راشفورد: رونی، رونالدو و آگوئرو الگو‌های من هستند
۸۴۳۷۱۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
۲۹۱۳ 
مارکوس راشفورد، ستاره جوان منچستریونایتد می‌گوید سرخیو آگوئرو، ستاره منچسترسیتی و وین رونی و کریستیانو رونالدو، اسطوره‌های سابق منچستریونایتد الگوهای بزرگ او بوده‌اند.

ورزش سه: مارکوس راشفورد، ستاره 21ساله منچستریونایتد می‌گوید پست مهاجم مرکزی را بهترین پست ممکن برای خود می‌داند. راشفورد در عین حال می‌گوید در دنیای فوتبال، سرخیو آگوئرو، ستاره این روزهای منچسترسیتی و وین رونی و کریستیانو رونالدو، اسطوره‌های سابق منچستریونایتد الگوهای بزرگ او بوده‌اند.

راشفورد اما همیشه در مرکز خط حمله به کار گرفته نشده است. در زمان ژوزه مورینیو، او یا به عنوان وینگر به بازی فرستاده می‌شد یا نیمکت‌نشین بود و گرت ساوت‌گیت هم در تیم ملی انگلیس از او به عنوان وینگر استفاده می‌کند.

اما راشفورد که در دوران اوله گنار سولسشر احیا شده می‌گوید قصد دارد پا در جای پای بزرگانی بگذارد که از سالها پیش الگوهای بزرگ او بوده‌اند.

راشفورد در این باره گفت:" کسانی مثل وین رونی، کریستیانو رونالدو و رود فان نیستلروی، زمانی که برای یونایتد بازی می‌کردند الگوهای من بودند. ولی راستش را بخواهید به نظرم کامل‌ترین مهاجم مرکزی دنیا سرخیو آگوئرو است. او حتی روزهایی که خیلی خوب نیست و می‌توان گفت آن روز، روز او نیست باز هم می‌تواند سه چهار گل برای تیمش به ثمر برساند. این به نظر من بهترین ویژگی‌ای است که یک مهاجم مرکزی می‌تواند داشته باشد".

ستاره جوان خط حمله یونایتد در ادامه گفت:" البته به جز این بزرگان، مهاجمین دیگری هم هستند که واقعا به مهارت‌شان اعتقاد دارم. هری کین جاگیری‌ها و حرکت‌های عالی‌ای دارد و خیلی باهوش است. من به بازی پیر امریک اوبامیانگ هم علاقه دارم".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج