حضور پررنگ ایران در جشنواره آمریکایی
۸۳۴۷۵۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱
۴۴۲۳ 
۱۶ اثر داستانی، انیمیشن و مستند ایرانی در چهاردهمین دوره فستیوال Poppy Jasper آمریکا حضور یافتند.

خبرگزاری صبا: ۱۶ اثر داستانی، انیمیشن و مستند ایرانی در چهاردهمین دوره فستیوال Poppy Jasper آمریکا حضور یافتند.

حضور پررنگ ایران در جشنواره آمریکایی

حضور پررنگ فیلمسازان جوان ایرانی در جشنواره آمریکایی/ اسامی فیلم هابه گزارش خبرنگار صبا، فیلم کوتاه «وقت ناهار» ساخته علیرضا قاسمی، «فراموشی» به کارگردانی فاطمه محمدی، «آریو والیبال» به کارگردانی محمد بخشی، «فروزان» به کارگردانی میرعباس خسروی، «کشتار» ساخته سامان حسین پور، «سنگ روی سنگ» به کارگردانی محسن سراجیان، «راحیل» ساخته آیت اسدی، «رهبر_Mer» به کارگردانی حسام رحمانی، «تروما» ساخته سعید صابری، «ماتیلدا» به کارگردانی حمید طاهری و «سنگ ساز» به کارگردانی علی نوائیان در بخش داستانی جشنواره Poppy Jasper آمریکا حضور دارند.

همچنین فیلم «بازگشت» ساخته رضا سیاح در بخش مستند و «شب تولد او» ساخته فرشاد محیطی، «تماشاچی» به کارگردانی محسن باقری دستجردی، «الگو» ساخته آزاد جنتی، «گرسنگی» به کارگردانی زهرا رستم پور، «۲۶:۳۲» ساخته پندار ناصرشریف در بخش انیمیشن این جشنواره به نمایش درخواهند آمد.

Poppy Jasper یک فستیوال غیرانتفاعی است که خلاقیت در عرصه فیلمسازی را ترویج می دهد و به عنوان یکی از چندین جشنواره هنری معتبر در منطقه Gilroy و مورگان هیل شناخته می شود. ماموریت این فستیوال جشن گرفتن دستاوردهای هنری در فیلم، تشویق سازندگان فیلم ها و ایجاد فضایی که فیلمسازان بتوانند از یکدیگر و حرفه ای های این صنعت بیاموزند و جوانان و بزرگسالان را در مورد حرفه های فیلم و هنر دیجیتال آموزش دهند، است.

این جشنواره از ۳ تا ۷ آوریل در کالیفرنیای آمریکا برگزار خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/12/05
همن مانده که آمریکا را‌هم شکوفا کنیم داداش زیره به کرمان کادو حساب نمیشود.
دوریالی شما افتاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج