برادرکشی بعد از قهر همسر
۸۴۱۳۵۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
۹۴۵۶
مرد میانسال که همسرش از خانه قهر کرده بود به سراغ برادرش رفت تا او را واسطه آشتی کند اما وقتی دید برادرش دخالتی نمی کند او را با شلیک گلوله کشت.

روزنامه ایران: مرد میانسال که همسرش از خانه قهر کرده بود به سراغ برادرش رفت تا او را واسطه آشتی کند اما وقتی دید برادرش دخالتی نمی کند او را با شلیک گلوله کشت.

ساعت 12 شب جمعه 17 اسفند کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز در جریان قتل مرد 40 ساله‌ای قرار گرفتند.

از آنجایی که مرد جوان به‌نام فرید با شلیک گلوله به قتل رسیده بود، بلافاصله تحقیقات از فردی که فرید را به بیمارستان منتقل کرده بود آغاز شد. در بررسی‌ها مشخص شد که عامل این جنایت احمد، برادر فرید بوده که پس از قتل متواری شده است.با به‌دست آمدن هویت متهم، کارآگاهان جنایی وارد عمل شده و در کمتر از 8 ساعت پس از قتل، احمد را درحالی که در خیابان‌های اطراف خانه‌اش در حال پرسه زدن بود دستگیر کردند.

مرد 52 ساله در همان تحقیقات اولیه به قتل برادرش اعتراف کرد و گفت: حدود 25 سال است که ازدواج کرده ام، اما خانواده همسرم دست از دخالت هایشان برنمی دارند. دخالت‌های آنها به قدری ادامه داشت که یک سال قبل تصمیم گرفتم از آنها زهر چشم بگیرم. برای همین اسلحه‌ای خریدم و حتی تصمیم داشتم مادرزنم را هم به قتل برسانم. تا اینکه چند روز قبل دوباره با دخالت‌های مادرزنم، همسرم قهر کرد و به خانه آنها رفت.

او ادامه داد: ساعت 9 شب حادثه به همراه یکی از دوستانم به خانه برادر کوچکم رفتم و از او خواستم که با همسرم صحبت کند و از او بخواهد که به خانه برگردد. من برای برادرم کارهای زیادی انجام داده بودم و فکر می‌کردم به خاطر جبران خوبی هایم که شده به من کمک می‌کند. اما او قبول نکرد و گفت دخالتی نمی‌کند. من هم او را تهدید کردم که تا فردا صبح به او وقت می‌دهم که همسرم را به خانه برگرداند در غیر این صورت او و خانواده‌اش را می‌کشم.

اما برادرم گفت نمی‌توانم این کار را انجام دهم. من هم اسلحه‌ای را که به همراه داشتم از جیبم درآوردم و خواستم به سمت برادرم شلیک کنم. اما دوستم که همراه من بود و شاهد ماجرا، از پشت سر دستم را گرفت تا مانع شلیک شود اما من دستم را چرخاندم و تیر از اسلحه شلیک شد و به قفسه سینه برادرم اصابت کرد. بعد از آن هم فرار کردم اما ساعاتی بعد دستگیر شدم.

سرهنگ نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: متهم با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/12/21
مردک روانی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
خودتی.
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1397/12/21
مادر زن با دخالت های بی جا و راهنمائی های غیر اصولی زندکی دختر وپسرها را به جهنم تبدیل میکنند صد رحمت به مادرشوهر البته الان عروس ها با خانواده شوهر زندگی نمیکنند.
پاسخ ها
عامو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
12/54لطفاً خودت را جای عروس ها فرض کنید، شوهر کرده که یک زندگی آرام و آسوده داشته باشند، و الا خونه پدرشون یک لقمه نان گیرشان می اومد بخورند، حالا اگر خانم هستی که هیچ اگر مرد هستی از دختر هایی مثل خواهر یا فامیل نزدیک سوال بفرما، من منصفانه گفتم، دیگه اون عهد پنجاه شصت سال پیش گذشته و زندگی ها تغییر کرده اند، من خودم دخترم را به اقوام خواهری پدرم داده ام و دختر آنها را برای پسرم گرفته ام، والا بخدا نسبت به هیچکدام شان فرق نمی زارم،
م
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
‌شما مطمئن باش وقتی فردی برادر خودشو تهدید میکنه به قتل مشکلات روحی و روانی داره و بدون شک همین مشکلات روحیش باعث سوءضن به مادرزنش شده
کرم از خوده درخته و مادرزن بیگناه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
تقصیر خانم نبوده انگار شوهرش روانی بود
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/12/21
عامل همه بدبختی ها بشر زنها هستن عامل جدای براد از برادر وفرزند از مادر .حسادتها .چشم هم چشمی کردن .......البته بعضی زنها هم خیلی درک بالایی دارند ولی بیشترشون موجب بدبختی هستن
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/12/21
این قرار بازداشت و تحقیقات پلیس منو کشته آخه قرار بازداشت و تحقیقات برای قائل چه معنی داره.
پاسخ ها
امرا
United States
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
سلام برای رسیدگی به یک جرم نیاز به تحقیقات دارد تا زمانی که پرونده از طرف بازپرس کامل نشده باشد متهم یا مجرم در چنین مواردی بازداشت میکنن بعد از کامل شدن تحقیقات بازپرس پرونده به دادگاه فرستاده میشود قاضی بر اساس تحقیقات بازپرس رای به برائت یا مجازات صادر میکند
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1397/12/21
آخه کدوم زن میتونه با ی روانی ای مثل تو زندگی کنه؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/12/21
ای خاک عالم تو سرت کنن احمق این منطقت بود که بیچاره چون گفته بود دخالت نمیکنم برادر خودته بکشی؟؟؟ خانواده برادرت بی سرپرست شدن خودتم برو پای چوبه دار
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1397/12/21
بدبخت خب مادر زنت دخالت کرد برادرت هم میرفت همون جواب را میداد که به خودت داده چرا کشتی ؟ برادرت را با اسلحه تهدید کردی که فردا صبح خونه باشه زنت! مرتیکه دستم چرخیدومن نچرخیدم و تیر شلیک شد شد جواب !
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/12/21
میرفتی آشتیشون میدادی اینجا ایران است کسی با کسی شوخی نداره میکشن میزنن دهن صاف میکنن نه گفتن مساوی با بنگ بنگ میزنن هشتل پشتلت آدمو در میارن در حقیقت انقلابی عمل میکنن
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1397/12/21
زنی که بعداز۲۵ سال زندگی مشترک قهرمیکنه ؟ صد درصد دختر این خانم هرروز سه بار قهر خواهد ؟ صبح __ ظهر __ مغرب ؟ شاعر این شعر را بگاگفته «»«»«»«» آسوده منم که خر ندارم از قیمت جوخبر ندارم :::::
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1397/12/21
لعنت خدابر زن ومادرزن.احمق چرابرادرت را
کشتی اون دو ماده گرگ فتنه گر رامی کشتی.
آخه مردک برادرت راچرا بقتل رساندی.
France
08:42 - 1397/12/23
معلوممان شدتوخیلی نامردی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج