مهاجم مورد نظر بارسا به رئال پیشنهاد شد
۸۳۷۷۴۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
۵۴۸۵ 
لوکا جوویچ، ستاره صرب آینتراخت فرانکفورت با درخشش خود در فصل جاری توجه تیم های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است.

ورزش سه: لوکا جوویچ، ستاره صرب آینتراخت فرانکفورت با درخشش خود در فصل جاری توجه تیم های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است.

جوویچ که از بنفیکا به آینتراخت پیوسته، در 29 دیداری که برای تیم آلمانی انجام داده، زننده 21 گل بوده وتوجه بسیاری از تیم های بزرگ را به خود جلب کرده است. در راس آنها بارسا و منچسترسیتی قرار دارند.

مهاجم مورد نظر بارسا به رئال پیشنهاد شد

هفته گذشته نشریات آلمانی خبر از پیشنهاد اولیه بارسا دادند و سپس عنوان شد که سیتی نیز پیشنهادی جدی به او ارائه کرده است. در ابتدا بایرن هم یکی از گزینه های جذب جوویچ بود ولی گفته می شود که سران این باشگاه با "تیمو ورنر"، پیش قرارداد امضا کرده اند و این مهاجم ملی پوش از فصل بعد راهی مونیخ خواهد شد.

در حالی که به نظر می رسید شاهد جنگ بارسا و سیتی برای جذب جوویچ خواهیم بود، امروز مارکا ادعا کرد که این مهاجم 21 ساله به رئال پیشنهاد شده است و سران باشگاه در حال بررسی این قضیه هستند. هرچند رئالی ها سخت به دنبال جذب نیمار هستند و رودریگو نیز از سانتوس به این تیم اضافه خواهد شد؛ ولی هیچکدام یک مهاجم شماره 9 نیستند و به خصوص وفق پیدا کردن رودریگو زمان خواهد برد. شرایط جذب نیمار هم در حال حاضر غیرممکن به نظر می رسد.

اگر در نهایت رئالی ها تصمیم بگیرند که برای جذب جوویچ قدم پیش بگذارند، شاهد یکی از بزرگترین جنگ های تابستانی برای جذب یک بازیکن خواهیم بود. باید دید در نهایت مقصد بعدی جوویچ که تا 2021 با فرانکفورت قرارداد دارد، کدام تیم خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج