مورینیو: من و ونگر، دشمنانی شیرین هستیم
۸۳۴۵۸۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
۵۱۷۴ 
ژوزه مورینیو، سرمربی سابق چلسی و منچستریونایتد، با ستایش از آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، او را یک دشمن شیرین توصیف کرد.

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی سابق چلسی و منچستریونایتد، با ستایش از آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، او را یک دشمن شیرین توصیف کرد.

مورینیو از زمان اولین مقطع حضورش در چلسی، درگیری های لفظی زیادی با ونگر داشت و حتی یک بار با هم درگیری فیزیکی هم پیدا کردند.

اما بعد از اعلام جدایی ونگر از آرسنال، مورینیو سیاست متفاوتی در مورد این مربی فرانسوی در پیش گرفت و حتی در آخرین حضور او در الدترافورد، به همراه سر الکس فرگوسن از او تقدیر هم کردند.

مورینیو که در حال حاضر و بعد از اخراج از منچستریونایتد، هدایت تیمی را برعهده ندارد، در مورد رقابتش با فرگوسن و ونگر گفت:" ونگر آدم بسیار باهوشی است و یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال. وقتی به انگلیس رفتم، تیم شکست ناپذیر او را دیدم و متوجه شدم که منچستریونایتد و سرالکس فرگوسن خیلی توسط آرسنال در آن فصل اذیت شدند.

مورینیو: من و ونگر، دشمنانی شیرین هستیم

ما شبیه یک نیروی سوم بودیم. چلسی انگیزه زیادی داشت تا بعد از سال ها، برای اولین بار قهرمان شود. بنابراین، البته که تقابل هایی بین من، سرالکس و ونگر بود که همگی به دنبال یک هدف بودیم. مایلم بگویم ما در فوتبال دشمنانی شیرین برای هم بودیم.

احساس من این است که تیم شکست ناپذیر بعدی چه تیمی خواهد بود؟ چه کسی می تواند آن را تکرار کند؟ چه کسی باعث شد مردم فراموش کنند که او مربی تیم شکست ناپذیر بود؟ فلسفه های زیاد، صحبت های زیاد، روابط زیاد. امروزه فوتبال در مورد اینهاست و البته نتایج، چه کسی بهتر از او کار کرده است؟"

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج