درباره مومن‌نسب؛ آنکه علیه جهرمی طومار جمع کرد
۸۳۷۵۵۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
۱۱۶۲۰ 
اخیرا در خبرها آمده بود که حدود ۲هزار نفر از مردم اهواز و مدعی العموم از وزیر ارتباطات طرح شکایت کرده‌اند که احتمال می‌ورد بعد از بررسی پرونده، حکم انفصال از خدمات دولتی برای وزیر صادر شود. بنا بر برخی ادعاها روح الله مومن نسب که گفته می‌‍شود کارشناس فضای مجازی است حدود سه ماه قبل به همراه چند تن دیگر عازم اهواز شده بود تا طوماری علیه وزیر ارتباطات تهیه کنند.

برترین ها: اخیرا در خبرها آمده بود که حدود ۲هزار نفر از مردم اهواز و مدعی العموم از وزیر ارتباطات طرح شکایت کرده‌اند که احتمال می‌ورد بعد از بررسی پرونده، حکم انفصال از خدمات دولتی برای وزیر صادر شود. بنا بر برخی ادعاها روح الله مومن نسب که گفته می‌‍شود کارشناس فضای مجازی است حدود سه ماه قبل به همراه چند تن دیگر عازم اهواز شده بود تا طوماری علیه وزیر ارتباطات تهیه کنند.

هفته گذشته رسانه ها خبری منتشر کردند  که مردم اهواز از وزیر ارتباطات بابت عدم ایجاد بستر امن و لازم برای فضای مجازی در کشور شکایت کردند، این شکایت هم به دلیل این است که تعدادی از جوانان جذب گروه‌های تکفیری شده و درنهایت حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح رخ داده و عزیزانشان شهید شدند. البته مردم اهواز هم از وزیر ارتباطات و هم مدیران اینستاگرام و تلگرام طرح شکایت کردند.

درباره مومن‌نسب؛ طومار جمع کنِ علیه جهرمی

پس اعلام این طرح شکایت، وزیر ارتباطات در واکنش به اعلام جرم علیه وی گفت: با توجه به ماموریت‌هایی که برای اشتغالزایی در حوزه ICT دارم وقت سرخاراندن برای پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای ندارم. 

روح الله مومن نسب (کارشناس فضای مجازی) پیشتر در یک برنامه تلویزیونی ماجرای اینترنت رایگانی را تعریف کرد که منجر به آشنا شدن یک دختر نوجوان با پسری و باردار شدن او می شود. این کارشناس معتقد است که اینترنت، تلگرام، اینستاگرام و .... بد است. آدم وقتی پای تلویزیون می‌نشیند گاهی احساس می‌کند مورد توهین قرار گرفته است.

در همین راستا و بنا بر گزارش خبرنگار «جماران» حدود 3 ماه قبل، تیمی سه نفره، شامل آقایان روح الله مومن نسب، کهوند و فروهر، از تهران عازم اهواز شده اند.

آنها با همراهی برخی علمای محلی، به بیش از 300 مسجد و پایگاه بسیج مراجعه و پس از تلاش، حدود 600 تا 700 نفر طومار تهیه شده توسط این گروه را امضا می کنند.

در این طومار، ظاهرا ادعا شده که کم کاری وزارت ارتباطات در مسدودسازی تلگرام، عامل بروز جنایت داعش در اهواز و شهادت جمعی از نیروهای مسلح در رژه است.

ادعایی که در پشت خود حرفهای نگفته بسیاری دارد، آیا در نرم افزارهای بومی اطلاعات همه مردم مورد استراق سمع قرار می گیرد که امکان کشف جنایات قبل از وقوع فراهم است؟ آیا در سایر کشورهای دنیا که اقدامات تروریستی به وقوع می پیوندند، مقصر فضای مجازی است؟ و بسیاری از انتقادات دیگر.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
12:49 - 1397/12/11
خدایا این ملت را از دست این جماعت نجات بده
خسته وفرسوده شدیم برای حرف مفت عمرمان تموم شد برای ناکجا اباد .
پاسخ ها
بی نام
United Kingdom
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
عوض اینکه به مناطق جنوبی کشور برسن و به درخواست هاشون توجه کنن با بگیر و ببند می خوان .موضوع رو حل کنن اونا اگه زندگی خوبی داشته باشن هیچ وقت نمی رن تو گروه های تکفیر عضو بشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
کارشناس فضای مجازی دیگه چه کوفتیه؟؟؟؟ اسم ها و القاب دروغی رو خودشون میزارن
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1397/12/11
درست مثل کاری که مافیای لنگ برا استقلال انجام میده و روسیاه میشه خخخ!!!
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/12/11
کشور را بدهند دست این افراد عوضی افراطی ،ظرف یک ماه به عصر حجر برمیگردانند. مشکل از فضای مجازی نیست مشکل از شما ابوموسی های اشعری است که اگر کوله باری از کتاب هم بارتان کنند هنوز نفهمید
پاسخ ها
کرمعلی رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
احسنت
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/12/11
چقد ای انسان میتونه احمق باشه. اخه یکی نیست بگه بهش به تو چه؟
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/12/11
شاید یک دختر در راهپیمایی با پسری آشنا شود آیا راهپیمایی باید جمع شود شاید یک دختر در یک اداره با پسری آشنا و منتج به یک فاجعه شود آیا باید آن اداره را پلمپ کرد؟ شاید یک دختر در راهروهای مجلس با پسری آشنا و به دختر هتک حرمت شود آیا مجلس باید بسته شود؟ نه عزیزم اینستاگرام و فضای مجازی دلیل این بی عفتی ها و بی فرهنگی ها نیست. دلیلش فقر و بیکاری است ، فقر و بیکاری را فیلتر کنید اگر راست می گویید
پاسخ ها
خسروابادی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
کاملان موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/12/11
تا خیلی خراب نشه....آباد نمیشه...فعلا تا میتونید تخریب کنید...اما صبر خداوند هم اندازه ای دارد...
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
خرابی که از حد بگذرد آبادانی است. البته واقعیت نداره.
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/12/11
درود بر وزیر جوان و دلسوز
حتما منافع این سه نفر خائن هزار چهره در خطر بود این طومار مسخره رو تهیه کردند
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1397/12/11
دوستان دیدند که عملکرد جناب جهرمی مثبت هست بهانه ای ساختند برای آزار و اذیت کردن جوانترین وزیر کشور که با عملکردش باعث افتخار ما جوانها شده...
افرادی مثل مومن نسب دشمنان انقلاب کشور و مردم هستند...
دست نشانده های بی خاصیت...
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/12/11
عجب سیاست کثیفی دارید که با سرگرم کردن مردم حواس آنها را از این همه بدبختیِ روز افزون پرت میکنید
United States
14:02 - 1397/12/11
ﺍﻣﺎﻡ ﻋﻠﻰ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻼﻡ :
ﺃَﻋﻈَﻢُ ﺍﻟﻤَﺼﺎﺋِﺐِ ﺍﻟﺠَﻬﻞُ؛
ﺑﺰﺭﮒ ﺗﺮﻳﻦ ﻣﺼﻴﺒﺖ ﻫﺎ، ﻧﺎﺩﺍﻧﻰ ﺍﺳﺖ....
آخه این مسائل چه ربطی داره به هم،،،
خدایا ما رو از دست این نادان ها نجات بده...
France
14:23 - 1397/12/11
پس باچند هزار نفر میشود وزیر عوض کرد چرااین را به مردم دیرگفتید باچند هزار امضا ریئس‌جمهور رامیشود عوض کرد
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/12/11
خدایا شر این واپسگراها و دشمنان ملت را به خودشان برگردان.
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1397/12/11
اتفاقا امثال مومن دست پیش می گیرند که پس نیفتند! می دانند طی چهل سال چه بلایی سراقتصاد، فرهنگ و دین ملت آوردند به مردم آدرس غلط می دهند !
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1397/12/11
واقعا این آقای که طومار جمع کرد هم نفهم است هم بی شعور و هم نادان وهم حسود وکم عقل چه ربطی دارد این حرفها بچگانه است پس هواپیما نباید باشد چون امکان دارد سقوط کند مردم بمیرند واقعا وقتی اینو دیدم خیلی خندیدم
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1397/12/11
صاحب طومار واقعا باعث تاسف دارم برات ...
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1397/12/11
اتفاقا اقای جهرمی تنها کسی هست که داره بی حاشیه و دلسوزانه کار میکنه. فکر کنم اقایی که رفته تومار علیه ایشون جمع کرده یا با ایشون
هم دانشگاهی بوده و از اونجا حسادتش گل کرده یا بالاخره مشکل شخصی با جهرمی داره والا این که فضای مجازی باعث بروز جرم و جنایت بشه اصلا حرف منطقی نیست و این حرف اوج قرون وسطایی و بی سوادی را نشون میده. کاش به جای وقت گذاشتن واسه تخریب رقیب ، در جهت سازندگی ایران عزیز قدم بر میداشتیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج