فرحانی: چرا تمام اشتباهات به ضرر ماست؟
۸۴۳۴۳۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
۲۴۳۵ 
کاظم فرحانی، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: معمولاً در فوتبال اشتباه داوری وجود دارد،‌ اما چرا تمام اشتباهات به ضرر تیم ما رقم می‌خورد؟!

 خبرگزاری تسنیم: کاظم فرحانی، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان  پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: ما از اول فصل یک گرفتاری داریم به نام «داوری». نمی‌دانم چرا تمام اتفاقات بد به ضرر تیم ما افتاده است. معمولاً در فوتبال اشتباه داوری وجود دارد،‌ اما چرا تمام اشتباهات به ضرر تیم ماست؟ چرا هیچ وقت به نفع ما نبوده است؟!

مربی صنعت نفت: چرا تمام اشتباهات به ضرر ماست؟

وی در ادامه افزود: در این بازی بازیکن حریف پیراهن فاخر تهامی را گرفت، اما داور از کنار این صحنه گذشت. دقیقاً مثل بازی مقابل پرسپولیس و استقلال خوزستان که علیه ما پنالتی گرفته شد. در بازی با پرسپولیس داور پشت دروازه گفت پنالتی نیست، اما داور وسط تأکید کرد که پنالتی است. در بازی با استقلال خوزستان هم دقیقاً عکس این اتفاق رخ داد.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: در کل، بازی خوبی بود و ما آمده بودیم که هر سه امتیاز را به دست بیاوریم. تلاش‌مان را هم کردیم، اما فرصت‌های‌مان تبدیل به گل نشد. ان‌شاءالله در بازی با ذوب‌آهن بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم. تیم ما فوتبال خوبی بازی می‌کند و فرصت‌های زیادی داریم، اما متأسفانه بدشانس هستیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج