شکایت دروغین برای پس گرفتن نوزاد فروخته شده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۴۰۸۵۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
۷۵۰۸
زن جوان 6 سال بعد از سپردن سرپرستی پسرش به یک خانواده، با ادعای دروغین سعی کرد فرزندش را پس بگیرد.

روزنامه ایران: زن جوان 6 سال بعد از سپردن سرپرستی پسرش به یک خانواده، با ادعای دروغین سعی کرد فرزندش را پس بگیرد.

رسیدگی به این پرونده از آخرین روزهای بهمن ماه و با شکایت زن جوانی آغاز شد. وی به پلیس گفت که 6 سال قبل بیمارستان محل تولد فرزندش به او دروغ گفته که نوزادش مرده به دنیا آمده ولی او مطمئن است که پسرش زنده است. او گفت: 6 سال قبل در یکی از بیمارستان‌های تهران زایمان کردم و آن زمان ماما و پرستاری که بچه‌ام را به دنیا آورده بودند به من گفتند که بچه‌ام مرده است.

تا اینکه چند روز قبل زمانی که داشتم موضوع را برای یکی از دوستانم تعریف می‌کردم او به من گفت که باید بیمارستان گواهی فوت به من می‌داد. اما چون گواهی فوتی دریافت نکرده بودم، به این موضوع مشکوک شدم و کمی که پیگیری کردم متوجه واقعیت شدم. آنها به من دروغ گفته بودند و بچه‌ام زنده بود. می‌خواهم پیگیر شوید و ببینید که چه بلایی سر پسرم آورده‌اند.

اظهارات دروغین

با شکایت زن جوان به نام مهناز تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. زمانی که مأموران برای تحقیق راهی بیمارستان شدند دریافتند مهناز دروغ گفته است. مامایی که مهناز از او شکایت کرده بود با ارائه مدارک مدعی شد که نوزاد مهناز سالم به دنیا آمده و او را تحویل مادرش داده‌اند.

سرنخ اصلی پرونده

در ادامه تحقیقات کارآگاهان به سراغ پرستاری رفتند که مهناز از او شکایت کرده بود. پرستار جوان نیز در بررسی‌ها سرنخ اصلی این ماجرا را بدست مأموران داد. او گفت: مهناز را خوب به خاطر دارم چرا که هر بار برای معاینه به بیمارستان می‌آمد به خاطر مشکلات مالی او را مجانی ویزیت می‌کردیم. اوایل تصمیم داشت که بچه‌اش را سقط کند و می‌گفت هزینه سزارین را ندارد.

پرستار جوان ادامه داد: در این حین با زن جوانی به نام شیما آشنا شد که برای درمان نازایی به بیمارستان می‌آمد. زمانی که شیما متوجه شد که مهناز قصد دارد بچه‌اش را سقط کند از او خواست که این کار را انجام ندهد. من شنیدم که شیما قصد داشت نوزاد مهناز را به فرزندی قبول کند. حتی در این میان هزینه‌های درمان مهناز را هم شیما متقبل می‌شد. ولی مطمئن نیستم که این اتفاق افتاد یا نه، چرا که مهناز بعد از آشنایی‌اش با شیما کمتر با من درد دل می‌کرد.

فرزند خواندگی

با اطلاعاتی که پرستار جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داد، مأموران موفق شدند محل سکونت شیما را شناسایی کرده و به سراغ زن جوان بروند. شیما در تحقیقات گفت: من سال‌هاست که ازدواج کرده‌ام و بچه دار نمی‌شوم. وضع مالی خوبی داریم و برای بچه دار شدن خیلی پول خرج کردم اما بی‌فایده بود. 6 سال قبل با مهناز در بیمارستان آشنا شدم. او برایم تعریف کرد که از همسر اولش به خاطر اختلاف و اعتیاد جدا شده است.

مهناز بعد از مدتی با پیرمردی صیغه کرد و از او باردار شد. اما چون از همسر اولش هم صاحب دختری بود و نمی‌توانست هزینه زندگی‌اش را پرداخت کند تصمیم گرفته بود سقط جنین کند. تا اینکه من با مهناز آشنا شدم و زمانی که متوجه شدم او چنین قصدی دارد و بچه‌اش را نمی‌خواهد به او گفتم بچه‌اش را به من بدهد.

او هم قبول کرد و هزینه معاینات و عمل سزارین او را پرداخت کردم و بعد هم بچه را به خانه آوردم. حتی برای اینکه بعداً او برای من ایجاد مزاحمت نکند یا به سراغ ما نیاید قراردادی امضا کرد و پای قرارداد را هم اثر انگشت زد که به خواست خود بچه را به ما داده است، همچنین تعهد داد که هرگز به سراغ بچه نمی‌آید.

با تکمیل تحقیقات و اطلاعاتی که مأموران بدست آورده بودند، بازپرس رضوانی، مادر بچه را احضار کرد. زن جوان زمانی که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت گفت: 6 سال قبل به خاطر مسائل مالی بچه‌ام را به شیما سپردم. اما بعد از 6 سال دلم هوای بچه‌ام را کرد و مهر مادری باعث شد تا به فکر این بیفتم که بچه را برگردانم. اما از آنجایی که تعهد داده بودم که به سراغ بچه‌ام نروم چنین ماجرایی را مطرح کردم تا شاید با این ترفند بتوانم بچه‌ام را ببینم. من با میل و خواسته خودم و به خاطر فقر این کار را انجام دادم.تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران در این خصوص ادامه دارد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1397/12/20
زن عوضی تو مادر نیستی تواگه مادربودی بچه رانمیدادی معلوم نیست چه نقشه ای توسرت تواگه دنبال خوشگذرانی خودت نبودی میتونستی بچه رابزرگ کنی میدونی چه لطمه ای به این بچه دارد میشه با این کار
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1397/12/20
زن بی شعور از ی پیرمرد باردارشده، حالاهم بعداز 6سال که بچه در مکان مناسب درحال رشد وشکوفای است فیلش یاد هندوستان کرده که دلم تنگ شده. اگه مادر خوبی بودی کار به اینجا کشیده نمی شد.حالاکه این اتفاق افتاده بگذار ان بچه حداقل اینده خوبی داشته باشه.
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/12/20
معلوم نیست کوش کدوم بدبختی بریده یاد بچه اش افتاده مادر مادر مادر
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/12/20
بجایی کهتو دهن این زن بزنند وبفرستندش پی کارش حالا راه افتادهان زندگی اون بچه را هم خراب کنند بابا ولش کنید داره در کنار کسانی که انسان هستند بزرگ میشه تو اگه مادر بودی که نگهش میداشتی حالا که بزرگش کردند یاد بچه کردی مادر حتما کسی نیست که بچه را دنیا بیاورد مادر کسی است که او را انسان تربیت کند
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1397/12/20
خانم محترم من هم مادرم اگر واقعا احساس مادری داری و فرزندت را دوست داری به خاطر رفاه فرزندت بگذار فرزندت در آسایش و نزد این خانواده بزرگ بشه فقط بخاطر فرزندت میدانم سخت است ولی یک مادر به خاطر فرزندش هر کاری میکنه پس بگذر و بگذار فرزندت در محیطی امن و سالم و با احساس داشتن یک خانواده خوب بزرگ بشه .
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1397/12/20
خدایابرای هیچ مادری نیاره من یه دوست دارم یه پسرخوشکل داره عوضی میخوادبچشوبده به فرزندی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر