سه غول، رقبای بارسا برای جذب کاپیتان آژاکس
۸۴۴۱۸۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
۳۷۳۲ 
ماتایس دی لیخت، کاپیتان 19 ساله باشگاه آژاکس، حالا چند تیم بزرگ اروپایی را علاقه مند به خود می بیند.

ورزش سه: ماتایس دی لیخت، کاپیتان 19 ساله باشگاه آژاکس، حالا چند تیم بزرگ اروپایی را علاقه مند به خود می بیند.

 ابتدا بارسلونا بود که تابستان گذشته تلاش هایی برای جذب ماتیاس دی لیخت داشت ولی آژاکسی ها تحت هیچ شرایطی راضی به مذاکره نشدند. مینو رایولا، مدیر برنامه های مشهور دی لیخت نیز سد دیگری در راه بارسلونا بود.

سه غول، رقبای بارسا برای جذب کاپیتان آژاکس

پرونده انتقال او به بارسا هنوز باز است و باشگاه اسپانیایی قصد دارد تلاش هایی جدید در تابستان پیش رو آغاز کند اما در این راه بارسا رقبایی جدی چون یوونتوس، رئال مادرید و بایرن دارد.

امروز توتواسپورت، نشریه چاپ تورین ادعا کرد که فابیو پاراتیچی، مدیر اجرایی یووه، به هلند سفر خواهد کرد تا بازی آلمان و هلند را از نزدیک تماشا کند. هدف اصلی اما مذاکره با مدیر برنامه های دی لیخت خواهد بود. یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نیز باید با آژاکس روبرو شود و دو بازی رفت و برگشت برابر این تیم نیز فرصت مناسبی برای زیر نظر گرفتن دی لیخت خواهد بود.

امروز نشریه مارکا هم ادعا کرد که رئال در صورت جدایی واران، جذب دی لیخت را مدنظر خواهد داشت و حاضر است مبلغ هنگفتی را نیز برای این انتقال هزینه کند. همچنین شایعاتی مبنی بر علاقه بایرن مونیخ به جذب دی لیخت نیز شنیده می شود و این یعنی بارسا برای جذب ستاره هلندی چه کار دشواری پیش رو خواهد داشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج