زمان تحصیل در دانشگاه تا الان که از مرز ۴۰ سالگی رد شده اند، دوست یکدیگر محسوب می شوند. جالب آنکه به دلیل افزایش سن و تغییر سلایق و رفتارهایشان با دوران جوانی، این دوستی ادامه دار موجب شده تا دردسرهایی برای همگی شان ایجاد شود و …

دو فصل از این سریال در قالب ۱۶ اپیزود طی سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ پخش شده است. کاربرانIMDB ۶٫۸ از ۱۰ستاره به آن داده اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج