تاثیر جالب اخراج مورینیو روی مدل موی پوگبا
۸۳۴۶۴۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
۷۳۶۹ 
در ماه های انتهایی حضور مورینیو در منچستریونایتد، او به شدت با پل پوگبا به مشکل خورده بود.

ورزش سه: مورینیو در هفته‌های منتهی به اخراجش با یکی دو بازیکن منچستریونایتد به خصوص پل پوگبا اختلافاتی پیدا کرد که رسانه‌ای شد و عواقب ناخوشایندی برای او به همراه داشت. در جریان یکی از بازی های منچستر که پوگبا از روی سکوها نظاره گر مسابقه بود، خنده او پس از گل خوردن منچستر و سپس پست معنادارش در اینستاگرام، به مذاق آقای خاص خوش نیامد و فردای همان روز در تمرین، دو طرف با یکدیگر تنش لفظی پیدا کردند.

تاثیر جالب اخراج مورینیو روی مدل موی پوگبا

تغییرات زیاد مدل موی پوگبا نیز همیشه با نظر مخالف مورینیو همراه بود و او اعتقاد داشت که ستاره فرانسوی به مسائل خارج از فوتبال اهمیت زیادی می دهد اما پوگبا پس از اخراج مورینیو و آمدن پوگبا به یکباره متحول شده و حالا ستاره اول شیاطین سرخ است. جالب اینکه از زمان روی کار آمدن اوله گنار سولسشر، دیگر شاهد تغییر مدل موی پوگبا نبوده ایم.

تاثیر جالب اخراج مورینیو روی مدل موی پوگبا

اتفاقی که از نظر اسطوره منچستری ها یعنی اریک کانتونا دور نمانده است: «از زمانی که سولسشر آمده، پوگبا مدل مویش را تغییر نداده است. شاید سولسشر باعث شد پوگبا بفهمد که اولویتش بازی فوتبال است.

اول شما باید داخل میدان خوب باشید و بعد به سراغ کارهای دیگر بروید. اگر بیشتر به فکر موهایتان باشید تا فوتبال تان، تمرکزتان را از دست می‌دهید و این خوب نیست. مردم بر اساس بازی بازیکنان داخل میدان آنها را دوست دارند. اگر بازیکنان گل بزنند و برد به دست بیاورند، می‌توانند مدل موی شان را عوض کنند. این مشکلی نیست. اما اول باید روی پیروزی و فوتبال تمرکز کرد.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج