توصیه محمد صلاح به لیورپولی‌ها
۸۳۴۵۹۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
۳۲۶۷ 
محمد صلاح با تاکید بر رویای لیورپول برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر از هم‌تیمی‌هایش خواست در بازی‌های باقی‌مانده فقط به پیروزی فکر کنند.

ورزش سه: محمد صلاح، ستاره بزرگ لیورپول با تایید اینکه قهرمانی در لیگ برتر رویای بزرگ لیورپول در فصل جاری است از هم‌تیمی‌هایش خواست در بازی‌های باقی مانده فقط به پیروزی فکر کنند. صلاح گفت لیورپول هفته بزرگی در پیش رو دارد و از هم‌تیمی‌هایش می‌خواهد فقط به یک چیز فکر کنند:" پیروزی، پیروزی، پیروزی".

لیورپول بعد از تساوی بدون گل با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، روز یکشنبه در یک بازی بزرگ به مصاف منچستریونایتد می‌رود. قرمزهای آنفیلد سپس در اواسط هفته به دیدار واتفورد خواهند رفت و سپس در دربی شهر لیورپول در مقابل اورتون صف‌آرایی خواهند کرد.

توصیه صلاح به لیورپولی‌ها: پیروزی، پیروزی، پیروزی!

صلاح در مصاحبه با اسکای گفت:" ما هفته بزرگی در پیش داریم و اگر هر سه بازی را ببریم صدرنشینی‌مان را قطعی می‌کنیم. ما در یک هفته تا ده روز آینده سه بازی بزرگ در پیش رو داریم که فقط باید در آنها پیروز شویم. پیروزی، پیروزی، پیروزی. بعد از آن وقت کافی برای فکر کردن به چیزهای دیگر خواهیم داشت".

صلاح در ادامه گفت:" حتی اگر ما صدرنشین نبودیم، من خوب می‌دانم که یونایتد چقدر دلش می‌خواهد بر لیورپول غلبه کند. همین در مورد اورتون هم صادق است. ما فقط باید مثل یکی دو ماه اخیر خوب کار کنیم و این چند بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج