قرارداد زیدان با رئال تا ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت
۸۴۱۱۶۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
۵۸۸۸ 
زیدان یک بار دیگر انتخاب چالش برانگیزی کرد و حالا مسئولیتی به واقع سنگین‌تری نسبت به دوره اول حضورش روی نیمکت کهکشانی‌ها خواهد داشت.

طرفداری: زین الدین زیدان در بازگشت به نیمکت رئال مادرید، قراردادی سه ساله و نیمه به امضا می‌رساند.

به گزارش خوزه فلیکس دیاز از مارکا، زیدان برمی‌گردد. دو مکالمه با فلورنتینو پرز کافی بود تا او جواب مثبت را برای بازگشت بدهد. اگرچه او 31 می، نه ماه پیش از هدایت کهکشانی‌ها استعفا داده بود اما قلب و ذهنش همواره پیش مادرید بود. نمی‌توان گفت حتی خود زیدان هم انتظار چنین بازگشت سریعی را داشت ولی اولویت او همیشه رئال مادرید بوده است. قرارداد زیدان در بازگشت به رئال مادرید، سه سال و نیمه خواهد بود تا ثابت شود او با یک پروژه بلندمدت برگشته است.

قرارداد زیدان با رئال تا ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت

زیزو در حالی برمی‌گردد که می‌داند باید انقلابی در ترکیب تیم به وجود بیاورد که شاید 9 ماه پیش شرایطش وجود نداشت و حالا دارد. به همین خاطر هم دو تماس از سوی پرز کافی بود تا زیزو برای بازگشت متقاعد شود. در تماس دوم بود که زیدان پاسخ مثبت را داد. زیدان می‌خواست به دنیای مربی‌گری برگردد ولی نه با هر تیم و هر پیشنهادی. تیم‌های زیادی سراغ او آمدند ولی در همه پیشنهادها بعد احساسی که رئال مادرید آن را دارد، کم بود.

حالا زیدان در 11 بازی باقی مانده وظیفه دارد هم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کند و هم برخی از ستارگان رو به افول تیم از جمله مارسلو، بیل و ایسکو را احیا کند. دو نفر آخر در دوره قبلی حضور زیدان روی نیمکت تیم، بعضا مشکلاتی هم با این سرمربی فرانسوی داشتند که باید دید این بار چه می‌شود. زیدان فردا برای اولین بار تمرینات تیم را زیر نظر می‌گیرد. باشگاه که سولاری را اخراج کرده اما قصد دارد همچنان به همکاری با این مربی آرژانتینی - احتمالا در رده‌های پایه - ادامه بدهد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج