گران شدن عوارض آزادراهی منتفی شد
۸۴۰۲۹۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
۴۲۸۹ 
معاون ساخت آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: هرگونه افزایش عوارض آزادراه های کشور با مراحل قانونی انجام می شود و تا پایان امسال و ایام تعطیلات نوروزی 98 افزایش عوارض آزادراه ها را نخواهیم داشت.

ایرنا نوشت: معاون ساخت آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: هرگونه افزایش عوارض آزادراه های کشور با مراحل قانونی انجام می شود و تا پایان امسال و ایام تعطیلات نوروزی 98 افزایش عوارض آزادراه ها را نخواهیم داشت.

« سید حسین میرشفیع » افزود: الکترونیکی شدن پرداخت عوارض در آزادراه های کشور( ETC ) موجب افزایش هزینه آن نخواهد شد و تا زمانی که روند قانونی آن طی نشود، عوارض آزادراهی قابل افزایش نیست.

وی یادآورشد: افزایش عوارض آزاد راه ها توسط شرکت های سرمایه گذار آزادراهی پیشنهادی متناسب با نرخ تورم سالیانه و میزان سرمایه گذاری های انجام شده به کارگروهی در وزارت راه وشهر سازی ارائه تا پس از بررسی های کارشناسی و پس از تصویب آن در نهایت هرگونه افز ایش باید توسط وزیر راه وشهرسازی ابلاغ شود.

معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور ضمن یادآوری، ضرورت الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراهی ( ETC ) اظهار داشت: برای تسهیل عبور و مرور رانندگان از عوارضی ها در مرحله نخست الکترونیکی شدن اخذ عوارض در پنج آزادراه پرتردد در دستور کار قرار گرفته است.

میرشفیع افزود: براساس این سیستم هنگام عبور خودرو از عوارضی، بدون اینکه خودرو توقف کند پلاک خودرو توسط سیستم خوانده می شود تا راننده با استفاده از روش های مختلف نسبت به پرداخت عوارض عبور از طریق موبایل و یا خودپردازها اقدام کند در غیر این صورت خودرو جریمه خواهد شد.

معاون ساخت آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اضافه کرد: مرحله نخست طرح الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراه های تهران - قم ، کرج - قزوین، قزوین - زنجان، تهران - ساوه و قزوین - رشت اجرا می شود و در مراحل بعدی سایر آزادراه ها نیز به این طرح اضافه خواهند شد.

وی تاکید کرد: الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراهی موجب افزایش قیمت ها نخواهد شد و هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی 98 در مسیر آزادراه های کشور با افزایش عوارض روبرو نخواهند شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1397/12/18
آخه چقدر عوضی هستین 1سال نمیشه گرون کردین چرا دارین با اعصابو روان مردم بازی میکنید
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/12/18
نه تورو خدا اضافه کنید،خجالت نکشید.آزادراه. تهران پردیس هیچ امکاناتی نداره 4.500 میگیرن برای یک ربع راه!!!
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/12/18
فعلا که عولرض قزوین رشت 30درصد یهویی گروون شده !!
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1397/12/18
بعدگران بشودهم مشکلی نیست!
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1397/12/18
شکر بر شما فسیل ها
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1397/12/19
از تهران میریم رشت و میایم 24000 تومن فقط عوارض میدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج