مصاحبه آتشین رهبری‌فرد علیه علی پروین
۸۴۲۰۲۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹
۱۱۴۲۶ 
بهروز رهبری فرد یکی از جنجالی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ماست. ستاره ای که زوجش با مهدی هاشمی نسب شرترین و پردردسرترین زوج دفاعی همه سال های پرسپولیس است.

ورزش سه: بهروز رهبری فرد یکی از جنجالی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ماست. ستاره ای که زوجش با مهدی هاشمی نسب شرترین و پردردسرترین زوج دفاعی همه سال های پرسپولیس است.

 بهانه مصاحبه جدید با بهروز که سال‌های سال است فوتبال را کنار گذاشته، درگیری شدیدی است که دیروز در حاشیه بازی پیشکسوتان با حضور او ایجاد شد. دعوایی با بهنام طاهرزاده مهاجم سابق پرسپولیس که رهبری فرد از یک حرکت او عصبانی شده و کارشان به دعوای فیزیکی کشیده.

رهبری فرد در این مصاحبه دوباره تعارف را کنار گذاشته و علیه علی پروین هم حرف می زند. وقتی با او حرف می زدیم مشخص بود که وجودش لبریز از عصبانیتی طولانی است. خشمی که بخشی از آن برای ستاره های سابق طبیعی است. اینکه می گویند مرگ اول – مرگ دوم (دور از جان) در فوتبال خیلی جدی است. بخصوص برای آنهایی که به قول خودشان چیزی از فوتبال دستشان را نگرفته ...

از برانکو حمایت کردم، پیشکسوتان پرسپولیس دشمنم شدند

زمانی که شرکت پیشکسوتان پرسپولیس ثبت شد من در 2 ، 3 تا از جلسات این شرکت رفتم؛ پرسپولیس در آن زمان خیلی خوب فوتبال بازی می کرد و برانکو هم خیلی خوب نتیجه می‌گرفت و من هم از تیم حمایت می‌کردم. اگر یادتان باشد زمانی که حمید درخشان، علی دایی و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بودند، من جزو کسانی بودم که از تیم و شرایطش انتقاد می‌کردم.

اگر یادتان باشد پرسپولیس خوب نتیجه نمی‌گرفت. چه زمان آقای گل محمدی و چه زمان آقای درخشان؛ درست است؟ بعد این‌ها (اعضای شرکت پیشکسوتان پرسپولیس) در آن جلسات به من می‌گفتند تو چرا اجنبی پرست هستی ؟ چرا همیشه از بچه‌های خودمان و مربیان ایرانی جلوی برانکو انتقاد می کنی؟ گفتند از زمانی که برانکو آمده، تو همیشه از او حمایت می کنی. من هم به آنها می گفتم وقتی تیم خوب بازی می‌کند و همه از تیم راضی هستند، خوب من چه چیزی می توانم بگویم؟! از آن موقع بود که علیه من موضع گرفتند.

شیرینی گفت پروین گفته فقط به کسانی که من می گویم پول بده

بعد هم این‌ها (شرکت پیشکسوتان پرسپولیس) شروع کردند یک زمین فوتبال گرفتند و شروع به دادن یک میلیون به بازیکنانی کردند که در این تیم عضو هستند. قرار شد هر کسی سر تمرین می آید، ماهی ۵۰۰ یا یک میلیون تومان پول بگیرد. من دو سه بار سر تمرین رفتم و بعد متوجه شدم که برای همه پول ریخته اند ولی برای من پولی واریز نشده؛ بعد هم از آقای شیرینی پرسیدم که چرا برای من پول واریز نکرده اید. گفت علی آقا (علی پروین) گفته من می گویم برای چه کسانی پول بریزی. من هم گفتم من می دانم برای چه علی پروین از دست من ناراحت است، چون من از برانکو حمایت می کنم.

زمانی پرسپولیس آمدم که علی پروینی در کار نبود

قبلا هم من یک مصاحبه داشتم که شما احتمالا خوانده اید؛ گفتم زمانی که من جوان بودم در پرسپولیس بازی می کردم. خوشبختانه زمانی که من بازی می‌کردم علی پروینی وجود نداشت. من زمان عابدینی آمدم و فرشاد پیوس لطف کرد و من را به پرسپولیس آورد؛ سال 72 و خوشبختانه در آن زمان اصلاً آقای پروینی وجود نداشت.

مصاحبه آتشین رهبری فرد علیه علی پروین

نمی دانید علی پروین از ته قلب با برانکو مخالف است

شما نمی‌دانید که علی پروین از ته قلب با برانکو مخالف است. شما در جلسات پیشکسوتان پرسپولیس نیستید تا ببینید الان طوری شده که همه پیشکسوتان پرسپولیس ادعا دارند این تیم باید دست آنها باشد و می‌گویند ما مربی تیم باشیم. یعنی فکر می‌کنیم (شرکت پیشکسوتان پرسپولیس) پرسپولیس ارثیه پدری است. یعنی این اعتقاد وجود دارد که وقتی من ۱۴ سال برای پرسپولیس بازی کردم، چرا نباید حالا مربی تیم باشم و برانکو باید مربی باشد.

چرا در خلوت خودتان از برانکو بد می گوئید

اینهایی که مصاحبه می‌کنند فقط زبان هستند و ببینید قلبشان چه چیزی می گوید. چرا در خلوت خودتان از برانکو و تیمش بد می گویید؟ می‌گویند برانکو کاری نمی کند؛ برانکو شانسی تیمش می‌برد؛ برانکو تیم اش خوب است؛ برانکو پول دارد و از این حرف‌ها ......

برای من شخص مهم نیست، پرسپولیس اهمیت دارد

ببخشید شما خودتان چه زمانی دیده اید که علی پروین و پیشکسوتان پرسپولیس به صورت قلبی از تیم برانکو حمایت کنند؟! ببینید حمایت باید یک چیز قلبی باشد. از قدیم هم یک ضرب المثل هست که می گوید "هرچه از دل برآید بر دل نشیند"؛ ببینید من در جلسات پیشکسوتان پرسپولیس بودم، ولی همه آنها به جرم حمایت از برانکو به من انگ اجنبی پرستی می زدند.

می‌گفتند چرا تو از بچه‌های خودمان حمایت نمی کنی و من می دانم منظور آنها چه کسانی و یا چه افرادی هستند. منظور آنها حمید درخشان، یحیی گل محمدی و بقیه هستند. در صورتی که برای من اصلا شخص مهم نیست و برای من این تیم است که اهمیت دارد. وقتی من میبینم که واقعا پرسپولیس خوب است و هوادار هم از تیم راضی است من برای منافع شخصی خودم چرا باید چیزی که درست نیست را بگویم؛ این که برانکو شانسی می برد و از این حرف ها ....

مصاحبه آتشین رهبری فرد علیه علی پروین
درخشان گفت چرا از تیم من حمایت نمی کردی؟

ببخشید مگر زمان حمید درخشان فقط من مخالف و منتقد تیم بودم؟! کسی از پرسپولیس زمان درخشان راضی بود؟ حتی در جلسه خود آقای درخشان به من رو کرد و گفت؛ زمان مربیگری من در پرسپولیس آقا بهروز حمایت نمی کرد و الان که برانکو آمده از تیم حمایت می‌کند. من هم به ایشان گفتم خب حمیدخان این تیم دارد نتیجه می‌گیرد و چرا نباید از تیم حمایت کنیم. از همان زمان بود که تیم پیشکسوتان پرسپولیس با من زاویه پیدا کرد و موضع نسبت به من پیدا کردند.

گفتم می توانم دوستان قدیمی ام را ببینم

من به همین دلایل دیگر در جلسات تیم پیشکسوتان پرسپولیس شرکت نمی کردم؛ تا این که آنها هم این تیم را شکل دادند. بعد از اینکه این تیم را تشکیل دادند آقای شیرینی و حمید استیلی به من زنگ زدند و گفتند که این تیم هیئت مدیره متفاوتی از تیم قبلی دارد.

خودمان تیم را تمرین می‌دهیم و اصلاً هم در این بین صحبتی از این که چقدر پول قرار است بدهند نشد. گفتیم خوب این تیم پیشکسوتان پرسپولیس است و می‌توانم رفقای قدیمی ام را هم آنجا ببینم. بعد هم رفتم دیدم ماهی یک میلیون تومان برای بچه های دیگر پول می‌ریزند ولی برای من هیچ پولی نریخته اند. بعد هم که گفتم آقای شیرینی چه جوابی به من داد.

مگر زیدان با بیل در مورد رقم قراردادش صحبت می کند؟

ببینید من زمانی که در پرسپولیس بودم و برای عقد قرارداد فصل جدید به باشگاه می رفتم، می‌گفتند هر رقمی آقای پروین بگوید ! الان شما سراغ دارید که در فوتبال دنیا حتی در آن سال های قدیم کسی چنین کاری بکند؟! اینکه مثلاً زیدان بیاید و بگوید به گرت بیل چقدر پول بدهید؟ به هر حال بازیکن با مدیرعامل چک و چانه می زند و هرچقدر که توانست قرارداد می بندد.

فرق من و کریم باقری 96 میلیون بود ؟!

به آقای عابدینی می‌گفتم قرارداد من چقدر است و می گفت علی آقا دو میلیون نوشته؛ آخه یعنی چه؟! علی آقا نوشته است دو تومان؟! سال بعد می رفتیم می‌گفتند علی آقا نوشته ۴ تومان؟ بعد می آمدم و می دیدم که نوشته کریم باقری صد میلیون پول بگیرد. البته کریم باقری یک میلیارد می ارزید ولی من حرفم این است که مگر من چقدر با کریم باقری تفاوت داشتم؛ ۹۶ میلیون ؟! بعد می‌گفتند علی آقا گفته.

مصاحبه آتشین رهبری فرد علیه علی پروین

بابا آقای پروین چرا هرجا پول هست تو هستی؟

خوب این زمان جوانی که علی پروین نگذاشتی چیزی گیرمان بیاید و نتیجه اش هم این است که الان نه خانه دارم و نه ماشین و نه هیچی؛ الان هم در تیم پیشکسوتان پرسپولیس یک نفر دیگر تیم را تاسیس کرده و یک نفر دیگر اسپانسر شده و پول آورده. باز هم علی پروین می گوید که چقدر پول بدهیم. بابا آقای پروین چرا هر جا پول هست تو هم هستی؟! پس تو کی قرار است حق ما را بدهی.

بابا حمید جاسمیان را چرا مجبور به تمرین آمدن می کنی؟

من اصلا با نحوه تاسیس این شرکت مخالفم. این رفتار و اینکه باید علی آقا رقم پول و افرادی که باید پول را بگیرند، را تعیین کند مخالفم. ببینید حمید جاسمیان ۸۵ سالش است. آمدم کنار زمین او را دیدم؛ می‌گویم شما چرا با این سن و سال و در این سرما کنار زمین هستید. آقای پروین یک پیرمرد هشتاد ساله باید بیاید بنشیند کنار زمین که تو یک میلیون به او بدهی؟! اگر می خواهی به او پول بدهی، بگو آقای جاسمیان برو خانه بنشین و من به تو یک میلیون را می دهم، چون داریم از نامت استفاده می کنیم. بعد می گویند نه هر کسی که سر تمرین بیاید، پول می گیرد. آخه ببخشید مگر ما جام جهانی داریم که پیشکسوتان همه باید سر تمرین بیاییم.

به خداداد گفتم من برای بازی نیایم بهتر است

من که دیگر نرفتم تا اینکه دیروز خداداد عزیزی به من زنگ زد و گفت با تیم 98 یک بازی با پرسپولیس داریم. گفتم من نیایم بهتر است، چون من با علی پروین درگیری ها و مشکلاتی داشتم که من نیایم بهتر است. خداداد گفت تو در تیم ما هستی. تو بیا و بازی ات را بکن. من سر بازی رفتم و رفتم با علی آقا هم سلام و احوالپرسی کردم. صورت محمود خوردبین را بوسیدم. از همه پیشکسوتانی که آنجا بودند، می توانید بپرسید. صورت ناصر ابراهیمی را ماچ کردم. صورت محمد پنجعلی را و به آنها احترام گذاشتم.

مصاحبه آتشین رهبری فرد علیه علی پروین

درست بغل پروین می گفتند بهروز هیچی نیست

ولی همینکه بازی شروع شد، من چون کنار خط بازی می کردم، می شنیدم که پیشکسوتان پرسپولیس می گفتند به بهروز لایی بنداز؛ بهروز هیچی نیست؛ من برگشتم و گفتم ما آمدیم اینجا فوتبال بازی کنیم، اما باز شروع کردند به من تیکه انداختن و کنایه زدن، درست بغل علی پروین؛ بعد گفتم خدایا اگر من صحبتی هم کردم به خاطر شما بوده دیوانه ها؛ شما یک تومنی نیستید و ارج و قربتان بیشتر از این حرف ها است.

درست است طاهرزاده به من آن حرف را بزند

نیمه دوم شد؛ یک آدمی که اصلا دلم نمی خواهد اسمش را بیاورم، بعد از اینکه 14 سال در پرسپولیس بازی کرده ام، بیایم با بهنام طاهرزاده درگیر شوم. بهنام طاهرزاده آمد به زمین و بعد هم یک خطا گرفتند که این آقا توپ را زد از جلوی پای من دور کرد. به او گفتم چرا می زنی؟

برو خودت توپ را بردار بیار، که دور از جان شما به من گفت زر نزن. شما جای من باشید چه کار می کنید؟ این آدم شش ماه در پرسپولیس بوده ! بیاید به من بگوید زر نزن ! از حمید از استیلی و محمد پنجعلی بپرسید اگر اشتباه می کنم. بعد می آیند و می گویند که علی آقا گفته با این دعوا کنید. خداداد خودش گفت که جلو بازی می کردم و شنیدم علی (پروین) آقا گفت برو و بهروز را بزن. یعنی من با سن و سالم ؟! من نمی دانم علی پروین 5 سالش است؛ 10 سالش است ؟! علی پروین شما که شنیدید؟ شما اگر حرمت پیشکسوت داشتید، که بهنام طاهرزاده را نمی فرستادید من را بزند؟

من برای حرمت پیشکسوتان پرسپولیس مصاحبه کردم

شما خودتان قضاوت کنید. من مرض دارم که بیایم و به کسی فحش بدهم؟ اگر قرار بود بیهوده فحش بدهم چرا ابتدای بازی با همه بازیکنان دست دادم و روبوسی کردم؟ هرکسی که می گوید من با او روبوسی نکردم بیاید رودرو شود چون اصلا مشکل من پیشکسوت نبود مشکل من علی پروین بود. من در مصاحبه هم من اسم کسی را جز علی پروین نمی آورم. من برای همین پیشکسوتان مصاحبه کردم. من می گویم ارزش پیشکسوت پرسپولیس را با یک میلیون تومان نمی توان از بین برد. این ها یک نومانی و صدقه بگیر نیستند. من برای حرمت و ارزش همین پیشکسوتان مصاحبه کردم اما در طرف مقابل چه اتفاقی افتاد؟

ابرام چرخی یا برانکو؛ برایم پرسپولیس مهم است

همه ناراحتی پیشکسوتان از این است که چرا رهبری فرد در سال های گذشته از مربیان ایرانی که بر سر کار بودند مانند درخشان و گل محمدی و ... انتقاد می کرد، اما اکنون از برانکو حمایت می کند. تیم نتیجه بگیرد برای من فرقی نمی کند، سرمربی آن می خواهد برانکو باشد، می خواهد ابرام چرخی باشد، من عاشق کسی نیستم، من عاشق پرسپولیس هستم و برای من فقط موفقیت تیم محبوبم مهم است حالا هر کسی که می خواهد سرمربی آن باشد.

وقتی نتایج یک تیم خوب است چه باید کرد؟ وقتی این تیم در سال های اخیر بهترین نتایج را گرفته و تیم هم قهرمان شده و به فینال آسیا رفته، در قبال آن چه باید کرد؟ باید بیایم از این تیم انتقاد کنم تا بقیه خوششان بیاید؟

دوست دارم هنوز تکل 5 متری بزنم؛ اینطوری دعوا می شود

خب درگیری در تیم های پیشکسوتان خوب نیست؛ ولی سنی از ما گذشته است و بدن مان نمی کشد و قطعا کم می آوریم. مثلا من فکر می کنم باز هم همان رهبری فردی هستم که تکل 5 متری می زدم. وقتی بازیکن توپ را می اندازد کنار من و فرار می کند به من برمی خورد. این در پیشکسوتان چیزی طبیعی است. اما باور نداریم که به خاطر سن و سال بدن مان دیگر مانند قبل نیست. وقتی سن بالا باشد هر کسی کلی درگیری خانه و زن و بچه و کار و ... دارد. هر شش ماه هم می خواهید یک بازی کنید و در آن بازی ستاره هم شوید. خب معلوم است که وقتی اتفاقی که گفتم افتاد دعوا می شود.

عروسک دست علی پروین نیستم

اصلا مشکل من دعوا نیست. مشکل من این است که آقای پروین شما به پیشکسوتان پرسپولیس بی حرمتی می کنید. من تا الان از پیشکسوتان حمایت می کردم اما از الان به بعد فقط از خودم حمایت می کنم. من فکر می کردم آنها از واکنش من برای اینکه می خواستم از حق شان دفاع کنم خوشحال می شوند ولی متاسفانه همه آنها ناراحت شدند. به آنها هم گفتم شما همان یک میلیون تومنی هستید. اصلا من اشتباه کردم که خواستم از شما دفاع کنم. من دیگر فقط از خودم می خواهم دفاع کنم.

اصلا بخواهم بروم تمرین پیشکسوتان می گویم ماهی پنجاه میلیون می خواهم.چون می خواهم از اسمم دفاع کنم. من اسمم را به راحتی به دست نیاوردم که بخواهم حالا عروسک دست علی پروین شوم؟ به خودش هم گفتم علی پروین بیاید بگوید برای من چه کرده است.

مصاحبه آتشین رهبری فرد علیه علی پروین
مدیون علی پروین نیستم

زمانی که من آمدم پرسپولیس علی پروین اصلا در فوتبال نبوده و مربی ما اول در ابتدای ورود من به پرسپولیس بگوویچ بود و بعد از آن حمید درخشان آمد ، سال بعد گده آمد و سال بعد از آن استانکو بود؛ 4 سال بعدش علی پروین آمد. زمانی هم که از پرسپولیس بیرون آمدم آری هان بود . به همین دلیل دینی به علی پروین ندارم.

آقای علی پروین اگر دینی هم باشد من گردن تو دارم

من به خاطر ایشان به پاس رفتم و از آنجا قهرمان ایران شدم. خاطرم است حتی آجرلو گفت ما بازی های آسیایی داریم و من یک رقم خوبی به تو می دهم و تو دفاع فیکس من هستی؛ ولی با این وجود من به ایشان گفتم نه نمی توانم بمانم؛ علی پروین به من زنگ زده و من باید بروم. رفتم پرسپولیس ودر همان سال یک چک سفید امضاء کردم. در حالی که با پاس می توانستم به بازی های آسیایی بروم. من اصلا به خاطر علی پروین از پرسپولیس رفتم در حالی که غمخوار من را می خواست ولی من گفتم علی پروین نباشد من هم نیستم. آقای علی پروین اگر دینی هم باشد من گردن تو دارم.

این همه دشمنی فقط به خاطر مخالفت با برانکو ؟!

یک بازیکنی که 6 ماه در پرسپولیس بوده و در کل در پرسپولیس 50 دقیقه بازی نکرده است، او را به زمین می آورید که به من فحش بدهد؟ اصلا این قابل بخشش است ؟شما از خداداد عزیزی سوال کنید و بپرسید که پروین اول بازی به تو چه چیزی گفته است ؟ به خداداد گفته که ای کاش بهروز را اصلا نمی آوردید. من این همه به خاطر جنابعالی زحمت کشیدم بعد بر می گردید جلوی چهار نفر می گویید که چرا بهروز را آوردید؟ فقط هم به این دلیل که من از پرسپولیسِ برانکو حمایت می کنم؟!

گفتگو از: احمدرضا خلیلی

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 42
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/12/22
دوتاتون ادمهای چرت و اشغالی هستین،هم تو،هم پروین
پاسخ ها
پرستوی مهاجر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
پروین معلومه آدم بی شخصیتیه... تو رختکن فوش رکیک میداد به بازیکنا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
بهروز یکی از بهترین و مستحکمترین مدافعان تاریخ پرسپولیسه. حرفای اون راجع به پروین کاملا درسته. بزرگتربن مافیای فوتبال همین پروین بود که یه عده نادون بهش میگن سلطان. این آدم تعیین میکرد کی چقد بگیره و پول بازیکنا رو برای خودش برمیداشت. ولش کنی هنوز میخواد جولان بده مرتیکه آشغال.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/12/22
تابلوه که اگر یک میلیون به تو داده بودن این حرفارو نمیزدی اقا مردم شعور دارن میفهمن همه حرفت پوله ایرادت اینه که فقط یک میلیون پول تو رو وادار به این حرفا کرده واقعا برات متاسفم که کل پرسپولیسو و پیشکستوتهارو به یک میلیون فروختی سلطان اسطوره است تو عددی نیستی که در مورد سلطان حرف بزنی اگر سلطان نبود الان سوپری سر کوچتون هم تو رو نمیشناخت بچه پررو .اگر یک میلیونو بهت داده بودن الان ادم فروشی نمیکردی از چشم انداختی خودتو
پاسخ ها
آریو
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
بابا سلطان سلطان در نیار یه آدم حسابگر کاسبکار رو میگی اسطوره با آن فوتبال بکش زیرش من استقلالی نیستم ولی خجالت داره اسطوره استقلال امثال پورحیدری یا حجازی باشخصیت بودند و اینور یه آدم لونپن حتی قلعه نویی به این شرف داره
پسر کوچه بغلی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
دوست عزیز من از بهروز دفاع نمیکنم ولی پروینم که یه زمانی منم بهش میگفتم اسطوره دیگه اسطوره نیست .پروین از اینکه برانکو محبوب پرسپولیسیا شده ناراحته واقعا به این ادم میشه گفت اسطوره واقعا وقتی تیم خوب نتیجه میگیره چرا حمایت نمیکنه پروین که یه زمانی بهش میگفتم سلطان ولی الان دیگه هیچی نیست .نمیدونم چرا پروین چندتا ادم درب داغون فک میکنن پرسپولیس ارث پدرشونه.اقای پروین تو رو هودار کردن پروین یعنی هیچی نیستی .پرسپولیسم مال هودارس نه شماها که فقط فکر منافع خودتون هستید .بزارید این دلخوشی حداقل واسه ما طرفدارا بمونه اگه پروین امثال اون واسه پرسپولیس مشکل پیش بیارن مطمعن باشید همون طور که به عرش بردنتون به فرش میارنتون پس سعی کنید همون به اصطلاح اسطوره پیشکسوت بمونید کار به کار تیم نداشته باشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
هنوز احقمهایی مثل تو بهش میگن سلطان. جمع کنید این القاب مسخره رو: سلطان، شهریار، ژنرال و...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
سیستم علی اصغری پروین معروفه. بازیشو ما ندیدم اما این آدم توی مربیگری هیچی حالیش نبود.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1397/12/22
کمی حرفهاش منافقانه هست
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1397/12/22
غلط بکنه کسی به سلطان حرف بزنه
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1397/12/22
فقط خدا این جماعت لنگی کیسه کش حکومتی رو میشناسه حرمت شکنی تبانی فقط خدا میدنه اینها کی هستن
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1397/12/22
پروین پول رو بیشتر از پرسپولیس دوست داره..
قبلا ثابت کرده..زمان بگوویچ!!!
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/12/22
از تیم چرتپولیس بیش از این هم انتظار نداریم ان علی پروین،انهم از رهبری فرکه دائما درگیرند،ان هم ازهدایتی که....
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1397/12/22
چه خر تو خریه مکتب لنگ
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1397/12/22
آقا بهروز بزرگی وکوچکی واحترام کجارفته.چرا اینقدر شلوغش کردی ،خیلی بدات متاسفم،چی ازعلی آقا می خواهی ارثی چیزی می خواهی حرمتها راحذف کن بعدا پشیمان می شی.
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1397/12/22
علی پروین بی سواد پول پرست لمپن ! چه از جون فوتبال ایران میخواد ؟!
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1397/12/22
درود بر بهروز کاستاکورتا ریس مافیا همین پروینه که سی ساله نمیذاره نفس بکش این پرسپولیس .درود بر ب
ربرانکو کبیر و باشخصیت .
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/12/22
ساکت باش احترام خودت نگهدار تو عددی نیستی که درباره علی آقا صبحت می کنی بی ادب
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/12/22
یادش به خیربیست سال پیش تهرون که سریازبودم می زفتم سرتمرینای پرسپوبیس توکارگران توی روزنامه پیروزی فهمیدم اونجاتمرینه تلفنشوازصدوهجده گرفتم بعدزنگ زدموآدرس راپیداکردم یادمه سرراه ورودی به زمین چمن یه درنرده ای کوتاه بودوآقابهروز که اونروز مثل خیلی ازوقتهانفر اول برای شروع تمرین بودوقتی دیددربسته هست باهمون شوخ طبعی خاص خودش گفت:قفله؟آخرتمرین هم درجواب اون هواداری که ازبالای سکوهاگفت مشاالله آقابهروزنهایت مراموبه خرج دادهمون موقع هم تنهایی سرتمرین می اومدومی رفت درست مثل الآنش که تنهاشده تنهانیستی آقابهروزچون هوادارای واقعی پرسپولیس عاشقتندهمون جورکه توبرای این تیم محبوب هستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
بهروز عالی بود.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
هاشمی‌نسب رو همین پروبن فراری داد.
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1397/12/22
حسادت و کینه چشای این ادم رو کور کرده
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1397/12/22
واقعا پرسپولیسی واقعی و دلسوز خودتی.عشقی
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/12/23
بهروز عزیز عاشقانه دوستت داشتم وهنوزهم دارم ولی تو روخدا این حاشیه هارو.بذارید کنار
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1397/12/23
لنگیا کلا همینجوری هستن بی ریشه واصالت مثل علی عبده موسس باشگاهشون
پاسخ ها
میلاداتابک
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
مکتب تیمسارخسروانی ساواکی ومال مردم خور وقاتل ودوپینگی چی میگه این وسط
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/12/23
علی پروین خودش انقدپول داره که نیازی به شندرغازتیم پیشکسوتان نداره.
جنابعالی ازجوونیت تاالان هنوزیادنگرفتی احترام بزرگترچیه.پروین همیشه ازبرانکوحمایت کرده.
ازهمه چی مهمتراینکه این مسایل ربطی به کیسه وکیسه کش نداره.شماکه اصلانمیدونیدپیشکسوتاتون کجان
البته بجزاوناکه تیمهای پایه راچاپیدن
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1397/12/23
ایشون زمانی هم برای هدایتی نوشابه بازمی کرد !
آلان میگه من چیزی نگرفتم !؟
وهیچ ارتباطی هم باهدایتی نداشته وازش حمایت هم نکرده ام!!!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1397/12/23
رهبری فرد درست میگه ..دیگه کسی که یارو غمخوار و کسی مثل هدایتی مال مردم خور باشه داستانش مشخصه..
Denmark
09:41 - 1397/12/23
یعنی بزرگتر هراشتباهی بکند ووکسی چیزی نگوید این همه کسانی که اشتباه کردن مگه بچه بودند وبعد بگوییم احترام بزرگتر نگه داریم بزرگتری که خطا کار است
Denmark
09:43 - 1397/12/23
ما که می گو ییم پرسپولیس هویت ندارد هرکسی که گردن کلفتر باشد حقش بیشتراست ازقدیم هم به این شکل بود هرکه لات تر واوباشتر باشد توی تیم بیشتر جادارد
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/12/23
برانکو حتی خواری شده علاوه برتیمای رقیب دربعضی پیشکسوت های جیرخورد درچشمشون درود برپروفسورکبیر
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1397/12/23
دوستان قرمز باید عرض کنم همون طور که
که از مصاحبه متوجه شدید این اختلاف و
درگیری از قدیم شروع شده و امروز سر باز
کرده.رهبری فرد که از مبلغ دریافتی راضی
نبوده و فکر میکرده علی پروین حقش و
خورده و الان به دلیل وضیعت بد اقتصادی
روز گار آرامی نداره و از یک ملیون حقوق
پیشکسوتی هم چیزی عایدش نمیشود
تمام حرف های تو دلش و ریخت بیرون
که البته اشتباه کرد.باید بدون جنجال و
هیاهو با علی پروین حرف میزد و مطمئنا
پروین هم متوجه میشد و سو تفاهم حل
میشد.علی پروین اسطوره پرسپولیسه و
به فرض که عمل اشتباهی هم انجام بده
نباید رسا نه ایش کرد چون همه مجموعه
زیر سوال میره .یک مشگلی از قدیم بدون
اینکه حل بشه مانده و بزرگ شده حداقل
پیش کسوت های دیگه میتونستن زودتر
قبل از اینکه کار به اینجا بکشه تو خودشون
با دعوت از رهبری فرد و پروین مو ضوع را
حل کنند.الان هم دیر نشده زودتر باید رودررو
حرف زده شود وگرنه در آینده باز مشگل ساز
خواهد شد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
چرا اینقد اینتر زدی؟ خب تو یه خط مینوشتی.
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1397/12/23
مکتب ناصر حجازی کجا و مسخره بازیا علی پروین کجا.از سن و سالت خجالت بکش مرد حسابی.ادم میفرستی تو زمین بازیکن سابقتو بزنن و بهش فحش بدن
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1397/12/23
من تعجب میکنم خودت را با باقری مقایسه میکنی کریم همین الا هم خیلی از تیم ها این میخواهند آقای رهبری فر همان موقع سلطان مثل هاشمی نسب بایستی اخراجت میکرد نمی دانم دنبال چی هستی ادامه نده اگر ادامه بدی منتظر شعاردراستادیم باش خوب این حرف زدم حالا میتوانی ادامه بده
United Arab Emirates
16:29 - 1397/12/23
تمام حرفهای بهروز رو تایید نمیکنم اما به نظر میاد که لااقل نصف حرفاش راسته پروین بدش میاد برانکو محبوب بشه چون میگه محبوبیت من از بین میره متاسفانه هنوز اخلاق کاسب کارانه داره وبه دنبال به دست اوردن پرسپولیسه این باشگاه وبرند مال تمام هواداراست وهیچ پیشکسوتی حق نداره بگه پرسپولیس ارث بابای منه ماهواداران پرسپولیس ازتیم وبرانکو به شدت حمایت میکنیم بهتره که طرفدارا هواسشون باشه ومثل گذشته دودستگی ایجاد نشه بهروز داره از تیم وبرانکو حمایت میکنه همین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
از پروین که به قول خودش همه باشگاه پرسپولیس توی صندوق عقب ماشینش بود چه توقعی دارین. این آدم اولین مافیای فوتبال بود. بعد قلعه‌نویی پیداش شد.
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1397/12/23
بهروز یادت رفته قهر میكردی وسطه فصل پول میگرفتی میومدی سر تمرین تو ك بلدی حرف بزنی برو جولو پروین بگو مگه اون مال آدم خوره ماله كی رو خورده ك تو دومیش باشی برو باهاش حرف بزن مشكلاتتو بگو اونم حل میكنه هواتوو داره اون لوطیه
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
لوطی نالوطیه
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/12/23
کفترباز و مافیا دهه هفتاد به جون هم افتادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج